Promovat
Apartament 4 Camere I Et 1 I Zona Girocului
6

Apartament 4 Camere I Et 1 I Zona Girocului

Daca sunteti in cautarea unui apartament spatios , dar sa aveti libertatea de a-l personaliza dupa preferintele voastre , opriti-va putin aici . Rex Imobiliare va ofera spre vânzare un apartament situat intr-o zona linistita ,dar bine conectata cu zona : piata agroalimentara , scoli, gradinite, ...

1888 EUR/m2 | 58 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Girocului, Generala 25
10

Apartament 3 camere, Girocului, Generala 25

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la etajul 5 intr-un imobil P+5, cu pod pentru depozitare (acces din casa scarii). Imobilul are in vecinatate generala 25, parcul Adolescentei, gradinite, magazine si centre comerciale. Apartamentul ...

1587 EUR/m2 | 63 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La asfalt. Mobilat si utilat. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar
10
1

Vand apartament cu 3 camere, bucatarie INCHISA, in bloc nou izolat termic exterior, etaj INTERMEDIAR, la asfalt, in zona Neptun. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului in spate la benzinaria ESO, la etajul 1, imobil supravegheat video, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare incapere, aparat de aer conditionat, mobilat si utilat complet, pret 99.900 Euro, negociabil. ...

1921 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 101.000 eur. Tel: 0750283339.

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% | Duplex deosebit cu 4 camere, despărțit prin camera tehnica | Girocului
20

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 3 bai, despărțit prin camera tehnica, situat in Timisoara, Zona Girocului, foarte aproape de Gym One, Lidl, Kaufland, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o ...

3088 EUR/m2 | 136 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere, mobilat si utilat | Girocului | Profi
13
1

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern, eficient și pregătit pentru un stil de viață confortabil cu 3 camere și o terasa de 50mp situat in Timișoara, zona Girocului, langa Profi, mijloace de transport in comun, Școală Gimnaziala nr. 25 si multe alte puncte de interes. Apartamentul ...

2308 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, vederea pe 3 parti, 54 mp, finisaje premium + parcare inclusa
9
2

Se vinde apartament modern cu 2 camere, tip open space (cu posibilitate de inchidere a bucatariei), cu o suprafata utila de 54 mp, situat intr-un bloc nou, recent intabulat, construit din caramida, cu regim de inaltime P+3E. Compartimentare: hol de intrare, dormitor, baie, living cu bucatarie open space ...

1667 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou - lift - 53mp - parcare inclusa
6

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona cu acces facil la transport in comun, hipermarketuri, gradinita si scoala. Configuratia este formata din doua camere, in regim open space, cu posibilitatea de inchidere a bucatariei. Dispune de un hol spatios, ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - parter - ideal sediu firma - 74.500 Euro
10
5

Apartamentul este situat intr-un bloc contruit in anul 2009, la limita dintre Timisoara si Giroc, toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Se compune dintr-un hol de intrare, living open space cu bucataria, ...

1733 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă tip duplex P+E, 120 mp utili - (lângă ESO) - construtie 2025
16
2

Se vinde o casă tip duplex cu arhitectură modernă, situată la limita dintre Timișoara și Giroc, în apropierea benzinăriei ESO, cu acces rapid la mijloace de transport, școli, grădinițe, supermarketuri și alte puncte de interes. Imobilul are suprafață utilă de 120 mp și teren de 270 mp, fiind construit ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

GIROCULUI - ETAJ 3 - RENOVAT - 3 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - CLIMA
8

Agentia Primum Imobiliare are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in zona GIROCULUI in apropiere de principalele puncte de interes ale orasului! Apartamentul este situat la etajul 2 al blocului din 4 etaje , dispune de centrala proprie, clima, electrocasnice ...

1981 EUR/m2 | 63 m2

girocului, Timisoara, Timis

Nou. Aproape de ESO. Suprafata mare. Loc de Parcare
10

Nou. Aproape de ESO. Suprafata mare. Loc de Parcare

Vand apartament cu 2 camere, in spatele benzinariei ESO, aproape de Profi. Bloc nou, suprafata utila mare, bine compartimentat, incalzire in pardoseala, finisat la cheie, baie cu geam, loc de parcare, zidarie complet caramida. Pret 96.000 Euro. Tel 07 arata numarul.

1811 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament superb pe 2 niveluri. Bucatarie inchisa. 2 Locuri de Parcare.
14
2

. Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, cu finisaje peste medie, dispus pe 2 niveluri, in zona Girocului, aproape de multiple magazine, Lidl, Penny, sala de fitness Stay Fit Gym, pozitie foarte buna. Apartamentul este bine compartimentat, cochet, ideal pentru cei care cauta un spatiu confortabil ...

1847 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Duplex superb cu 4 dormitoare. Bucatarie inchisa. Cu CF la zi.
4
2

Vand duplex, in zona Girocului, aproape de Luna Caffe si de Eso, cu CF la zi, disponibil imediat. Cu suprafata utila de 115 mp + terasa de 19 mp, pe un teren de 270 mp. Compartimentare: - parter: hol acces, bucatarie inchisa, camera de zi, dormitor birou, debara, baie, terasa; - etaj: hol acces, 3 dormitoare, ...

1730 EUR/m2 | 115 m2

Girocului, Timisoara, Timis

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.
10
1

NOU. Langa ESO si Profi. Dressing. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Girocului, aproape de ESO si de Profi. Blocul dispune de LIFT. Incalzire in pardoseala, baie cu geam, terasa spatioasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat, CF la zi. Pret 95.000 Euro. Tel 0783073754.

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Prospero. Renovat. Etaj 2.
7

Langa Prospero. Renovat. Etaj 2.

Vand apartament cu 2 camere, in zona Girocului, aproape de Prospero, de Parcul Adolescentei, de Profi, in bloc izolat termic exterior. Renovat (doar baia nu a fost recent renovata), instalatie electrica schimbata in totalitate, geamuri termopan, usi noi. Disponibil imediat. Pret 89.990. Tel 07 arata ...

1956 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea