Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul are ...

1719 EUR/m2 | 57 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2073 EUR/m2 | 41 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
82

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii
7
1

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii

Vând apartament una cameră decomandat, spațios, bucătărie cu gaz ,debara pe hol, balcon la cameră, cu parchet de stejar, gresie și faianță la bucătărie neamenajat ,necesită renovare , actualmente este debranșat de la colterm,are contor propriu de gaz si proiect de instalare a centralei, prevazut cu ...

1771 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
33

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Va prezentam spre vanzare un apartament cu o camera, zona Circumvalatiunii, aflandu-se la doar cateva minute fata de statia de autobuz, Kaufland, parc, scoala sau fata de sala de sport. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 32 mp! Se vinde mobilat si utilat conform pozelor!

1563 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
29

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii
3
2

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 4 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 36 mp. Apartamentul se vinde conform pozelor! Pentru a stabili vizionari sau mai multe detalii apelati numarul de telefon aflat in anunt!

1667 EUR/m2 | 36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Circumvalatiunii  Dacia etaj 1 amenajat LUX
8

Apartament 3 camere Circumvalatiunii Dacia etaj 1 amenajat LUX

Apartament cu 3 camere in zona DACIA la etaj 1 din 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte,amenajat integral, parchet laminat de trafic intens, gresie, faianta de calitate superioara, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

1812 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Circumvalatiunii Cetatii centrala proprie ocupabil imediat
15

Apartament cu 3 camere situat in cea mai cautata zona din Timisoara,zona Circumvalatiunii Cetatii,foarte aproape de mijloacele de transport in comun ,la 15 minute de Iulius Town,o zona cu foarte multa verdeata,accesibila catre centrul orasului,cca 20 min,Piata 700 si Piata Unirii la cca 20 min, cu o ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Circumvalatiunii Dacia amenajat integral mobilat utilat liber
14

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Dropiei.Apartamentul este situate la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet laminat de trafic intens,gresie si faianta,usa metal la intrare,usi interioare schimbate,termopan ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere în zona Circumvalatiunii-Dacia etaj 1 boxa C.F.
4

De vânzare un apartament cu 2 camere cu boxa in C.F.(din constructia blocului),etaj 1,zona Circumvalatiunii-Dacia,semidecomandat ,cu suprafata utila de 38 mp,la care se aduga balconul de aproximativ 4m,balcon care este din constructia blocului.Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje ...

2092 EUR/m2 | 38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere în zona Circumvalatiunii Cetatii confort 1  etaj 1 centrala termopan
11

Apartament cu 2 camere în zona Circumvalatiunii Cetatii confort 1 etaj 1 centrala termopan

De vânzare un apartament cu 2 camere,etaj 1,semidecomandat ,confort 1 cu suprafata utila de 50 mp,la care se aduga balconul de aproximativ 5m,balcon care este din constructia blocului.Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80). Apartamentul este compus din 2 camere,o ...

1950 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere amenajat  Circumvalatiunii Dacia langa Carrefour la etaj 1
11

Apartament 2 camere amenajat Circumvalatiunii Dacia langa Carrefour la etaj 1

Apartament 2 camere amenajat integral, apartamentul este situat la etajul 1 din 4 al unui imobil , din Zona Dacia- Circumvalatiunii langa Carrefour , langa tranvai,la 15 min de mers pe jos de Piata Operei,la 10 min.de Iulius Mall, semidecomandat confort 2. Apartamentul este compus din: 2 camere, bucatarie, ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
7

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2133 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere amenajat Dacia- Circumvalatiunii langa Scoala Generala 18 etaj 2
4

Apartament 2 camere amenajat integral, apartamentul este situat la etajul 2 din 4 al unui imobil , din Zona Dacia- Circumvalatiunii langa Scoala Generala 18 ,aproape de tramvai,la 15 min de mers pe jos de Piata Operei,la 10 min.de Iulius Mall, semidecomandat confort 2. Apartamentul este compus din: 2 ...

2021 EUR/m2 | 39 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Cu centrala termica proprie. Zona Dacia. Boxa
13
1

Cu centrala termica proprie. Zona Dacia. Boxa

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj Parter / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, calorifere schimbate; - CENTRALA termica PROPRIE - detalii mobilare ...

1754 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
5
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Apartament de 2 camere in zona Circumvalatiunii,52 mp,etaj 4 10,compartimentare decomandata,bloc construit in anul 1985,locuinta se afla la aproximativ 4 minute de mijloacele de transport in comun,aproape de Iulius Town,Piata Dacia si statiile liniilor 7 si 33. In zona se gasesc supermarketuri,scoli,restaurante ...

1577 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
3
11

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde un apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Are centrala proprie si clima. Dispune si de un balcon deschis. Complet utilat si compartimentant modern. Pentru vizionari si informatii nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat.

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea