Promovat
1/2 Duplex, P+1, 5 camere, 104mpU, 350mpT, Cartierul Primaverii!
8

Comision 0! DETALII PREȚ: - Varianta la gri: 219.000 EUR (TVA INCLUS) - Varianta la cheie: 255.000 EUR (TVA INCLUS) În Cartierul Primăverii construim. Construim mai ales o comunitate. O comunitate alături de care dorim să creștem frumos. De aceea, accesul in cartier se face pe un drum cu barieră, ...

2106 EUR/m2 | 104 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Duplex modern cu 5 camere si 3 bai | Sacalaz
10
1

Duplex modern cu 5 camere si 3 bai | Sacalaz

District Real Estate vă propune spre vânzare un duplex spațios cu 5 camere și 3 băi, situat în Săcălaz la câteva minute de Timișoara, într-o zonă în plină dezvoltare cu acces rapid către oraș. Duplexul are o suprafata utila de 97.51mp Compartimentare: Parter: - Hol de acces - Living open-space cu ...

1364 EUR/m2 | 98 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere - 1500e/mp - design deosebit, Comision 0%
20
1

Va propunem spre vanzare un duplex cu 4 camere, cu un design deosebit,finisaje premium, la doar 7 min de Timisoara, situat intr-o zona noua in Sacalaz cu comision 0%. Imobilul in suprafata utila de 120 mp utili este amplasat pe un teren de 295 mp si este compartimentat astfel: Parter: hol acces, living ...

1167 EUR/m2 | 120 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Teren de vanzare in Sacalaz. Zona locuita.
3
1

Teren de vanzare in Sacalaz. Zona locuita.

ImoPuls va propune spre vanzare teren in Sacalaz in suprafata de 600 mp. - front stradal 20 m; - utilitati: apa si curent electric; -dispune de acces auto asfaltat, drumul fiind pietruit pe o portiune restransa; -zona construita cu iluminat stradal Pretul solicitat de proprietar este de 55.500 ...

600 m2

Sacalaz, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 5036 mp, industrial, ideal hala, Parcul Industrial Sacalaz.
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare teren 5036 mp in Parcul Industrial Sacalaz. Terenul are o suprafata de 5036 mp si beneficiaza de un front stradal de 62 ml. Accesul pana la teren se face exclusiv pe drum asfaltat. Terenul beneficiaza de toate utilitatiile. POT 65%, CUT 0,80, regim de inaltime ...

5,036 m2

Sacalaz, Timis

Jumătate Duplex la cheie 120 000  euro
8
40

Jumătate Duplex la cheie 120 000 euro

Proprietar vând jumătate duplex in localitatea Sacalaz Ptret 120 000 euro la cheie plata cash , pentru credite bancare 130 000 euro pret Suprafața teren 350 mp pentru jumătate duplex . 2 dormitoare 2 bai Loving Bucatarie Terasa acoperită Izolație Polistiren de 15cm Toate utilitatile. Mai multe informații ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Sacalaz, Timis

Teren Industrial – 5 Ha – Săcălaz - Comision 0%
3

Teren Industrial – 5 Ha – Săcălaz - Comision 0%

O oportunitate excelentă de investiție! Se oferă spre vânzare un teren intravilan cu destinație industrială, situat în comuna Săcălaz, județul Timiș. Localizare: Săcălaz – zonă în plină dezvoltare industrială, cu acces rapid la DN6, aproape de Timișoara și de principalele căi de transport. Suprafață: ...

50,000 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Casa individuala cu piscina - Comision 0%
20
6

Casa individuala cu piscina - Comision 0%

Vă propunem spre vânzare o casă individuală pe structură din lemn, situată în zona centrală din Săcălaz, foarte aproape de Lidl și Primărie. Proprietatea se remarcă prin dotările moderne, eficiența energetică și finisajele de calitate, fiind ideală pentru o familie care caută confort și un stil de viață ...

1800 EUR/m2 | 200 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Proprietate cu potențial – casă spațioasă + teren generos - Comision 0%
20
1

Casă spatioasa cu teren generos, în centrul Săcălazului Detalii: - Teren de 1.300 mp – perfect pentru amenajări, grădină sau proiecte viitoare - Construcție solidă, garaj și acces auto facil - Suprafață mare și compartimentare practică: 7 camere, 4 băi - Living spectaculos cu tavan înalt și spațiu ...

1033 EUR/m2 | 300 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Ocazie! Teren 6.000 mp cu toate utilitățile – Săcălaz, zonă excelentă
4

Vânzare teren intravilan – Săcălaz (vatra veche a satului) Locație excelentă: Teren situat în comuna Săcălaz, în vatra veche a satului – o zonă liniștită, cu străzi asfaltate și acces rapid către toate punctele de interes din localitate. În apropiere se află Lidl, școala, grădinița, biserica și stația ...

6,000 m2

Sacalaz, Timis

Teren Intravilan, Autorizatie de constructie, Puz Aprobat -  Sacalaz
5
3

Teren Intravilan, Autorizatie de constructie, Puz Aprobat - Sacalaz

ID: P1017 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Teren Intravilan cu autorizatie de constructie. PUZ Aprobat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona linistita. Detalii tehnice : -Suprafata Teren ...

710 m2

Sacalaz, Timis

Teren in vatra satului
3
11

Teren in vatra satului

Vand 1237 mp teren,cu 2 fronturi stradale paralele de cate 16 m, strada asfaltata.Toate utilitatile sunt pe strada. Terenul este pe str. a VIII- a Pret: 70 euro mp

1,237 m2

Sacalaz, Timis

Teren langa Timisoara, comuna Sacalaz, vatra satului, central, 1882; 1015; 867mp. Com=0%
17
1

Teren de vanzare langa Timisoara, in Comuna Sacalaz, Central, aproape de Primarie, de LIDL, pe str. III a, cu o suprafata de 1882 mp si un front stradal de 19,38 mp la o strada asfaltata cu toate utilitatile la strada pe partea cu terenul. Pe teren se afla o constructie inceputa si neterminata, asa ...

1,882 m2

Sacalaz, Timis

COMISION 0% | Casă Individuală | 170 mp | 4 Camere | Zona Săcălaz |
19

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o casă individuală modernă și complet mobilată, situată în Săcălaz, într-o zonă liniștită și apreciată, la doar câteva minute de Timișoara. Proprietatea este ideală pentru familiile care își doresc spațiu, confort, eficiență energetică și o curte ...

1529 EUR/m2 | 170 m2

Sacalaz, Timis

COMISION 0% | Duplex | 93 mp utili | 4 Camere | Săcălaz |
12
1

COMISION 0% | Duplex | 93 mp utili | 4 Camere | Săcălaz |

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un duplex modern cu 4 camere, situat în Săcălaz, pe strada, într-o zonă în plină dezvoltare, până la calea ferată și cu acces facil către Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat într-o zonă rezidențială exclusiv de case, cu ...

1613 EUR/m2 | 93 m2

Sacalaz, Timis

2106 EUR/m2 | 104 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
1/2 Duplex, P+1, 3 camere, 74mp SU, 265mp ST, Cartierul Primaverii!
17

Comision 0! Casa este construită și disponibilă imediat în varianta de Gri. DETALII PREȚ: - Varianta la gri: 172.300 EUR (TVA inclus) - Varianta la cheie: 196.500 EUR (TVA inclus) În Cartierul Primăverii construim. Construim mai ales o comunitate. O comunitate alături de care dorim să creștem ...

2328 EUR/m2 | 74 m2

Sacalaz, Timis

Parcele de vânzare, toate utilitățile, zonă rezidențială, Săcălaz!
3

Comision 0! În Cartierul Primăverii construim. Construim mai ales o comunitate. O comunitate alături de care dorim să creștem frumos. De aceea, accesul in cartier se face pe un drum cu barieră, iar spațiile sunt gândite pentru a se adresa, in principiu familiilor cu copii, zona fiind una liniștită. ...

600 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Duplex P+1, 5 camere, 104mp, garaj, teren 360mp, Cartierul Primaverii!
9

Comision 0! DETALII PREȚ: - Varianta la gri: 245.000 EUR (TVA INCUS) - Varianta la cheie: 285.000 EUR (TVA INCLUS) În Cartierul Primăverii construim. Construim mai ales o comunitate. O comunitate alături de care dorim să creștem frumos. De aceea, accesul in cartier se face pe un drum cu barieră, ...

2356 EUR/m2 | 104 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
1/2 Duplex P+1, 4 camere, 101mp utili 288mp teren Cartierul Primaverii
12

Comision 0! DETALII PREȚ: Varianta la Gri: 198.320 EURO (TVA INCLUS) Varianta la Cheie: 228.000 EURO (TVA INCLUS) În Cartierul Primăverii construim. Construim mai ales o comunitate. O comunitate alături de care dorim să creștem frumos. De aceea, accesul in cartier se face pe un drum cu barieră, ...

1964 EUR/m2 | 101 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Teren casa individuala sau duplex -Sacalaz -Zona Cartier Primaverii -627 mp -FS 19 ml - 49.000 euro 5

Teren casa individuala sau duplex -Sacalaz -Zona Cartier Primaverii -627 mp -FS 19 ml - 49.000 euro

Se vinde o parcela de teren intravilan cu suprafata de 627 mp si front stradal 19 ml, langa case construite Terenul permite atat constructia unei case individuale, cat si duplex, avand frontul stradal de 19 ml. Pret: 49.000 euro Tel.0779 267 723

627 m2

Sacalaz, Timis

COMISION 0% | Case Individuale | 118 mp | 4 Camere | Zona Săcălaz |
20
2

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o casă individuală modernă, situată în Săcălaz, într-un cartier nou, liniștit și în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru familiile care își doresc confort, spațiu și intimitate, beneficiind de o construcție de calitate și compartimentare ...

1585 EUR/m2 | 118 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
0 % Comision – Sacalaz – ½ Duplex 5 Camere
20

0 % Comision – Sacalaz – ½ Duplex 5 Camere

IM Imobiliare ofera posibilitatea achizitionarii unui duplex in regim de inaltime P+1+M situat in Sacalaz, la o distanta de 9 km de Timisoara. Vecinatati: BEREGSAU MARE, BEREGSAU MIC, CARPINIS, BOBDA, IECEA MICA, BECICHERECU MIC, SANMIHAIU GERMAN, IECEA MARE, ...

740 EUR/m2 | 350 m2

Sacalaz, Timis

COMISION 0% | Duplex | 119 mp | 5 Camere | Zona Săcălaz |
16
1

COMISION 0% | Duplex | 119 mp | 5 Camere | Zona Săcălaz |