Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii
Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 4 10 cu centrala proprie si o suprafata de 60 mp. Se accepta si credit
1167 EUR/m2 | 60 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:24
Anunțuri promovate – Vezi toate
1167 EUR/m2 | 60 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:24
Apartament 3 camere decomandat – zonă Bogdăneștilor – Cetății, vedere panoramică 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Cetății, o locație excelentă, cu acces rapid către centrul orașului și zona Iulius Town. Detalii apartament: Suprafață ...
1485 EUR/m2 | 67 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
14 mai
De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644
1815 EUR/m2 | 54 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 13:02
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...
1762 EUR/m2 | 56 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 15:41
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament cu 3 camere decomandat, centrala proprie, su: 80mp, situat la parter plus boxa, garaj si gradina 30mp trecuta in Cf, se vinde exact ca si in poze. Pret: 147000 euro usor negociabil Tel: 0723674418
2194 EUR/m2 | 67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:45
Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...
1500 EUR/m2 | 100 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:41
Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:28
Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 18:26
Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475
1886 EUR/m2 | 35 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:44
De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.
1850 EUR/m2 | 34 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:44
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament semidecomandat spatios si elegant cu 3 camere de 67 mp, situat la etajul 2 din 4 in zona Circumvalatiunii din Timisoara, o zona linistita si foarte bine conectata. Aceasta proprietate este ideala pentru familii sau pentru cei care ...
2090 EUR/m2 | 67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:41
De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.
2094 EUR/m2 | 32 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:40
De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.
2179 EUR/m2 | 39 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:39
Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, amplasat la etaj intermediar, etajul 3 din 4 al unui bloc ce dispune de acoperis din tigla, situat in zona Dacia, Timis, Timisoara. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la câteva minute fata de Scoala Generala ...
2000 EUR/m2 | 38 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:11
. Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - posibilitate montare Centrala Termica Proprie - imbunatatiri : gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv - detalii MOBILARE : partial mobilat; - BOXA Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar ...
1333 EUR/m2 | 60 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:07
Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...
2133 EUR/m2 | 30 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 17:00
Apartament de 2 camere in zona Circumvalatiunii,52 mp,etaj 4 10,compartimentare decomandata,bloc construit in anul 1985,locuinta se afla la aproximativ 4 minute de mijloacele de transport in comun,aproape de Iulius Town,Piata Dacia si statiile liniilor 7 si 33. In zona se gasesc supermarketuri,scoli,restaurante ...
1577 EUR/m2 | 52 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:15
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...
1650 EUR/m2 | 60 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:01
De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...
2133 EUR/m2 | 60 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:01
De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.
1900 EUR/m2 | 50 m2
circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 16:00
Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!
1538 EUR/m2 | 26 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:59
Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...
1750 EUR/m2 | 40 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:53
1167 EUR/m2 | 60 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:43
Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 15:38