Decomandat. CENTRALA, Lidl - Martirilor. Mobilat+Utilat. Reabilitat termic

105 900 EUR negociabil 1581 EUR/m2
Valabil din 5/19/2026 4:22:32 PM
Specificații
Suprafata utila
67 m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
1984
Descriere
.
De vanzare, apartament cu 3 camere decomandat, modificat, cu multiple imbunatatiri, situat in bloc izolat termic exterior
etaj 4 4, cu 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte , 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan.

Amenajat interior cu parchet laminat si lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare lemn, vopsea lavabila, aer conditionat, scafe si spoturi, instalatie electrica refacuta complet.

Centrala termica proprie cu instalatie sanitara si termica functionale.

Se vinde complet mobilat si utilat (cu electrocasnice) conform fotografiilor.
Bonus, exista si spatiu de depozitare, o boxa la subsol de 5 mp utili.

Pretul este de 105.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul si electrocasnicele.

ID anunț: 1779196980

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.
Autorul anunțului va primi datele tale pentru a permite comunicarea.