Promovat
Decomandat. CENTRALA, Lidl - Martirilor. Mobilat+Utilat. Reabilitat termic
12

. De vanzare, apartament cu 3 camere decomandat, modificat, cu multiple imbunatatiri, situat in bloc izolat termic exterior etaj 4 4, cu 4 apartamente pe nivel; model cu vedere pe o singura parte , 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat interior ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Girocului
6

Apartament 2 camere de vanzare, zona Girocului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Living - Dormitor mobilat - Baie cu cada Confortul termic este realizat ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat, Girocului, aproape de Padurice
17

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Girocului, pozitie excelenta, aproape de Parcul Padurice si Piata Giroc, situat la parter, intr-un imobil P+4, cu boxa pentru depozitare. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
7

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, in Timisoara, zona Girocului
12

FOXFORT propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Girocului – una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale, datorita accesului rapid catre principalele puncte de interes ale orasului si a atmosferei linistite. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui ...

1685 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
3
8

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera in Calea Girocului cu centrala proprie pe gaz. Spațiul este luminos și foarte bine întreținut. Podelele sunt din laminate, iar pereții sunt albi, se afla la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, o suprafata utila de 30 mp. Locuinta se afla intr-o zona foarte accesibila, ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat
11

Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, izolat, boxa la subsol, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, posibilitate montare centrala proprie, 94.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat. Centrala termica proprie. Plavat 2
8
1

Decomandat. Centrala termica proprie. Plavat 2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de biserica, decomandat, CENTRALA PROPRIE, balcoan la bucatarie, inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, parchet laminat si lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
2

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.
8

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.

Apartament cu 3 camere, etaj 3 4, renovat, totul nou, instalatia electrica a fost refacuta in totalitate, CENTRLA PROPRIE, balcon inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, izolat, complet mobilat si utilat, 125.000 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. 0750182615

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Girocului,decomandat,la etajul 2,cu o suprafata de 52 mp,fiind mobilat modern si utilat complet. Zona este linistita,oferind numeroase facilitati precum centre comerciale,Profi,supermarketuri,localuri,farmacii,restaurante,scoli,gradinite,etc. In ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
150

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.