Promovat
Oportunitate! Proprietate industrială de vânzare în zona de sud a Timișoarei
5
1

Teren intravilan 5.190 mp + construcții SC 2.424 mp, SCD 4.186 mp. Localizare excelentă într-o zonă mixtă industrial-comercială, lângă Arabesque, Dedeman, Leroy Merlin, Metro. Potrivită pentru activități industriale, logistice sau dezvoltări comerciale.

166 EUR/m2 | 4,186 m2

sud, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere, 55 mp utili--COMISION 0%!!!
8
1

Apartament nou 2 camere, 55 mp utili--COMISION 0%!!!

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou situat la uzina de apa zona Braytim comuna Giroc. Suprafata utila 55mp utili + balcon 4m. Blocul este situat in zona rezidentiala, Apartamentul este compus din living, dormitor, bucatarie, baie, hol de acces si balcon, ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Gradina. Mobilat si utilat complet. 2 Bai. Aproape de Eso.
20
6

Gradina. Mobilat si utilat complet. 2 Bai. Aproape de Eso.

Vand apartament cu 3 camere, in zona Girocului, la doi pasi de ESO, Profi si de mijloacele de transport in comun. Bloc NOU. Suprafata generoasa, 2 bai, dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie. Incalzire in pardoseala, 2 aparate de aer conditionat. Gradina proprie, terasa. Complet mobilat si ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Dumbravita Teren 656mp Front 17.5m - Ferventia II
3
3

Dumbravita Teren 656mp Front 17.5m - Ferventia II

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un teren intravilan, in suprafata de 656mp, cu front strdal de 17.5m. Utilitati pe parcela invecinata, asfalt la 20m. Urbanismul permite un regim maxim de inaltime de P+1E+M.

656 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 1000 mp Orțișoara de vânzare

Teren intravilan 1000 mp Orțișoara de vânzare

Vând teren intravilan 1000 mp front 19 m in Orțișoara langa gară, stradă asfaltată cu toate utilitățile ,acces pe 2 străzi se poate împărți în 2 parcele ,ideal investiție construcție casa individuală sau duplex,Preț,49900euro.Tel.0742143679.

1,000 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 cameră | 24 mp | Zona Ciarda Rosie
6
5

GARSONIERĂ de vânzare – Ciarda Roșie | Etaj 4 din 4 | 24 mp | COMISION 0% COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o garsonieră mobilată și utilată complet, situată la etajul 4 al unui bloc de garsoniere, în zona Ciarda Roșie din Timișoara — un cartier situat în zona de sud-est a orașului, ...

1375 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Badea Cartan de vânzare
20

Apartament 2 camere Badea Cartan de vânzare

Vând apartament cu 2 camere la curte comuna ,zona Badea Cartan ,amenajat cu centrala ,2 intrări ,boxa mare in acte ,la parter înalt ,vedere în curte ,50 mp utili ,liber ocupabil imediat ,detalii la telefon ,preț ,89000euro.Tel.0742143679.

1780 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Spatiu Comercial Gara de Nord de vânzare
6

Spatiu Comercial Gara de Nord de vânzare

Vând spatiu comercial 20mp utili ,zona Gara de Nord ,amenajat , grup sanitar , intrare din trotuar vad bun zona circulata ,liber ocupabil imediat ideal investiții închiriere sau afacere birou sediu firma , preț.39900euro.Tel.0742143679.

1995 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de 65 mp la curte, zona Iosefin
9
2

Apartament de 65 mp la curte, zona Iosefin

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iosefin. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, stil vagon, situat in localitatea Timisoara, zona Iosefin, aflat la etajul P intr-o casa cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaje. Anul constructiei 1920, structura caramida, material ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Garsonieră Timișoara de vânzare

Garsonieră Timișoara de vânzare

Vând garsonieră confort 2 la etajul 3 cu balcon 23mp ,amenajată ,parțial mobilată,zona Badea Cârțan ,gaz ,geam la bucătărie ,hol ,baie și camera mare cu balcon ,libera ocupabila imediat ,ideal investiție sau locuit ,Preț ,49000euro.Tel.0742143679.

1633 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Teren intravilan Timișoara -Freidorf de vânzare
4
8

Teren intravilan Timișoara -Freidorf de vânzare

Vă propun spre vânzare ,teren intravilan în timisoara zona Freidorf langa centură și podul de la fabrica de zahăr ,suprafața 229mp - drum de acces de pământ ,ideal investiție sau diverse activități- ,depozitare,Preț,17900-Euro.Tel.0742143679.

229 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren Intravilan Timișoara-Freidorf de vânzare
8

Teren Intravilan Timișoara-Freidorf de vânzare

Vă propun spre vânzare ,teren intravilan in Timișoara zona Freidorf langa fabrica de zahăr și centură ,suprafața 8500 mp front 50 m ,utilități lângă teren ,ideal investiție sau diverse activități ,Preț,599000euro.Tel.0742143679.

8,500 m2

Timisoara, Timis

Casa Dumbrăvița vatra veche de vânzare
20

Casa Dumbrăvița vatra veche de vânzare

Vând casă de cărămidă în Dumbrăvița aproape de centru și primărie ,cu 3 camere ,2 bucătării ,baie ,centrala gaz ,amenajată parțial ,acces auto front 15 m ,teren 900 mp ,anexe în curte ,libera ocupabilă imediat ,Preț ,240000euro.Tel.0742143679.

2400 EUR/m2 | 100 m2

Dumbravita, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 824 mp | FS 20 m | Mosnita Noua
2
2

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 824 mp, situat pe Strada Orțișoara, în zona Drumul Boilor, în Moșnița Nouă, una dintre cele mai dinamice și căutate zone rezidențiale din proximitatea Timișoara. Localizare – ce este în zonă Proprietatea se află ...

824 m2

Mosnita Noua, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 760 mp | Zona Giroc
2

COMISION 0 | Teren intravilan | 760 mp | Zona Giroc

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan generos, cu toate utilitățile în jur, situat în Giroc, o zonă rezidențială și în plină dezvoltare, potrivită pentru construcția de locuințe individuale sau proiecte rezidențiale. LOCALIZARE – Strada Clopoteilor, Giroc Terenul ...