Promovat
Casă individuală stil mediteranean   Dumbrăvița!
14
3

Casă individuală stil mediteranean Dumbrăvița!

Suprafață utilă: 150 mp+ garaj 24mp | Teren: 600 mp Preț: 395.000 (negociabil). La Alb. Preț: 415.000 (negociabil). La Cheie. Living + bucătărie open space (40 mp) 4 dormitoare (matrimonial cu baie proprie) Garaj 24 mp + terasă 22 mp Finisaje la alegere (parchet, gresie, faianță, uși, băi) Încălzire ...

2633 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa de lux, cu 7 camere, 4 bai, in Dumbravita
10

Casa de lux, cu 7 camere, 4 bai, in Dumbravita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa de lux, cu 7 camere, 4 bai, in Dumbravita. Aceasta proprietate ofera un design modern si finisaje premium, avand o suprafata utila de 340 m² si 705mp de teren. Livingul spatios, bucataria complet mobilata si utilata, si dormitoarele fiecare cu bai private ...

5000 EUR/m2 | 340 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere in vila etajul 2
10

2 camere in vila etajul 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex Dumbravita | eficient energetic | 85 mp utili | 169.900 EUR
12
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o jumatate de duplex situata in Dumbravita, intr-o zona linistita si apreciata, aproape de Kids Park si Pensiunea Carpe Diem Spa. Proprietatea face parte dintr-o casa pe structura de lemn, construita initial ca locuinta individuala, dar proiectata inteligent ...

1999 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Finisata la CHEIE. Zona Padurea Verde
10

Finisata la CHEIE. Zona Padurea Verde

Casa individuala moderna , situata în Dumbravita, într-o zona linistita , aproape de Padurea Verde. 5 camere spatioase 3 bai camera tehnica bucatarie terasa exterioara amenajata cu apa, curent, cablu TV Casa este dotat cu: Panouri solare de 8kw, pompa de caldura, rulouri electrice, sistem ...

2406 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

105.000E, Dumbravita-Simfoniei, 725mp
1
2

105.000E, Dumbravita-Simfoniei, 725mp

IMODIVERS--725mp, fs 17m, Creanga-Simfoniei, utilitati, situat pe zona de protectie sit arh, 145E mp

725 m2

Dumbravita, Timis

Investitie, duplex,640mp, Aradului-Dumbravita, 96.000E
1
20

Investitie, duplex,640mp, Aradului-Dumbravita, 96.000E

IMODIVERS--Duplex,640mp, fs 18m, Dumbravita-Ferventia2-Creanga, apa, canalizare, gaz, curent, 150E mp

640 m2

Dumbravita, Timis

670mp, fs 19m,Aradului-IKEA-Ferventia,135.000E
1

670mp, fs 19m,Aradului-IKEA-Ferventia,135.000E

IMODIVERS-Asfalt, 670mp, fs 19m, Aradului-IKEA-Ferventia2, 135.000E

670 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex premium cu 5 camere -zid dublu- pozitie excelenta - Dumbravita
20
3

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa tip duplex, cu regim de inaltime Parter + Etaj, avand 5 camere, 2 bai si o terasa generoasa de 20 mp, situata in Dumbravita, in zona Cora / Ikea. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 113,3 mp si un teren de 270 mp, fiind construita in anul 2025 pe o ...

2061 EUR/m2 | 114 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere lux dumbravita-selgros
16

2 camere lux dumbravita-selgros

Vand 2 camere bloc nou etajul 1,centrala proprie , parcare proprie, mobilat si utilat ( mai putin pat dormitor), liber, accept credit bancar, 85000 euro, dumbravita selgross, tel.0745230405

1574 EUR/m2 | 54 m2

selgros, Dumbravita, Timis

Promovat
asfalt,735mp, Padure-Dumbravita, 175E mp
1
2

asfalt,735mp, Padure-Dumbravita, 175E mp

IMODIVERS--735mp, fs 17m, pentru locuinta individuala, la 350m de Padurea Verde si Lac, Dumbravita, cu toate utilitatile, 129.500E

735 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Pretabil duplex, 640mp,Dumbravita, 150E mp
1
13

Pretabil duplex, 640mp,Dumbravita, 150E mp

IMODIVERS--640mp, Dumbravita-Creanga, 96.000E

640 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, Dumbrăvița
5
1

Apartament 2 camere, etaj 1, Dumbrăvița

De vanzare apartament 2 camere in Dumbravita Apartamentul este pe strada Blaise Pascal, etajul 1, are 46,9 mp si este compus din hol, living si bucatarie, baie, dormitor, balcon si 1 loc de parcare. Se vinde complet utilat si mobilat, ocupabil imediat. Pret : 113.500 euro

2415 EUR/m2 | 47 m2

Dumbravita, Timis

Duplex Dumbravita
7
2

Duplex Dumbravita

Vand Duplex cu 4 camere bucatarie 2 bai 2 balcoane Dumbravita 100 mp construiti 400 mp teren aproape de ANABELA cu toate utilitatile Asfalt

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Dumbravita, Timis

Apartament 3 camere, 65 mp, loc parcare, Dumbravita
5
5

Apartament 3 camere, 65 mp, loc parcare, Dumbravita

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Cora, aflat la Etajul 1 unui bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2023, structura beton, material zidarie caramida termobloc. Suprafata utila de 65 mp ...

2138 EUR/m2 | 65 m2

Dumbravita, Timis

Duplex superb Dumbravita curte mare, finisaje premium, comision 0
20

Duplex superb Dumbravita curte mare, finisaje premium, comision 0 Se ofera spre vanzare duplex modern, situat in Dumbravita, intr-o zona linistita, cu acces asfaltat, iluminat stradal si toate utilitatile disponibile. Imobilul are o suprafata utila de 144 mp, cu o suprafata construita de aproximativ ...

1736 EUR/m2 | 144 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 2 camere in Dumbravita
9

Apartament cu 2 camere in Dumbravita

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere in Dumbravita. Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Suprafață utilă: 58 mp Compartimentare: • Antreu • Dormitor luminos • Living spatios + bucatarie open-space • Baie moderna • Balcon Apartamentul este dotat cu centrala proprie ...

2328 EUR/m2 | 58 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apt. 2 cam- Dumbrăvița Kaufland
8

Apt. 2 cam- Dumbrăvița Kaufland

De vânzare de la proprietar apartament 2 camere, 52 mp, situat în Dumbrăvița, în spatele Kaufland Dumbrăvița. bucătărie separată 2 balcoane + terasă foarte luminos compartimentare foarte bună loc de parcare în fața blocului Zonă liniștită, aproape de magazine și transport. Ideal și pentru ...

2400 EUR/m2 | 55 m2

Dumbravita, Timis

Duplex, Dumbravita, Ion Creanga   Ferventia, P+E, 5 cam, teren350mp
20
1

Duplex, Dumbravita, Ion Creanga Ferventia, P+E, 5 cam, teren350mp

Jumatate de duplex de vanzare langa Timisoara, in comuna Dumbravita situat intr-o zona intre sat si Calea Aradului si de la Bulevardul Ion Creanga spre str. Ferventia, construit in 2024, pe doua nivele Parter + Mansarda + Pod, cu o suprafata utila de 125 mp pe un teren de 350 mp cu acces auto. Configuratia ...

1664 EUR/m2 | 125 m2

Dumbravita, Timis

Duplex, Dumbravita, P+E+pod, 4 camere, 112 mp util, 300mp teren, mobilat
20