Promovat
Apartament 2 camere renovat complet • Bulevardul Circumvalațiunii
8

Agenția 360 Grade Imobiliare propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe una dintre cele mai căutate artere din Timisoara – Bulevardul Circumvalatiunii, cu vedere directă către bulevard și acces excelent către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este amplasată la etajul ...

2071 EUR/m2 | 41 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, zona Circumvalatiunii, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 1/10, in zona Circumvalatiunii/ Gheorghe Lazar din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1/10 al unui imobil construit intre 1975 si are o suprafata utila de 32 mp, blocul este ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere etaj 3 Circumvalatiunii Dacia amenajat integral mobilat utilat liber
14
2

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Dropiei.Apartamentul este situate la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet laminat de trafic intens,gresie si faianta,usa metal la intrare,usi interioare schimbate,termopan ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 1 camera, ideal pentru investitie, Circumvalatiunii
8

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu o camera, ce necesita renovare completa, situat la etajul 7 din 10 al unui bloc ce dispune de doua lifturi, amplasat in Timis, Timisoara, zona Circumvalatiunii, aproape centrul orasului, de Piata 700. Apartamentul este ideal ca atat ca si investitie, ...

2126 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
14
2

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
3
10

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde un apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Are centrala proprie si clima. Dispune si de un balcon deschis. Complet utilat si compartimentant modern. Pentru vizionari si informatii nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală
5

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală

Se oferă spre vânzare un apartament cu *3 camere*, situat într-o zonă centrală, dar liniștită, cu acces facil către toate punctele importante ale orașului. *Suprafață utilă:* 67 mp *Balcon:* 3 mp *Etaj:* 5 din 8 *Compartimentare:* * living * 2 dormitoare * bucătărie mare, mobilată și utilată * ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 4, Circumvalațiunii
7

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 4, Circumvalațiunii

**De vânzare apartament cu 2 camere**, amplasat excelent pe artera principală a bulevardului Circumvalațiunii, una dintre cele mai dinamice și bine conectate zone ale Timișoarei. Proprietatea beneficiază de **vedere directă către bulevard**, oferind un cadru urban vibrant și o perspectivă deschisă, greu ...

2073 EUR/m2 | 41 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

AX1269 Circumvalatiunii-Kaufland, MobilatUtilat, Ideal Pentru Investitie
13

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in Timisoara, Zona Circumvalatiunii, vis a vis de supermarketul Kaufland, la etajul 9/9, cu suprafata utila de 50.35 mp + 2.18 balcon, compartimentat astfel: - Hol acces - Bucatarie - Living - Dormitor ...

2280 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat
10
21

Zona Circumvalațiunii-amenajat frumos, mobilat și utilat

Situat în spate la bulevardul Gheorghe Lazar, la 2 minute de stația mijloacelor de transport în comun, având toate super-marketurile în vecinătate, la 12 minute de Piața 700, vă propunem la vânzare un cochet apartament cu 2 camere, situat în zona Circumvalațiunii pe strada Labirint la etajul 4 cu izolatie ...

1946 EUR/m2 | 37 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF
10
4

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie garaj boxă Circumvalatiunii
14
1

Apartament cu 3 camere decomandat, centrala proprie, su: 80mp, situat la parter plus boxa, garaj si gradina 30mp trecuta in Cf, se vinde exact ca si in poze. Pret: 147000 euro usor negociabil Tel: 0723674418

2194 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
8

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere. Cetatii. Acoperis.
13

4 camere. Cetatii. Acoperis.

. Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - posibilitate montare Centrala Termica Proprie - imbunatatiri : gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv - detalii MOBILARE : partial mobilat; - BOXA Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
7

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2133 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
5
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Apartament de 2 camere in zona Circumvalatiunii,52 mp,etaj 4 10,compartimentare decomandata,bloc construit in anul 1985,locuinta se afla la aproximativ 4 minute de mijloacele de transport in comun,aproape de Iulius Town,Piata Dacia si statiile liniilor 7 si 33. In zona se gasesc supermarketuri,scoli,restaurante ...

1577 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea