Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
CASA INDIVIDUALA
20
3

CASA INDIVIDUALA

Casa individuala cu o pozitie excelenta si teren in proprietate in suprafata de 411 mp. Compartimentare: Parter - bucatarie, camara, spatiu tehnic, baie, living, terasa inchisa, casa scarii, Etaj- hol, 2 dormitoare Mansarda- hol, 2 dormitoare, baie. Dispune de garaj, panouri fotovoltaice, terasa inc ...

1615 EUR/m2 | 170 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. Centrala proprie. Etaj intermediar. Disponibil imediat !
13
1

De vanzare apartament cu 3 camere in Dambovita, decomandat, la etajul 3, model cu 2 bai, mobilat si utilat, 2 balcoane, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, pret 107.000 euro negociabil. Tel: 0750283339

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
2

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane
13
2

Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior. - etaj 4 / 4 + Mansarda , 2 apartamente pe nivel. - model cu vedere pe 2 parti. - model cu 2 balcoane. - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1563 EUR/m2 | 56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona  Dambovita
3
1

Apartament o camera zona Dambovita

Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

COMISION 0%  Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat
13
2

COMISION 0% Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat

COMISION 0% pentru cumpărător Apartament 3 camere decomandat – Etaj 1 – Dâmbovița, vedere spre Parcul Clăbucet Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zona Dâmbovița, cu vedere frumoasă spre Parcul Clăbucet. Proprietatea se află la etajul 1, într-un bloc izolat termic, ...

1279 EUR/m2 | 68 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
7

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Dambovita, decomandat, la etajul 2 din 4,are o suprafata de 35 mp. Apartamentul se ofera la vanzare utilat si mobilat,este dotat cu centrala proprie si aer conditionat,avand deasemenea si balcon. Zona este una buna dar si linisita,fiind ideala ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere | etaj 2 | investitie | zona excelenta |
8
1

2 camere | etaj 2 | investitie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita; - etaj 2/4 -suprafata utila: 37 mp; - model cu 1 baie cu cada; -balcon inchis de 6.6 mp; -Include o boxă proprie la subsol, foarte practică pentru depozitare, care nu e trecuta in CF; -apartamentul se vinde ...

1703 EUR/m2 | 37 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare
3
18

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,in apropiere de Alfa Center,la parter,suprafata de 22mp, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul detine baie,bucatarie,aragaz,cuptor,masina spalat vase, masina de spalat,etc. Apartamentul este ideal pentru un cuplu sau o persoana tanara. Pentru ...

Dambovita, Timisoara, Timis

Teren intravilan timisoara
3
7

Teren intravilan timisoara

De vanzare teren intravilan 2808 mp,front stradal 40 mp,strada nou asfaltata ,toate utilitatiile in fata,zona Dambovita-Aurora.Pret 150 euro/mp total 420000 euro. TEL 0745126783

Dambovita, Timisoara, Timis

Spatiu comercial si terasa cu casa de locuit - zona Dambovita
16
2

FOXFORT propune de vanzare cu COMSION 0% o oportunitate rara: SPATIU COMERCIAL CU CASA ( 6 camere) – locul unde afacerea si confortul se intalnesc. Spatiul comercial beneficiaza de vizibilitate excelenta, fiind situat pe 2 fronturi stradale, cu acces facil si multiple posibilitati de amenajare. Este ...

2708 EUR/m2 | 144 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
40

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Dambovita
3
4

Apartament o camera de vanzare Dambovita

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp, centrala proprie este in curs de montare.

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea