Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii
4
12

Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 4 10 cu centrala proprie si o suprafata de 60 mp. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
8
1

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2150 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara
4
3

Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera, situata la etajul 1 din 4, intr-un bloc din zona Dacia Garsoniera are o suprafata utila de 12mp si este compartimentata astfel: - Camera mobilata cu chicineta - baie proprie cu dus Dotari: - incalzire prin termoficare - electrocasnice: frigider, masina ...

2875 EUR/m2 | 12 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2
16
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 3 camere, et 2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, model confort 1, semidecomandat, la etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla, are 68 mp utili + 1 boxa la subsol inscris in cf. Imobilul se situeaza in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar. Apartamentul dispune de centrala proprie si clima, 2 dormitoare, 1 living, ...

1971 EUR/m2 | 68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3
14
2

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat model confort 1 la etajul 3 din 10, situat in zona semicentrala Gheorghe Lazar - Circumvalatiunii, cu o suprafata de 46mp utili. Locuinta dispune de ferestre termopan, rulouri exterioare, parchet clasic precum si gresie si faianta. Necesita ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
153

De vanzare apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

1167 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
5
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Va propunem spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere, etajul 4, o suprafata utila de 48 mp, situat in zona Circumvalatiunii, Timisoara. Acest apartament de vanzare din Timisoara ofera acces rapid la mijloace de transport in comun, supermarketuri, farmacii, scoli si centre comerciale. Zona ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu 2 camere zona Circumvalatiunii
4
23

de vanzare apartament cu 2 camere zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. Aproape de centrul orasului, Supermarketuri, mijloc de transport in comun. Are disponibilitate imediata! Ca si suprafata utila dispune de 60mp cu un balcon, la etajul 5 al blocului, cu lift. Se vinde complet utilat si mobilat. ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
80

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  o camere zona Circumvalatiunii
4
14

De vanzare apartament cu o camere zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, decomandat, confort 1, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 8 8 si are o suprafata de 35mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, Piata 700 si accesul facil ...

1771 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
5
141

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
5

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare garsoniera, confort 1, situata pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Garsoniera este situata la etajul 7din 8 si are o suprafata de 25mp. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele de transport o face ...

2000 EUR/m2 | 25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 2 Camere |50 mp |Decomandat | Circumvalatiunii
15

COMISION 0% pentru cumparator Va ofer spre vanzare : Un apartament potrivit pentru locuinta sau investitie, acest apartament ofera compartimentare eficienta si acces rapid catre zonele centrale ale orasului. Pozitionat la etaj superior, beneficiaza de lumina naturala si vedere deschisa. AVANTAJE ...

1988 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii
7
1

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii

Vând apartament una cameră decomandat, spațios, bucătărie cu gaz ,debara pe hol, balcon la cameră, cu parchet de stejar, gresie și faianță la bucătărie neamenajat ,necesită renovare , actualmente este debranșat de la colterm,are contor propriu de gaz si proiect de instalare a centralei, prevazut cu ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament Cu Centrala Proprie langa Iulius Mall