Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in Giroc langa ESO.
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Giroc la 1 minut de benzina ESO. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Lidl, Penny, Profi, Mega Image, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 3-5 minute, acces facil ...

1940 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere direct de la dezvoltator!
5

Apartament 2 camere direct de la dezvoltator!

Premium Residence ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere,strada Independentei cu acces de strada Neptun,aproape de Profi si Parc Neptun. Locuinta are o suprafata utila de 54.83 mp si se compune dintr-un hol,bucatarie separata, dormitor,baie si living. Este finisat modern, incalzirea se face prin ...

1629 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere si 2 bai complet mobilat si utilat in Giroc.
20

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un duplex situat in Giroc. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, Lidl, Mega Image, Penny, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute, acces ...

2305 EUR/m2 | 95 m2

Giroc, Timis

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9
1

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit CURTE PROPRIE 65 Mp Zona Giroc
5
1

Apartament 2 Camere Deosebit CURTE PROPRIE 65 Mp Zona Giroc

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 51 mp, plus gradina proprie de: 65 mp si 1 loc de parcare trecut in Cf. Disponibil Imediat. Pret: 115000 Euro Tel: 0726649775

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere mobilat Giroc | pod accesibil, parcare inclusă
13

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere în Giroc, zona Flonta, situat la etajul 3/3 al unui imobil finalizat în 2022. Blocul are 16 apartamente, câte 4 pe palier. Se află aproape de centura de sud, cu acces rapid către Timișoara. În zonă sunt școli, centre comerciale, restaurante, parcuri, ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere | Etaj Intermediar | Langa ESO | Loc de parcare | Transport
9

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente intr-un proiect superb din partea de Sud a orasului, intr-o zona complet dezvoltata, cu acces facil catre toate punctele de interes si compartimentari eficiente, adaptate nevoilor viitorilor proprietari. Detalii proprietate: • Tip imobil: apartamente ...

2056 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V753
15

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V753

ID intern: V753 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere + pod, zona Penny Market Giroc - ID V3603