Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, etaj 3, zona Dambovita, Timisoara
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, semidecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 3 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - 2 Holuri - Bucatarie - ...

1598 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala P+1, curte proprie + spatii comerciale, Dambovita.
13

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare casa cu 3 camere + spatii comerciale inchiriate, situat in zona Dambovita. Aceasta casa cu o suprafata de 130 mp dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa; - Hol de acces; - Sufragerie ...

2654 EUR/m2 | 130 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament compact, 1 camera, etajul 2, 22 mp utili - Dambovita
5

ID: P2647 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camer, 22 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - Zona linistita. Detalii ...

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 4150 mp, de vanzare, zona Damboviata, Timisoara, COMISION 0%.
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare teren 4150 mp zona Dambovita- Piata Flavia - Timisoara, COMISION 0%. Terenul are o suprafata de 4150 mp si beneficiaza de un front stadal de 55 ml, de asemenea in fata terenului se gasesc toate utilitatiile. Terenul se afla pe Str. Paul Constantinescu. Conform ...

4,150 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!
8
2

Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Dambovita
10
1

Apartament Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Dambovita

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat , totul nou, centrala proprie, calorifere noi de calitate, renovat de la zero, instalatie electrica, sanitara, canalizare separata de coloana, su: 60 mp, situat la parter, bloc anvelopat, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

COMISION 0%  Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat
14

COMISION 0% Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat

COMISION 0% pentru cumpărător Apartament 3 camere decomandat – Etaj 1 – Dâmbovița, vedere spre Parcul Clăbucet Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zona Dâmbovița, cu vedere frumoasă spre Parcul Clăbucet. Proprietatea se află la etajul 1, într-un bloc izolat termic, ...

1279 EUR/m2 | 68 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1984, structura este de ...

1511 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Dambovita
3
4

Apartament o camera de vanzare Dambovita

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp, centrala proprie este in curs de montare.

Dambovita, Timisoara, Timis

Teren intravilan 9738 mp, cu iesire pe 3 strazi - zona Dambovita
2

Teren intravilan de vanzare in Timisoara zona Dambovita. FOXFORT propune oportunitate excelenta pentru investitie, teren intravilan ideal pentru constructii rezidentiale sau comerciale, situat in Timisoara, zona Sud-Vest, Freidorf - Dambovita, avand o suprafata de 9738 mp, numar fronturi stradale 3 ...

9,738 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Teren intravilan timisoara
3
7

Teren intravilan timisoara

De vanzare teren intravilan 2808 mp,front stradal 40 mp,strada nou asfaltata ,toate utilitatiile in fata,zona Dambovita-Aurora.Pret 150 euro/mp total 420000 euro. TEL 0745126783

Dambovita, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare - zona Dambovita
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1970, structura este ...

2129 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare
3
18

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,in apropiere de Alfa Center,la parter,suprafata de 22mp, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul detine baie,bucatarie,aragaz,cuptor,masina spalat vase, masina de spalat,etc. Apartamentul este ideal pentru un cuplu sau o persoana tanara. Pentru ...

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
7
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Apartentul este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
15

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea