Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:
1818 EUR/m2 | 11 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1818 EUR/m2 | 11 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
11 mai
Terenul propus spre vanzare se afla situat in Timisoara zona dambovita strada paul constantinescu. , .Suprafata totala este de 433 mp FS 17ml. , puz pentru clinica dentara ,proiect,autorizatie valabila pana in decembrie 2026.pretul de vanzare este 220000 euro
433 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
14 mai
Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament la casa, cu curte comuna, in Dambovita, aproape de malul Begai. Compartimentare parter: -hol de acces; -camera de zi spatiaosa, loc pentru gatit si dining; -dormitor cu baie proprie; -wc de serviciu; Casa are acces direct din strada. Compartimentare ...
1700 EUR/m2 | 100 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 05:40
Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,la parter,suprafata de 25 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun,scoli,gradinite si magazine
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 10:58
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 67 mp utili si este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - ...
1672 EUR/m2 | 67 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 05:36
Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la parter intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - ...
1840 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 05:32
Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandate situat la mansarda unui imobil cu 4E + M, aflat in apropierea restaurantului Nora, in zona Sagului din Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 42mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - ...
1381 EUR/m2 | 42 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 05:31
Casa individuala cu o pozitie excelenta si teren in proprietate in suprafata de 411 mp. Compartimentare: Parter - bucatarie, camara, spatiu tehnic, baie, living, terasa inchisa, casa scarii, Etaj- hol, 2 dormitoare Mansarda- hol, 2 dormitoare, baie. Dispune de garaj, panouri fotovoltaice, terasa inc ...
1615 EUR/m2 | 170 m2
dambovita, Timisoara, Timis
azi 05:16
Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila de 62 m², completata de un balcon de 5 m². Compartimentarea ...
2190 EUR/m2 | 63 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 21:37
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...
1786 EUR/m2 | 70 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 20:26
FOXFORT propune de vanzare cu COMSION 0% o oportunitate rara: SPATIU COMERCIAL CU CASA ( 6 camere) – locul unde afacerea si confortul se intalnesc. Spatiul comercial beneficiaza de vizibilitate excelenta, fiind situat pe 2 fronturi stradale, cu acces facil si multiple posibilitati de amenajare. Este ...
2708 EUR/m2 | 144 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 19:36
De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .
1616 EUR/m2 | 73 m2
dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:41
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...
1635 EUR/m2 | 55 m2
dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:40
De vanzare aparatament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 1 din 4, lângă restaurant Nora. Apartamentul este spațios, poziționat într-o zonă excelentă, cu acces către școli, grădinițe, Mall Shopping City, Lidl, tramvaie și autobuze, cu locuri de parcare în spatele blocului. Suprafață utilă: ...
1517 EUR/m2 | 58 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 18:07
Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 17:17
Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.
1667 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 16:39
Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora
1633 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 15:52
Proprietar vand apartament 2 camere decomandat cu suprafata totala de 55mp (52mp utili + 3mp balcon), situat la etajul 1 din 4 al unui bloc din zona Dambovita. Vecinatati: -1-2 min de mers pe jos: Carrefour Market, Profi non stop, farmacie non stop, Piata Aurora, Terasa Nora, banci, brutarie, cofetarie, ...
1827 EUR/m2 | 52 m2
Dâmbovița, Timisoara, Timis
ieri 15:31
Va propunem spre achizitie o casa individuala Parter + Etaj + Mansarda , constructie an 2000, renovata in 2020, in zona DambovitaTimisoara. Suprafata utila 170mp, suprafata terenului 411 mp, front stradal 9 ml, garaj cu intrare din strada. -panouri solare de 9kw instalate, baterie 5kw , prosumator din ...
1600 EUR/m2 | 170 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 15:29
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644
2060 EUR/m2 | 67 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 15:14
De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308
1730 EUR/m2 | 50 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 15:04
De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...
1785 EUR/m2 | 65 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 15:04
Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.
1833 EUR/m2 | 30 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 15:02
Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 54 mp, etajul 4. Aproape de Shopping City, tramvaie, magazine. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!
Dambovita, Timisoara, Timis
ieri 14:58