Promovat
Apartament cu 3 camere in Zona girocului aproape de Spitalul Judetean
11

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, aproape de spitalul Judetean, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 55 mp . Compartimentare: - ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
CF Timisoara, Zona Girocului. Bloc izolat. Et 2. COMISION 0
11

CF Timisoara, Zona Girocului. Bloc izolat. Et 2. COMISION 0

Apartament cu 2 camere (schita anexata pentru suprafete si compartimentare), in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara, in imobil construit in anul 2015, la etaj 2 3 + Mansarda, model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere spre Sud) baie cu vana. Amenajat interior cu parchet ...

420 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.
11
1

Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, in zona Girocului, aproape de benzinaria Eso si de Profi, la etaj intermediar. Model decomandat, cu bucataria inchisa, suprafata utila generoasa 56 mp + terasa mare 10 mp. Incalzire in pardoseala, aer conditionat. Finisat la cheie cu materiale de calitate, ...

1857 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat, Girocului, aproape de Padurice
17

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, aproape de Parcul Padurice si Piata Giroc, situat la parter, intr-un imobil P+4, cu boxa pentru depozitare. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Judetean. Etaj 2. Bloc izolat!
18

Langa Judetean. Etaj 2. Bloc izolat!

Apartament situat in bloc izolat termic exterior Etaj 2 4 + Mansarda, 4 apartamente pe nivel Model cu vedere pe o singura parte; Model cu o baie, un balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan Amenajare interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. CENTRALA, Lidl - Martirilor. Mobilat+Utilat. Reabilitat termic
12

. De vanzare, apartament cu 3 camere decomandat, modificat, cu multiple imbunatatiri, situat in bloc izolat termic exterior etaj 4 4, cu 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte , 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat interior ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
CF Timisoara, Zona Girocului. Bloc izolat. Et 2. COMISION 0
11

CF Timisoara, Zona Girocului. Bloc izolat. Et 2. COMISION 0

420 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!
7
1

Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!

Apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc izolat termic pe exterior Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 cu ACOPERIS Amenajare interioara : - gresie, parchet laminat, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, usi interioare noi, corpuri sanitare, ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului
4
91

De vanzare apartament cu o camera zona Girocului

Se vinde garsoniera zona girocului, plavat 2, confort 1, la 1 4, 27 mp2 patrati, cu o camera, bucatarie, baie, hol. Gresie, faianta, parchet, geamuri termopan, usa metalica. Se vinde mobilat si utilat.

1375 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ansamblu Rezidențial Modern   Giroc
14
2

Ansamblu Rezidențial Modern Giroc

Un nou concept de locuințe moderne pentru familii și tineri activi. Ansamblul este proiectat să ofere nu doar locuințe, ci un stil de viață complet, cu siguranță, confort și facilități incluse. Arhitectura contemporană, spațiile verzi și atenția la detalii fac din acest proiect o alegere ideală. 1. ...

2100 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
69

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1435 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.
14

Apartament cu 3 camere la etajul 1 la intrare in Giroc.

De vanzare apartament cu 3 camere la intrare in Giroc, la etajul 1, cu vederea in spatele blocului, bloc din 2016, model cu 2 balcoane, centrala termica proprie, loc de parcare propriu, pret 124.900 Euro, negociabil. Tel: 0750283339

1864 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4
15

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Girocului,(Plavat 2) disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata utila de 74 mp. Imobilul este situat intr-o zona foarte cautata, aproape de scoli, magazine si mijloace de transport. Pretul solicitat de ...

1473 EUR/m2 | 74 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului
20
2

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare cladire P+2E cu folosinta multipla: pensiune, bar, restaurant, azil de batrani situat in Timisoara zona Calea Girocului.Suprafata terenului este de 605 mp cu terasa si mult spatiu verde care poate fi utilizat pentru diverse activitati. Cladire este structurata in parter ...

1364 EUR/m2 | 550 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului
20
2

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare vila individuala situata in Calea Girocului, in Timisoara. Vila este construita pe 2 nivele. La parter regasim living spatios, bucatarie si baie plus terasa. La nivelul superior 3 camere, baie si 2 balcoane. Dispune de o suprafata de teren de 618 mp. Vila dispune de ...

2273 EUR/m2 | 220 m2

girocului, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea