Promovat
Apartament cu 3 camere,semidecomandat,centrala proprie ,zona Girocului
12

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,semidecomandat ,situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje , cu acoperis de tigla, in zona Girocului. Apartamentul dispune de o suprafata de 64 mp utili+balcon si este compartimentat astfel: -bucatarie cu debara -living cu acces la balcon ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat
11

Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, izolat, boxa la subsol, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, posibilitate montare centrala proprie, 94.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu casa fara valoare, 371mp,  Girocului, Timisoara.
3
7

Teren cu casa fara valoare, 371mp, Girocului, Timisoara.

AGENTIA IMOBILIARA APOSTU ESTATE va propune spre vanzare teren 371 mp cu casa fara valoare, zona Girocului, Timisoara. Proprietatea este alcatuita din 371 mp teren si casa demolabila de 55 mp. Frontul stradal al terenului este 9,4 ml.Informatii urbanistice: Destinatie conform PUG: Zona de locuinte ...

1982 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
6

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere LUMINOASE | etaj ideal | gata de mutare - zona Girocului
17

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Girocului, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1982, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 2 din 5 si dispune de o suprafata utila de 65 m², completata de un balcon de 3 m². Compartimentarea ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 3, zona Girocului, Timisoara
12

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 67 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Living ...

1863 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Etaj 3. Decomandat. Centrala proprie.
9

Girocului. Etaj 3. Decomandat. Centrala proprie.

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 3 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - model cu 2 bai - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare, calorifere schimbate - ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4
15

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Girocului,(Plavat 2) disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata utila de 74 mp. Imobilul este situat intr-o zona foarte cautata, aproape de scoli, magazine si mijloace de transport. Pretul solicitat de ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului
20
2

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare cladire P+2E cu folosinta multipla: pensiune, bar, restaurant, azil de batrani situat in Timisoara zona Calea Girocului.Suprafata terenului este de 605 mp cu terasa si mult spatiu verde care poate fi utilizat pentru diverse activitati. Cladire este structurata in parter ...

1364 EUR/m2 | 550 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului
20
2

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare vila individuala situata in Calea Girocului, in Timisoara. Vila este construita pe 2 nivele. La parter regasim living spatios, bucatarie si baie plus terasa. La nivelul superior 3 camere, baie si 2 balcoane. Dispune de o suprafata de teren de 618 mp. Vila dispune de ...

2273 EUR/m2 | 220 m2

girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Apartament 3 Camere, 63mp, Balcon, Zona Girocului, Judetean
10
1

Vă propune spre vânzare, COMISION 0%, un apartament luminos și bine întreținut, cu 3 camere și balcon închis, situat în zona Girocului — una dintre cele mai apreciate și liniștite zone ale Timișoarei. Perfect pentru locuință sau investiție! LOCALIZARE: -Zona Girocului – liniștită, cu acces rapid la ...

1506 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
2

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!
7
1

Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!

Apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc izolat termic pe exterior Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 cu ACOPERIS Amenajare interioara : - gresie, parchet laminat, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, usi interioare noi, corpuri sanitare, ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului
4
9

Apartament 2 camere zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 in zona Girocului. Apartamentul este mobilat si utilat, nu necesita reparatii si se afla in apropierea mijloacelor de trasport in comun si de Spitalul Judetean.

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ansamblu Rezidențial Modern   Giroc
14
2

Ansamblu Rezidențial Modern Giroc

Un nou concept de locuințe moderne pentru familii și tineri activi. Ansamblul este proiectat să ofere nu doar locuințe, ci un stil de viață complet, cu siguranță, confort și facilități incluse. Arhitectura contemporană, spațiile verzi și atenția la detalii fac din acest proiect o alegere ideală. 1. ...

2100 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 2 Camere, 51mp, Centrala Prop, Zona Girocului
9
1

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare, cu Comision 0%, un apartament cu 2 camere semidecomandat, având o suprafață de 51 mp utili + balcon 4 mp, situat în zona Girocului / Soarelui – Calea Martirilor, vis-a-vis de Spartan și lângă Spitalul Județean. SPECIFICAȚII: -Suprafață utilă: 51 ...

1686 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor (Str. Apelor), aproape de Spitalul Judetean. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3 4. Se accepta si credit. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

1914 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere decomandat Calea Martirilor
7
2

3 camere decomandat Calea Martirilor

Vand apartament cu 3 camere confort unu spatios 65 mp utili Zona Girocului aproape de Lidl, parter amenajat total recent cu faianta gresie termopane Centrala gaz instalatii usi schimbate pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea