Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia
6

Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia

Apostu Estate va propune spre vaznare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp utili si are urmatoarea compartimentare: - hol acces cu spatiu de depozitare; - bucatarie cu loc de luat masa - baie cu cada - living spatios - dormitor matrimonial -balcon Dotari: - ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 3camere decomandat Cetatii
9
4

Apartament de vanzare 3camere decomandat Cetatii

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat ta etajul 9 din 10, intr-un bloc cu doua lifturi, pe bulevardul Cetatii, la doar cateva minute de mers pe jos pana la Iulius Town, cu boxa inscrisa in CF. Apartamentul are suprafata totala de 68.5 mp, incluzand logia ...

1656 EUR/m2 | 64 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 3 camere | Etaj 2 | Bloc Anvelopat | Dacia
11

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandate situat la etajul 2 din 4 într-un bloc din beton, în zona Dacia. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă de 45mp și dispune de un balcon de 2.3mp. Blocul din care face parte este din beton, construit în 1977 ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9
1

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, de vanzare, zona Dacia - ID V874
9
13

ID intern: V874 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Dacia FoxFort Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dacia, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje, an constructie 1980, structura beton, suprafata utila de 40 mp, fiind structurat astfel: - ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia
8
3

Apartament cu 3 camere, et 2, zona Dacia

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomand, cu o suprafata utila de 70 m , situat la etaj 2 10, intr-un bloc izolat termic, in Dacia . Apartamentul se vinde partial mobilat . Dotări: Ușă Metalica, Geam Termopan, Gresie, Faiantă, pereti zugrăviti cu vopsea lavabilă . Dispune de ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall
5
3

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...

Dacia, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie complet renovat boxa  zona Dacia
20

4 cam centrala proprie complet renovat boxa zona Dacia

De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...

2450 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9
1

Apartament 3 Dacia la parter

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Dacia
7
2

Apartament cu 2 camere in zona Dacia

Vand un apartament cu 2 camere situat la etajul 4 cu o suprafata de 45 mp. Se vinde conform pozelor

1511 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
43

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia
6
32

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia

Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro

1509 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zona Dacia , 5 minute de Iulius Mall
6

Apartament 2 camere Zona Dacia , 5 minute de Iulius Mall

BLITZ vă prezintă un apartament de 2 camere, situat la parter înalt, într-o zonă excelent conectată la toate facilitățile urbane, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința dispune de o suprafață utilă de 42 mp și beneficiază de o compartimentare semidecomandată (nedecomandată), cu ...

1548 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament Iulis Mall
8

Apartament Iulis Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living,dormitor si balcon. Este pozitionat la etajul 4 al unui imobil de 4 etaje. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii utlerioare, ...

2105 EUR/m2 | 37 m2

dacia, Timisoara, Timis

Cu Centrala Etaj 2 Iulius Mall
8

Cu Centrala Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dacia in proximitatea Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje. Dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet. Dispune de boxa. Pretul solicitat de proprietar ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall
11

Deosebit Renovat Etaj 2 Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere desoebit, renovat, situat la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul este pozitionat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, este renovat complet. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de boxa inscrisa in CF. Pretul solicitat de proprietar este ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea