Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,semidecomandat,centrala proprie ,zona Girocului
12

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,semidecomandat ,situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje , cu acoperis de tigla, in zona Girocului. Apartamentul dispune de o suprafata de 64 mp utili+balcon si este compartimentat astfel: -bucatarie cu debara -living cu acces la balcon ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere , decomandat, Zona Girocului
7
3

Apartament 2 camere , decomandat, Zona Girocului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la etajul 5 intr-un imobil P+5, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata ...

1349 EUR/m2 | 37 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Parc Padurice. Etaj intermediar. Mobilat si utilat
8

Vand apartament cu 3 camere, etaj INTERMEDIAR, in zona Girocului, aproape de parc Pdurice, 65 mp utili + BALCON inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Centrala termica proprie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, corpuri sanitare noi, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere | Decomandant | Finisaje Moderne | Giroc - ID V1371
12
5

ID intern: V1371 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1831 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1980, structura este de ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

8
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 2010, structura ...

1469 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 camera Girocului parter inalt
10
1

1 camera Girocului parter inalt

De vanzare apartament cu 1 camera cu o suprafata de 35 mp, decomandat in Girocului, la parter inalt. Blocul este izolat termic, sunt doar 4 apartamente pe etaj, pozitia este foarte buna , foarte aproape de magazine, farmacii, mijloace de transport in comun. Toate geamurile au site pentru tantari, ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere DECOMANDAT, centrala proprie Girocului
10

Apartament decomandat, spațios și bine compartimentat, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc îngrijit, cu acoperis, într-o zonă foarte căutată Girocului Martirilor. Suprafață utilă: 74 mp Compartimentare: 2 dormitoare 1 living luminos Bucătărie separată 1 baie (cu posibilitate de amenajare a celei ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 bloc izolat  Girocului
14
7

Apartament cu 2 camere etajul 1 bloc izolat Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere în zona Girocului, strada MEZIAD, cu o suprafata de 50 mp, decomandat, etajul 1 , bloc anvelopat, cu posibilitate de centrala, geam termopan, casa scarii curata si ingrijita. Apartamentul se afla situat la doar 2 minute de pensiune UNO. Pret. 91900 ...

1838 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
1

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartamentul este situat pe Girocului
4
10

Apartamentul este situat pe Girocului

Apartamentul este situat pe Girocului , la parter. Apartamentul a fost renovat . Suprafata 45 mp . Apartamentul este aproape de Spitalul Judetean , scoala , parc , magazine alimentare. Apartamentul este izolat exterior si pe la subsol.

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, in Timisoara, zona Girocului
12

FOXFORT propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Girocului – una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale, datorita accesului rapid catre principalele puncte de interes ale orasului si a atmosferei linistite. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui ...

1685 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare Girocului, Timisoara
11

Apartament 3 camere de vanzare Girocului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat in Timis, Timisoara, zona Girocului. Imobilul este amplasat la etajul 4/4, intr-un bloc cu acoperis refacut acum 9 ani, si dispune de o suprafata utila de 66 mp, la care se adauga balcoanele. Compartimentare: • Hol ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, de vanzare, zona Girocului,Timisoara
10

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere în zona Girocului, Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este situat intr-un bloc de apartamente construit in anul 1980 si reabilitat termic in urma cu 2 ani. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 51 mp+ 2 balcoane ...

2059 EUR/m2 | 51 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
2

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea