Promovat
PROPRIETAR! Teren Bdul Sudului Nr 59 cu utilitati 589 mp - Braytim !!
6
2

PROPRIETAR! Ofer spre vanzare un teren cu o suprafata de 589 mp situat pe Bdul Sudului nr 59 - Braytim ( adresa inscrisa in cartea funciara ) cu utilitati ( apa,gaz, curent, canal ) si urmatorii coeficienti conform certificat urbanism : - POT - 40 % - CUT - 1.5 - regim de inaltime admis : P+M, P+1E - ...

589 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere finisaje deosebite etajul 1 braytim
15
3

Apartamente cu 2 camere finisaje deosebite etajul 1 braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, 52 mp utili+terasa de 10 mp, 1 bai, bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in spatiul de depozitare. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la doar cateva minute de scoala, Unitatea Militara. Pret.99000 euro ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si gradina in zona Braytim
8

Apartament cu 2 camere si gradina in zona Braytim

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartamente cu 2 camere si gradina în zona Braytim. PERFECT PENTRU INVESTIȚIE!!! Pozitionare excelenta! Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor -baie -gradina Disponibilitate: Bloc finalizat: -44 mp utili + gradina 50 mp ...

1998 EUR/m2 | 44 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Braytim. Langa Musicescu. COMISION 0%. 2 locuri de parcare
16
11

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, living, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 balcoane, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere etajul 1 decomandat Braytim
10
18

2 camere etajul 1 decomandat Braytim

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aparatamente cu  1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim
16
12

Aparatamente cu 1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim

Apartament cu 2 camere 49.9 mp, cu bucataria închisa, balcon de 5 m , finalizat complet, loc de parcare trecut în extrasul CF. Apartamentul este situat la parter într-o cladire P+2+M. Apartamentul dispune de urmatoarele caracteristici: ferestre termopan Salamander maro, încalzire în pardoseala, ...

1380 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere bloc cu lift la 1 minut de benzinaria Eso Braytim
12

2 camere bloc cu lift la 1 minut de benzinaria Eso Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon de 9 MP si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret.92 000 euro Telefon. 0723674418

1736 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Braytim
16
8

Apartament cu 2 camere Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, 3 camere termen de finalizare Septembrie, Noiembrie. Cu suprafețe utile între 39 și 62 mp utili + terase mari, prețuri începând de la 70.000 euro. In apropiere se afla magazine, parcuri, stradă asfaltată. Vă propunem spre vânzare apartamente de 2 camere, zona Braytim ...

1714 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere 2 terase Braytim
17
17

Apartament cu 3 camere 2 terase Braytim

De vanzare apartament cu 3 camere, suprafață de 57mp+ 2 terasă, dressing, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, la cateva minute de hotel IQ zona Braytim. Pret: 95000 euro Telefon. 0723674418

1667 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat POD pe toata suprafata Braytim Giroc
8
1

De vanzare apartament situat în Giroc, în zona BRAYTIM, într-un cartier linistit, decomandat, situat la etajul 3 din 3 cu pod pe toata suprafata. Mansarda (înscrisa în CF) - este izolata, are 3 geamuri Velux. Se poate amenaja un dormitor cu baie proprie si un mini living cu zona de dressing sau spatiu ...

2094 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc Braytim
7

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare în Giroc Braytim : hol, bucătărie open space cu sufragerie, dormitor, baie. Aparamentul beneficiază de : - încălzire in pardoseala - loc de parcare - centrala proprie - aer condiționat Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Pret. 85000 euro Telefon. ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere+GRADINA DE 40 MP
17
21

Apartament cu 2 camere+GRADINA DE 40 MP

Vand apartamente cu 2 camere,model deosebit, loc de parcare, gradina. Apartamentele sunt compartimentate astfel: camera de zi dormitor, bucatarie, hol, baie, terasa. Apartamentele de la parter beneficiaza de o gradina de aproximativ de 40 mp loc de parcare inclus in pret. Pret: 68000 mii (2 camere ...

1417 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim-Muzicescu. Mobilat si utilat modern.
8
1

Braytim-Muzicescu. Mobilat si utilat modern.

Braytim-Muzicescu, de vanzare apartament cu 2 camere, situat la parter, intr-un BLOC nou din 2022, izolat termic; Suprafata de 52 mp, model cu vedere pe 2 parti, geam la baie; Este structurat astfel: - hol - bucatarie open-space cu livingul - dormitor - baie AMENAJAT in interior cu : parchet laminat, ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Zona Braytim. Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc Nou.
10
1

Zona Braytim. Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc Nou.

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de Hotel Arizona, 53 mp utili + un balcon de 8 mp, Parter, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, baie cu geam, geamuri tripane, zona asfaltata, un loc de parcare inclus in pret. Pret: 109.000 eur. Negociabil; Tel: 075 ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere. Zona Braytim. Etaj Intermediat. Bucatarie inchisa. Mobilat.
8
6

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de biserica de pe strada Tosca, 48 mp utili si un balcon de 6 mp, etaj 2 din 3, complet mobilat si utilat, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, rulouri de aluminiu, un loc de parcare. Pret:90.000 eur.; Tel:0756322131

368 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim - 2 Camere - Mobilat si utilat - Loc de parcare inclus
4

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Braytim, aproape de magazine, mijloace de transport in comun si alte facilitati. Detalii generale: Suprafata utila: 47 mp Etaj: parter din 3 Bloc construit in anul 2023 Compartimentare: ...

2253 EUR/m2 | 47 m2

braytim, Timisoara, Timis

BRAYTIM - 2 CAMERE - ETAJUL 1 - RULOURI ELECTRICE - PARCARE INCLUSA - FINISAJE DE TOP
6

OPORTUNITATE - 2 CAMERE - BLOC NOU - DOAR 2 APARTAMENTE IN BLOC - SPATIOS - FINISAJE DE TOP - RULOURI ELECTRICE SI PLASE LA FIECARE GEAM - FINALIZAT Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, amplasat la etajul 1 intr-un imobil de forma P+1E, avand ...

2000 EUR/m2 | 57 m2