Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, 2 bai, zona Dambovita, Timisoara
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 4 (acoperis din tigla) si are o suprafata de 64 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

1514 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
7
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 52 mp utili si este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...

1346 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Dambovita
7
2

Apartament 3 camere, Zona Dambovita

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Dambovita, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite si centre comerciale. Apartamentul ...

1516 EUR/m2 | 64 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare Dambovita Timisoara
7
6

Casa de vanzare Dambovita Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare o locuinta individuala, la curte comuna, in Dambovita, aproape de malul Begai. Compartimentare: -bucatarie cu loc de luat masa; -baie cu geam pentru aerisire; -dormitor. Casa este din caramida, cu acoperis din tabla. Curtea este la comun, impartita cu alti 6 vecini ...

2640 EUR/m2 | 25 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

AX1247 Dambovita, Etaj Intermediar, Mobilat&Utilat
15

AX1247 Dambovita, Etaj Intermediar, Mobilat&Utilat

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Dambovita - Sagului, cu acces de pe Strada Ana Ipatescu, situat la etajul 3 din 4, imobil reabilitat termic, cu suprafata de 42 mp, compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie inchisa Baie cu cada si geam Living Dormitor ...

1857 EUR/m2 | 42 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in zona Dambovita
8

Apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere in zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata utila de 56 mp la care se adauga un balcon de 4mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin reteaua de termoficare a orasului ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dambovita
6

Apartament 2 camere Dambovita

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Dambovita in apropriere de Nora. Apartamentul are o suprafata utila de 48 mp si se vinde utilat si mobilat ca in imaginile din descriere. Confortul termic se realizeaza prin termoficare ! Imobilul se afla la etajul 4 din 5. ...

1542 EUR/m2 | 48 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere - mobilat si utilat - etaj intermediar - zona Dambovita
16

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila de 62 m², completata de un balcon de 5 m². Compartimentarea ...

2190 EUR/m2 | 63 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casă individuală 7 camere, 3 băi, P+E+M, construcție 2000, Timișoara, zona Dâmbovița, comision 0
10
4

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, o casă individuală, cu 7 camere și 3 băi, clădire cu parter, etaj și mansardă înaltă, construită în anul 2000, renovată în anul 2020, pe un teren cu suprafața de 411 mp și front stradal de 8,7 m, situat în Timișoara, zona Dâmbovița. Locuința ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

DAMBOVITA, DUPLEX P+1E - 2 LOCURI DE PARCARE - GRADINA - TERASA - CENTRALA PROPRIE
9
1

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare un DUPLEX deosebit cu o suprafata utila de 106mp si teren generos de 233 mp situat in zona DAMBOVITA. Serviciile de design interior pentru personalizarea locuintei sunt incluse de catre dezvoltator Compartimentare: Parter: living si ...

2396 EUR/m2 | 106 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere  ET 1 lângă restaurant Nora Dambovita
4
10

Apartament cu 3 camere ET 1 lângă restaurant Nora Dambovita

De vanzare aparatament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 1 din 4, lângă restaurant Nora. Apartamentul este spațios, poziționat într-o zonă excelentă, cu acces către școli, grădinițe, Mall Shopping City, Lidl, tramvaie și autobuze, cu locuri de parcare în spatele blocului. Suprafață utilă: ...

1517 EUR/m2 | 58 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | zona excelenta |
10
1

Vă ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un bloc izolat termic exterior, în zona Dâmbovița. Etaj parter din 4. Suprafață utilă de 52 mp + balcon de 3 mp. Model cu 1 baie cu cabină de duș. Dispune de centrală proprie. Se vinde mobilat și utilat, conform fotografiilor. Detalii amenajare: ...

1885 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartement 1 camera, etaj 4/5, 37 mp utili, decomandat - zona Dambovita
8

ID: p2609 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 52mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport ...

1621 EUR/m2 | 37 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita
10
16

2 camere Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp, situat la etajul 3 din 4, fara centrala, dar cu posibilitate de centrala proprie. Apartamentul se afla situat la 3 minute de restaurantul Nora. Pret. 76000 mii negociabil Telefon. 0723674418

1462 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Dambovita
12

Apartament cu 2 camere decomandat - zona Dambovita

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1974, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 5 din 10 si dispune de o suprafata utila de 44,5 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1730 EUR/m2 | 45 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - mobilat si utilat - pozitie excelenta - zona Dambovita
14

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1970, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 55 m². Compartimentarea este ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - 42 mp - pozitie excelenta - Dambovita
10

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 4 din 4 si dispune de o suprafata utila de 42 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

2095 EUR/m2 | 42 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

DAMBOVITA - 3CAM - SPATIOS - CENTRALA AC - MOBILAT - INALT
11

DAMBOVITA - 3CAM - SPATIOS - CENTRALA AC - MOBILAT - INALT

Agentia Imobiliara Primum are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, decomandat, situat in zona Dambovita, aproape de mijloace de transport,de supermarket-uri, de Shopping City, de scoli, de gradinite, piete, etc. Acesta se afla la etajul 5 al unui bloc cu 5 etaje care ...

1356 EUR/m2 | 70 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren Timisoara
1
2

Vanzare teren Timisoara

Terenul propus spre vanzare se afla situat in Timisoara zona dambovita strada paul constantinescu. , .Suprafata totala este de 433 mp FS 17ml. , puz pentru clinica dentara ,proiect,autorizatie valabila pana in decembrie 2026.pretul de vanzare este 220000 euro

433 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea