Promovat
Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane
13
2

Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior. - etaj 4 / 4 + Mansarda , 2 apartamente pe nivel. - model cu vedere pe 2 parti. - model cu 2 balcoane. - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1563 EUR/m2 | 56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
3
1

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4

Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:

1818 EUR/m2 | 11 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
16
3

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 66 mp utili + balcoane si este situat la etajul 4 intr-un bloc izolat cu 4 etaje si acoperis de tigla. - ...

1497 EUR/m2 | 66 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare Centrul Comercial Alfa Dambovita
12
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa individuala situata in Dambovita, langa Centrul Comercial Alfa. Compartimentare corpul principal: -hol de acces; -camara; -baie; -camera de zi; -dormitor. Constructia este din caramida si este in stare relativ buna, avand in vedere si anul constructiei, ...

1800 EUR/m2 | 100 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
15

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament zona Dambovita 2 camere
4
3

Apartament zona Dambovita 2 camere

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 54 mp, etajul 4. Aproape de Shopping City, tramvaie, magazine. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.
20
3

Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.

Detalii RELEVANTE oferta : Casa individuala in zona Dambovita, cu regim de inaltime Parter, are 2 corpuri de cladire in curte. Corp 1: 2 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 60 mpu; Corp 2: 3 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 1 spatiu de depozitare, 80 mpu; - Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare ...

1786 EUR/m2 | 140 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - 42 mp - pozitie excelenta - Dambovita
10

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 4 din 4 si dispune de o suprafata utila de 42 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

2095 EUR/m2 | 42 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa Individuala zona Dambovita peste 450 Mp Teren
16
8

Casa Individuala zona Dambovita peste 450 Mp Teren

YouPro.ro va propune spre vanzare casa individuala situata in Timisoara, zona Dmbovita. Casa dispune de o suprafata mare de teren de aprox 450 mp. Casa este structurata pe 2 nivele. La parter regasim hol, camera spatioasa, baie si bucatarie, la nivelul superior regasim o camera imensa. Casa dispune de ...