CASA INDIVIDUALA
20
4

CASA INDIVIDUALA

Casa individuala cu o pozitie excelenta si teren in proprietate in suprafata de 411 mp. Compartimentare: Parter - bucatarie, camara, spatiu tehnic, baie, living, terasa inchisa, casa scarii, Etaj- hol, 2 dormitoare Mansarda- hol, 2 dormitoare, baie. Dispune de garaj, panouri fotovoltaice, terasa inc ...

1615 EUR/m2 | 170 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
3

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4

Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:

1818 EUR/m2 | 11 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița
9

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere și balcon închis, situat in Timișoara, zona Dâmbovița, foarte aproape de Restaurant Nora, Piața Aurora, Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata ...

2046 EUR/m2 | 43 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara
5

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili + balcon si este situat la etajul 3 intr-un bloc izolat cu 5 etaje si acoperis de tigla. - Hol de acces - ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
1

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
8

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Dambovita, decomandat, la etajul 2 din 4,are o suprafata de 35 mp. Apartamentul se ofera la vanzare utilat si mobilat,este dotat cu centrala proprie si aer conditionat,avand deasemenea si balcon. Zona este una buna dar si linisita,fiind ideala ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera  zona Dambovita
3
17

De vanzare apartament cu o camera zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
7
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Apartentul este situat in zona Dambovita, intr-un bloc cu 4 etaje, la etaj 3, fara lift, apartamentul are o suprafata utila de 50 mp. Zona este una foarte buna, iar locatia blocului are acces imediat la restaurant, banci, farmacii, aprozar, statie de tramvai, mall, etc.

1400 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Dambovita
12
3

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Este nerenoavat!!!

1500 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
41

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
4
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, confort 1, situat in cartierul Dambovita, intr-un imobil construit in anul 1979, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 52 mp. Apartamentul este la 2 minute de mijloacele de transport in comun, restaurant Nora, piata Aurora.

1519 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare
3
22

Apartament o camera in zona Dambovita de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,in apropiere de Alfa Center,la parter,suprafata de 22mp, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul detine baie,bucatarie,aragaz,cuptor,masina spalat vase, masina de spalat,etc. Apartamentul este ideal pentru un cuplu sau o persoana tanara. Pentru ...

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam spre vanzare un apartament spatios si luminos in zona Dambovita,decomandat,confort 1,la etajul 1,cu o suprafata de 30 mp. Pozitionarea sa este intr-o zona buna si linistita a orasului,cu acces la numeroase puncte de interes precum statii de autobuze si tramvai,diverse centre comerciale,piata ...

1900 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
4
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita

Oferim spre vanzare in zona Dambovita un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat ca in poze. Apartamentul este bun ca si investitie, fiind intr-o zona linistita, aproape de mijloace de transport in comun, Restaurant Nora. Apartamentul are o suprafata utila de 47mp si este la etaj intermediar (etajul ...

1681 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița
6

Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, 1 balcoan închis și bucătărie situat pe Bulevardul Dâmbovița la 5 minute de Shopping City, Dedeman restaurante și magazine. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 47mp fiind situat la etajul 6 al unui bloc ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita
19
1

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,decomandat,situat in zona Dambovita. Parter inalt cu o suprafata de 49 mp. Pret : 92 000 Euro Compartimentare inteligenta si moderna, transformat din 2 in 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare si ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea