Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare De vanzare Timis Timisoara Circumvalatiunii Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !
9
2

Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc izolat termic, aproape de Lidl de pe TORONTALULUI, mijloace de transport, gradinita si scoala generala 24 in apropiere; Apartamentul se afla la etajul 4 din 10, lift schimbat; Model semidecomandat, cu vedere pe o parte (lateral), geam la baie, ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Iulius Mall, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat,situat la etajul 6 din 8, in zona Iulius Mall Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul ...

1971 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni
9
1

Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvalatiuni, pozitie excelenta, situat la etajul 9 intr-un imobil P+10, cu lift nou. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite, ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Circumvalatiunii - 2 Camere - Centrala proprie - Zona excelenta
13

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Circumvalatiunii, foarte aproape de Iulius Mall Timisoara si de toate facilitatile importante ale orasului. Detalii apartament: Suprafata utila: 49 mp Balcon inchis: 8 mp Etaj: 4 4, ...

1998 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Zona Dacia | Etaj 2/4 | Confort & Locație Premiu
16

Descoperă un apartament primitor, situat în inima zonei Dacia din Timișoara – o locație apreciată pentru accesibilitate, liniște și proximitatea față de toate facilitățile urbane esențiale. Poziționat la etajul 2 din 4, acest apartament oferă un echilibru ideal între intimitate și confort zilnic, fiind ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera decomandata, 33 mp, zona Circumvalatiunii
3

BLITZ vă prezintă un apartament cu o cameră decomandată, situat în zona Circumvalațiunii, una dintre cele mai căutate zone ale orașului, datorită accesului rapid către centre comerciale, transport public și zona centrală. Apartamentul are o suprafață de 33 mp și este amplasat la etajul 1, beneficiind ...

1909 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament modern, 3 camere, 50 mp utili, etaj 2 - Circumvalatiunii
9

ID:P2601 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 50 mp utili, etaj 2, situat intr-o zona buna din Timisoara. Confortul termic este asigurat de centrala proprie cu incalzirea prin calorifere si clima pentru confort in sezonul cald. Blocul este situat intr-o zona linistita, ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament modern, 2 camere, 49 mp utili, etaj 4 - Circumvalatiunii
9

ID:P2598 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 49 mp utili, etaj 4 intr-un imobil situat in zona Circumvalatiunii din Timisoara. Confortul termic este asigurat de centrala proprie cu incalzirea prin calorifere si clima pentru confort in sezonul cald. Blocul este situat ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp
6
1

3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, 67 mp

Apartament 3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, vedere panoramică 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Cetății, o locație excelentă, cu acces rapid către centrul orașului și zona Iulius Town. Detalii apartament: Suprafață ...

1485 EUR/m2 | 67 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 32 mp, Etaj 6- Zona Circumvalatiunii
17

Apartament 1 camera, 32 mp, Etaj 6- Zona Circumvalatiunii

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 6 intr-un bloc de 10 etaje care dispune de lift, in Zona Circumvalatiunii. Pozitionarea este una excelenta, chiar vis-a-vis de Gym One si Mega Image, la doar 3 minute de mers pe jos de LIDL. Statia de tramvai se afla la ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1
12

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1

In zona Circumvalatiunii se vinde apartament o camera, confort 1 decomandat, compus din: hol, baie , bucatarie, camera, balcon inchis. are o suprafata utila de 38 mp etaj 1 din 4 nivele imbunatatit, are termopane, usa metalica, incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde mobilat si utilat pret ...

2368 EUR/m2 | 38 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
1

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 67 mp, ansamblu nou, zona Centrala
1

Apartament 3 camere, 67 mp, ansamblu nou, zona Centrala

ABlitz va prezinta un apartament modern de vânzare într-un ansamblu nou în centrul Timișoarei Situat într-o zonă deosebită, în inima Timișoarei, acest apartament de 3 camere oferă confort și accesibilitate, fiind ideal pentru cei care doresc să locuiască în apropiere de atracțiile orașului și beneficiile ...

2922 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Pozitie Excelenta! Circumvalatiunii!
9
4

Pozitie Excelenta! Circumvalatiunii!

Apartament 2 cam, confort 1 decomandat, SU 44 mp; - etaj 10 10, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte si lateral - model cu un balcon inchis - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam lemn, usa metalica la intrare, ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere decomandat  etaj 3, zona Circumvalatiunii
14
1

2 camere decomandat etaj 3, zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Circumvalatiunii - Bul Gheorghe Lazar, etaj 3 din 10 cu o suprafata de 46mp utili. Locuinta dispune de ferestre termopan, rulouri exterioare, parchet clasic precum si gresie si faianta. Contorul de gaz separat, ideal pentru montarea ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, etaj 1, 33mp utili, zona Circumvalațiunii
9

ID: p2586 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camere, 33mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+10, anul constructie 1970. Apartamentul dispune de balcon de 3mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1969 EUR/m2 | 33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 2 Camere |50 mp |Decomandat | Circumvalatiunii
15

COMISION 0% pentru cumparator Va ofer spre vanzare : Un apartament potrivit pentru locuinta sau investitie, acest apartament ofera compartimentare eficienta si acces rapid catre zonele centrale ale orasului. Pozitionat la etaj superior, beneficiaza de lumina naturala si vedere deschisa. AVANTAJE ...

1988 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

OFERTA!!! 2 camere DECOMANDAT spatios 52 mp utili, b-dul Cetatii
8
7

OFERTA !!! Vand apartament cu 2 camere complet DECOMANDAT, situat pe B-dul Cetatii, la etajul 7 10, cu lift renovat, spatios, cu suprafața de 52 mp, compus din 2 camere, 1 bucătărie, 1 baie, 1 balcon tip logie și hol. Apartamentul necesita renovare. Pret avantajos de numai: 75.000 EUR Tel: 0770.197.267 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

CIRCUMVALATIUNII - 4 CAM - CENTRALA PRORPIE - 2 BAI - ETAJ 1 - DECOMANDAT
15

Agentia Imobiliara PRIMUM are placerea de a va propune spre vanzare un apartament spatios si foarte luminos cu 4 camere, decomandat complet, in zona Circumvalatiunii, aproape de Kaufland, de zona Centru a orasului, de Iulius Town, de magazine, de localuri, de mijloace de transport in comun, de scoli, ...

1736 EUR/m2 | 80 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere etaj intermediar langa Mall renovat recent
14
1

4 camere etaj intermediar langa Mall renovat recent

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 2, situat in cartierul Circumvalatiunii, zona , intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 55 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea