Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
2

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, Zona Circumvalatiunii, Mobilat si Utilat complet
12

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 3 / 4 , 2 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 2 parti - model cu 1 bai / 1 balcon - detalii AMENAJARE interioara: parchet, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - ...

1759 EUR/m2 | 79 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni
9
1

Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvalatiuni, pozitie excelenta, situat la etajul 9 intr-un imobil P+10, cu lift nou. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite, ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală
5

Apartament 3 camere | 67 mp + balcon | Zonă centrală

Se oferă spre vânzare un apartament cu *3 camere*, situat într-o zonă centrală, dar liniștită, cu acces facil către toate punctele importante ale orașului. *Suprafață utilă:* 67 mp *Balcon:* 3 mp *Etaj:* 5 din 8 *Compartimentare:* * living * 2 dormitoare * bucătărie mare, mobilată și utilată * ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
8
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz , clima, 2 intrari. Pret: 155.000 Euro

2313 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii
11

Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai amplasat la etajul 8 al unui bloc ce dispune de lift, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judetul Timis. Apartament se afla la cateva minute fata de statia de autobuz, parc, Kaufland, scoala si la doar 10 minute fata de Iulius Mall ...

2129 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, zona Circumvalatiunii, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 1/10, in zona Circumvalatiunii/ Gheorghe Lazar din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1/10 al unui imobil construit intre 1975 si are o suprafata utila de 32 mp, blocul este ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 4, Circumvalațiunii
7

Apartament 2 camere, 41 mp, etaj 4, Circumvalațiunii

**De vânzare apartament cu 2 camere**, amplasat excelent pe artera principală a bulevardului Circumvalațiunii, una dintre cele mai dinamice și bine conectate zone ale Timișoarei. Proprietatea beneficiază de **vedere directă către bulevard**, oferind un cadru urban vibrant și o perspectivă deschisă, greu ...

2073 EUR/m2 | 41 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie garaj boxă Circumvalatiunii
14
1

Apartament cu 3 camere decomandat, centrala proprie, su: 80mp, situat la parter plus boxa, garaj si gradina 30mp trecuta in Cf, se vinde exact ca si in poze. Pret: 147000 euro usor negociabil Tel: 0723674418

2194 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF
10
5

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
3
13

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde un apartament cu 1 camera, utilat si mobilat modern, 35 mp,la etaj 2. Are centrala proprie si clima. Dispune si de un balcon deschis. Complet utilat si compartimentant modern. Pentru vizionari si informatii nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat.

1500 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii
8
5

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, etajul 6 din 10, semidecomandat, fara centrala proprie, fara amenajari recente, mobilat si utilat. Apartamentul este situat pe Bv Cetatii.nu se accepta credit. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1620 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Cu centrala termica proprie. Zona Dacia. Boxa
13

Cu centrala termica proprie. Zona Dacia. Boxa

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj Parter / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, calorifere schimbate; - CENTRALA termica PROPRIE - detalii mobilare ...

1754 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
7

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2133 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
82

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro