Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul are o suprafata de 67 mp utili + balcoane si este situat la etajul 4 intr-un bloc izolat cu 4 etaje . - Hol de acces - Bucatarie - ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
8

Apartament 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Girocului. Imobilul este amplasat la etajul 5 din 5 si dispune de o suprafata utila de 63 mp, beneficiind de o compartimentare practica si luminoasa. Compartimentare: • Hol ...

1556 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, zona Girocului, Timisoara
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata utila de 52 mp utili. Apartamentul este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie utilata - living spatios - ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 51 mp utili + balcon - Girocului
9

Apartament 2 camere, 51 mp utili + balcon - Girocului

ID: P1623 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 51 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Apartamentul dispune de balcon de 4 mp și blocul are acoperiș de țiglă. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - ...

1765 EUR/m2 | 51 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului
5
9

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 4. - Doua dormitoare - Sufragerie - Bucatarie - Baie- Balcon cu acces din Sufragerie. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune de centrala proprie si aer conditionat. Se afla amplasat in zona Girocului, in apropierea ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Girocului
3
26

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Girocului cu o suprafata de 24 mp, aflata la etajul 2. Se afla foarte aprope de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii! Pentru mai multe detalii va rog sa ne contactati la numarul din anunt!

1458 EUR/m2 | 24 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex cu 3 camere de 100 mp, zona Girocului
20
25

COMISION 0% Duplex cu 3 camere de 100 mp, zona Girocului

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, zona Girocului, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 100 mp si teren 814 mp. Anul constructiei este 1970, structura ...

990 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Girocului, etaj 3, balcon – Cosminului, SUT 65 mp
16

3 camere Girocului, etaj 3, balcon – Cosminului, SUT 65 mp

Apartament 3 camere – Zona Girocului, Str. Cosminului Timiș Imobiliar propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Girocului, pe Strada Cosminului, o zonă apreciată pentru accesul facil la tot ce contează în viața de zi cu zi. Parc, școală, grădiniță, magazine, piață, pistă de biciclete ...

1477 EUR/m2 | 61 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
17

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
150

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Zona Girocului. DE VANZARE. Apartament cu 2 CAMERE. Apartamentul este complet mobilat si utilat, dispune de balcon. Are o suprafata utila de 47mp la etajul 3. Disponibil pentru inchiriere imediat. Sunati pentru a programa o vizionare.

1702 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala cu 4 camere la rosu - Zona Girocului
9
4

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter situata in Timisoara, zona Girocului, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 206 mp si teren 540 mp. Anul constructiei este ...

2184 EUR/m2 | 206 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, decomandat Zona Girocului
20
1

Apartament cu 4 camere, decomandat Zona Girocului

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, Zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, complet decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1978, structura beton, ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
1

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
12

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 45 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

340 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
4
13

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera chiar in zona Girocului. Vanzare URGENTA. Se accepta si credit bancar. Detalii despre garsoniera: -dispune de o suprafata utila de 36mp. -etajul 3 4+mansarda. -semidecomandata. -se vinde mobilata si utilata ca in poze. -caldura de la COLTERM. Proximitati: ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
91

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea