Promovat
Aprtament 2 camere Giroc bloc nou
8
2

Aprtament 2 camere Giroc bloc nou

De vanzare apartament cu doua camere, situat in Giroc intr-un bloc nou, la parter din 3 nivele, suprafata utila 51 mp, este amenajat , incalzirea este in pardoseala cu centrala proprie, aer conditionat, baie cu geam , loc de parcare inclus in Cf, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere in complex rezidential PREMIUM RESIDENCE!
5
1

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat termic (polistiren 10cm EPS80), situat pe limita teritoriala Timisoara-Giroc zona Calea Urseni. Apartamentul este situat intr-un complex rezidential de 48 blocuri cu parc privat . ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren Extravilan Giroc, 15.000 mp, Front Stradal 47ml - V6272
4
1

COMISION 0% FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan situat in Giroc, cu o suprafata de 15.000 mp si un front stradal de 47 ml, amplasat aproape de centura Timisoara Sud. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate excelenta pentru cei interesati de o investitie solida, fie pentru dezvoltari ...

15,000 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă individuală de vânzare în Giroc cu piscină și dotări premium
16
7

CasaVida Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală modernă, situată la intrare în Giroc, zona Planetelor, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din apropierea Timișoarei. Detalii generale: -Regim de înălțime: P+M -Suprafață utilă: 180 mp -Suprafață construită: 240 mp -Teren: 576 ...

2333 EUR/m2 | 180 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9
1

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit CURTE PROPRIE 65 Mp Zona Giroc
5
1

Apartament 2 Camere Deosebit CURTE PROPRIE 65 Mp Zona Giroc

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 51 mp, plus gradina proprie de: 65 mp si 1 loc de parcare trecut in Cf. Disponibil Imediat. Pret: 115000 Euro Tel: 0726649775

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere mobilat Giroc | pod accesibil, parcare inclusă
13

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere în Giroc, zona Flonta, situat la etajul 3/3 al unui imobil finalizat în 2022. Blocul are 16 apartamente, câte 4 pe palier. Se află aproape de centura de sud, cu acces rapid către Timișoara. În zonă sunt școli, centre comerciale, restaurante, parcuri, ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere | Etaj Intermediar | Langa ESO | Loc de parcare | Transport
9

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente intr-un proiect superb din partea de Sud a orasului, intr-o zona complet dezvoltata, cu acces facil catre toate punctele de interes si compartimentari eficiente, adaptate nevoilor viitorilor proprietari. Detalii proprietate: • Tip imobil: apartamente ...

2056 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V753
15

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V753

ID intern: V753 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere + pod, zona Penny Market Giroc - ID V3603
8
3

ID intern: V3603 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Penny. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, zona Penny, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Teren extravilan arabil 50.890mp - aproape de centura Timisoara Sud
2
3

De vanzare: Teren extravilan arabil 50.890 mp – locatie excelenta, aproape de centura Timisoara Sud FOXFORT propune de vanzare teren extravilan arabil cu suprafata de 50.890 mp, situat intr-o zona strategica, ideal pentru investitie agricola sau dezvoltare viitoare. Caracteristici: - Lungime: 750 ml - ...

50,890 m2

Giroc, Timis

Apartament modern 2 camere  – 56 mp, ideal pentru locuit sau investitie
7

Apartament modern 2 camere – 56 mp, ideal pentru locuit sau investitie

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Giroc, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2022, construit din structura de beton si zidarie cu caramida de 25. Apartamentul se afla la etajul 3 din 3 si dispune de o suprafata utila de 56 m², completata de un balcon de 6 m². Compartimentarea ...

2053 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartamente Noi cu 3 Camere in Giroc – Bloc 2025, Finisaje Premium
14

Descopera un apartament modern si spatios, perfect pentru confortul familiei tale, intr-una dintre cele mai cautate zone din Giroc. Evand Homes ofera spre vanzare apartamente cu 3 camere, situate in Giroc, zona Neptun, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentele ...

1892 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

Muta-te Intr-un Apartament Nou in Giroc – 2 Camere, Design Modern, Zona Neptun
16

Traieste confortul unui apartament gandit pentru stilul tau de viata, intr-o locatie tot mai cautata din Giroc. Evand Homes ofera spre vanzare apartamente cu 2 camere, situate in Giroc, zona Neptun, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentele se afla la ...

1833 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera, decomandat, Giroc – Zona Neptun, cu balcon si parcare
10

Investitie inteligenta sau locuinta moderna – alegerea ta! Apartamente luminoase cu 1 camera, suprafete 39 – 49 m², balcon 10 m² si parcare inclusa. Preturi intre 81.990 € si 94.000 €. Evand Homes ofera spre vanzare apartamente cu 1 camere, situate in Giroc, zona Neptun, intr-un imobil nou, finalizat ...

2102 EUR/m2 | 39 m2

Giroc, Timis

3 camere modern | 67 mp | balcon generos + parcare | Giroc
14

3 camere modern | 67 mp | balcon generos + parcare | Giroc

Imagineaza-ti diminețile intr-un living luminos si serile relaxante pe balconul generos – acest apartament le are pe toate. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Giroc, zona Neptun, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 2020, construit din beton + caramida. ...

2091 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea