Ansamblu Rezidențial Modern   Giroc
14
2

Ansamblu Rezidențial Modern Giroc

Un nou concept de locuințe moderne pentru familii și tineri activi. Ansamblul este proiectat să ofere nu doar locuințe, ci un stil de viață complet, cu siguranță, confort și facilități incluse. Arhitectura contemporană, spațiile verzi și atenția la detalii fac din acest proiect o alegere ideală. 1. ...

2100 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 83 mp utili, doua nivele, decomandat-Giroc- Hotel IQ
13
5

ID Intern: P164 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, distribuit pe doua nivele, etaj 3/3, de 83mp utili plus loc de parcare inclus în pret. Apartamentul este nou, finisaje premium, finalizat si intabulat cu predare imediata. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat ...

1470 EUR/m2 | 83 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 07 arata numarul.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
1

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament o camera Girocului 48000e
3

Apartament o camera Girocului 48000e

Vand apartament o camera , confort 1 . mobilat si utilat , aproape de piata din Girocului , are centrala termica , gresie , faianta ,parchet , usi schimbate . Pretul este usor negociabil. Suprafata totala este de 30 mp si este situat la etajul 3.

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare - Girocului
3
2

Apartament de vanzare - Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
3
7

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera in Calea Girocului cu centrala proprie pe gaz. Spațiul este luminos și foarte bine întreținut. Podelele sunt din laminate, iar pereții sunt albi, se afla la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, o suprafata utila de 30 mp. Locuinta se afla intr-o zona foarte accesibila, ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartaent cu 2 camere in zona Giroc , in spate la ITM
3
1

Apartaent cu 2 camere in zona Giroc , in spate la ITM

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Giroc,(in spate la ITM),la etajul 3,suprafata de 44 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul se afla intr-o zona linistita,in apropiere se afla centre comerciale,magazine,scoli,gradinite,etc. Are si loc de parcare. Mai multe detalii telefonic ...

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camere de vanzare Girocului
8
2

Apartament 1 camere de vanzare Girocului

Vand apartament cu 1 camera, nemobilat, pozitie foarte buna cu geam la baie, la etajul 3, avand o suprafata de 27 mp.

1296 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam, 67 mpu, CENTRALA, Lidl - Martirilor. Mobilat+Utilat. Reabilitat termic, pret Negociabil
12
1

. De vanzare, apartament cu 3 camere decomandat, modificat, cu multiple imbunatatiri, situat in bloc izolat termic exterior la etajul 4 4, cu 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte , 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat ...