Promovat
Suprafata utila generoasa. Mobilat si utilat
10
8

Suprafata utila generoasa. Mobilat si utilat

Casa parte dintr-un duplex in Chisoda, strada asfaltata, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala. Dispune de 4 camere, bucatarie inchisa, 2 bai. spatii depozitare. Se vinde complet mobilata si utilata! Pret 215.000 Eur Neg Tel 0725680996

1433 EUR/m2 | 150 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Vand duplex proprietar   Construim si case pe comanda
13
3

Vand duplex proprietar Construim si case pe comanda

Vand jumate de duplex P+M 115 Mp utili 306 Mp curte Compartimentare parter : - Hol - Baie de servici - Living - Bucatarie - terasa - camara tehnica Compartimentare Mansarda : - 3 dormitoare - 1 baie Dispune de incalzire in pardoseala cu centrala proprie pe gaz. Racordata la toate ...

1739 EUR/m2 | 115 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Chisoada, 4 camere, spatios, modern, comision 0
15
2

Chisoada, 4 camere, spatios, modern, comision 0

Estate Group prezinta spre vanzare apartament foarte spatios, cu patru camere si 3 bai, in Chisoda, la etajul 2, cladire cu 2 etaje, cu suprafata utila de 111 MP utili + 2 balcoane, compartimentat astfel : Hol Living cu iesire pe balcon Bucatarie Dormitor matrimonial cu baie proprie si dresssing 2 dormitoare Hol ...

1775 EUR/m2 | 111 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Complex rezidential nou. La asflat. Aproape de Cuina.
15
17

Complex rezidential nou. La asflat. Aproape de Cuina.

Ofer spre vanzare duplex intr-un complex rezidential nou in Chisoda, la asfalt, aproape de Cuina, pozitie foarte buna, aproape de magazine, de mijloace de transport in comun. Finisat la cheie, incalzire in pardoseala, geamuri tripane. Teren 200 mp. Compartimentare: - parter: hol acces, living + bucatarie, ...

1812 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 5.500 mp sat Chisoda
2
1

Teren 5.500 mp sat Chisoda

Agentia Imoclas vinde in exclusivitate teren 5.500 mp cu 2 fronturi stradale foarte bun pentru investitie zona in plina dezvoltare pe strada Cooperatorilor cu utilitati apa gaz canal asfalt intre case pret 100 euro mp comision 3%

5,500 m2

Chisoda, Timis

Parcele de teren pentru constructie case-Rezidential
3
13

Parcele de teren pentru constructie case-Rezidential

Vând parcele de teren pentru construcție case de locuit (rezidențial) în PUZ de dezvoltare nou, de 550mp și 630mp în Chișoda, pe strada Nectarului (drumul poligonului la100m de sat). Accesul până la parcele se face pe drum pietruit. Utilități la parcele gaz și curent. Prețul este de 100 euro mp.

630 m2

Chisoda, Timis

Proprietar vand casa individuala 5 camre in Chisoda 140 mp utili si 607 mp teren
10
2

Proprietar vand casa individuala formata din 5 camere, P+M, in suprafata de 140 mp utili, cu un teren de 607 mp si front 19.43 m, toate utilitatile. Compartimentare: Parter: hol intrare, bai parter, camara cu camera tehnica, bucatarie 20 mp cu acces si ea in terasa, living cu semineu de 35 mp cu acces ...

2071 EUR/m2 | 140 m2

Chisoda, Timis

 Apartament de 2 camera, decomandat, 71mp, zona Giroc
1
1

Apartament de 2 camera, decomandat, 71mp, zona Giroc

Blitz va propune spre vanzare un apartament de tip mansarda, 2 camera, decomandat, de 71 mp, in zona Giroc, o zona cu potential si foarte linistita, in apropiere gasim magazine, restaurante, farmacii si alte puncte de interes. Apartamentul se preda nemobilat si beneficiaza de centrala proprie pe gaz ...

1254 EUR/m2 | 71 m2

Chisoda, Timis

De vânzare CASA cu etaj în CHIȘODA
7
1

De vânzare CASA cu etaj în CHIȘODA

Proprietar - vand casa in Chisoda la sosea principala (str Primaverii - spre Giroc) Casa separată compusă din Parter+Etaj cu toate utilitățile, teren 323 mp, construcție din 1990, finalizata in 2001, din boltari, amprenta la sol 78mp. FOARTE BUN VAD COMERCIAL. Se pretează ptr birouri. Casa este tencuita ...

1763 EUR/m2 | 156 m2

Chisoda, Timis

Teren de vanzare Mosnita  Noua 5

Teren de vanzare Mosnita Noua

Vand teren, 674mp la intrare in Mosnita Noua , langa Lidl , utilitati in apropiere front stradal 23de metri, certificat de urbanism, pret 130euro mp. Tel:

Chisoda, Timis

De vânzare CASA în CHIȘODA, Timiș
6
1

De vânzare CASA în CHIȘODA, Timiș

Proprietar - vand casa in Chisoda la sosea principala (str Primaverii - spre Giroc) Casa separată parter, cu toate utilitățile, teren 283 mp. FOARTE BUN VAD COMERCIAL. Casa cu 2 camere, baie, bucatarie. Scara interioara. Incalzire centrala pe gaz. Curent trifazic. Fantana proprie functionala. Curte ...

4359 EUR/m2 | 39 m2

Chisoda, Timis

Casa individuala la Chisoda
10
4

Casa individuala la Chisoda

Casa la Chișoda INDVIDUALA ,cu toste aprobarile,urilitatile la zii,o zona linistita ,casa se afla in vatra satului ,materiale de cea mai buna calitate.,un vis frumos pentru o familie frumoasa !!!!!!Curent trifazic.pod in fata casei pentru trei vehicule ,living de 50 de metri,peretii grosi ,izolatie ...

1056 EUR/m2 | 180 m2

Chisoda, Timis

proprietar vând teren Chișoda
5
4

proprietar vând teren Chișoda

proprietar vând teren in Chisoda 509 mp situat in centrul localității,pretabil construcție casă și nu numai . Terenul cu servitute ,deține și pompă de apă și este împrejmuit parțial cu gard beton .tel 072sase doi 85833 sau 0722patru doi 0422

Chisoda, Timis

Vila, 2005, P+E, anexa, Chisoda, Timis, 4 camere plus anexe, teren 570mp
18
4

Vila de vanzare langa Timisoara in Chisoda, judetul Timis, constructie solida, realizata intre ani 2003 - 2005 pe doua nivele, parter si etaj, casa avand si pod. Parter: hol, living, bucatarie, camara, terasa in spate, camera tehnica cu intrare din exterior care are si wcs si ghiuveta. Etaj: hol, 3 ...

1623 EUR/m2 | 154 m2

Chisoda, Timis

Mobilat/Utilat – Chisoda-Giroc – 2camere – 51.5 mp/utili – 90.000 Euro
6

Mobilat/Utilat – Chisoda-Giroc – 2camere – 51.5 mp/utili – 90.000 Euro 360GRADE IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Chișoda – Giroc, într-un bloc nou construit în 2019, ideal pentru locuit sau investiție! ✨ Preț: 90.000 EUR Pentru mai multe detalii sau programarea ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timis

Casa insiruita-Chisoda-3 dormitoare-90 mp utili-Asfalt-Toate utilitatile-148.900 euro (TVA inclus)
8

Se vinde o casa insiruita situata intr-un ansamblu rezidential cu acces privat, in localitatea Chisoda, aproape de restaurantul Cuina, la asfalt. Imobilul are o suprafata utila de 90 mp si dispune de teren in spate de 40 mp, precum si de doua locuri de parcare in fata casei. Este racordata la toate utilitatile: ...

1654 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Casa insiruita Chisoda - drum asfaltat - 4 camere - 90mp - 148.900 Euro
7
1

1654 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Mobilat/Utilat – 2 camere – Chisoda – 54 mp/utili + 18 mp balcon – 110
5

Mobilat/Utilat – 2 camere – Chisoda – 54 mp/utili + 18 mp balcon – 110.000 E 360GRADEIMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat în zona Chișoda/Giroc, la etajul 3 al unui imobil construit în 2020. Preț: 110.000 € Pentru mai multe detalii ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Chisoda, Timis

Mobilat / Utilat – 41,1mp/utili + 11mp balcon – Chisoda – Etaj interm
13

Mobilat / Utilat – 41,1mp/utili + 11mp balcon – Chisoda – Etaj intermediar 360GRADEIMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat în Chisoda, la etajul 1 al unui imobil nou din cărămidă, construit în 2023. Preț: 88.000 € Pentru mai multe detalii sau programarea ...

2146 EUR/m2 | 41 m2

Chisoda, Timis

Apartament 1 cameră Chișoda
5

Apartament 1 cameră Chișoda

Vând sau schimb în Chișoda pe strada Primăverii, apartament cu o cameră la parter, decomandat, suprafață utilă 52 metrii păstrați.An construcție 2023.Mobilat și utilat complet, climă,balcon,rulouri,loc parcare propriu,88000 euro,nemobilat 85000 euro.

1692 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timis

Apartament spatios, 41 mp utili, 11 mp terasa, etaj 1 - Chisoda
8

ID: P2629 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 41 mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructie 2023. Apartamentul dispune de o terasa generoasa de 11 mp, loc de parcare inclus în pret si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte ...

2141 EUR/m2 | 41 m2

Chisoda, Timis

Vând parcele pentru casă și sau duplex
4

Vând parcele pentru casă și sau duplex

Vănd parcelă pentru casă sau duplex în suprafață de 515mp cu front stradal de 18.7m în Chișoda, zonă liniștită, stradă pietruită, utilități: curent, apă și gaz. 180Eur mp. Mai multe detalii la telefon.

515 m2

Chisoda, Timis

Vand teren chisoda vatra satului
1

Vand teren chisoda vatra satului

Teren 591mp, 18ml front stradal,apa ,canal,gaz în fata porții,curent legat Sunați la numărul Sat chisoda

591 m2

Chisoda, Timis

Vand parcele de teren in chisoda 36

Vand parcele de teren in chisoda

VANN 3 PARCELE DE TEREN IN CHISODA , ZONE DE DOTĂRI SI SERVICII PUBLICE CONFORM PUZ.

Chisoda, Timis

Salvează căutarea