Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Langa Profi. Finisaje de calitate, peste medie.
12
3

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Unitatii Militare, in spatele Hotelului IQ, la asfalt. Situat la etajul 1, finisat integral cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa generoasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 89.000 Euro. Tel 0783073754. MERITA ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Girocului
12

Apartament cu 3 camere | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Calea Girocului, avand acces facil la mijloace de transport in comun, fiind aproape de McDonald's si spitalul Judetean. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 67 mp + balcon inchis de 6mp. Compartimentarea este ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4/4 al unui imobil aflat in zona Girocului, cu acces rapid către transport, scoala si magazine Apartamentul este renovat si se vinde total mobilat si utilat Suprafață utilă: 56 mp + balcon inchis Compartimentare: • Antreu ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 3 camere Calea Martirilor
5

Apartament de vanzare 3 camere Calea Martirilor

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios, cu 3 camere, complet mobilat si utilat, cu centrala proprie, situat la mansarda unui bloc reabilitat termic, langa Spitalul Judetean. Compartimentare: -hol de acces; -dormitor; -bucatarie spatioasa, cu loc de luat masa; -camera de zi, luminoasa, ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 987 mp, 18 m front stradat, strada Drubeta
3

Teren intravilan 987 mp, 18 m front stradat, strada Drubeta

Teren intravilan pretabil constructii, de vanzare in Timisoara, zona Girocului FOXFORT propune spre vanzare un teren intravilan, pretabil pentru constructii, situat in Timisoara, zona Girocului. Terenul are o suprafata de 987 mp, cu front stradal de 18 ml si acces facil. Caracteristici teren: * Suprafata: ...

987 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand teren 647m2 Strada Fedra
1
8

Vand teren 647m2 Strada Fedra

Vand teren intravilan, 647m2 pe Strada Fedra

647 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa cu teren 987 mp, 18 m front stradat, strada Drubeta
3

Casa cu teren 987 mp, 18 m front stradat, strada Drubeta

Casa cu teren intravilan pretabil constructii, de vanzare in Timisoara, zona Girocului FOXFORT propune spre vanzare casa cu teren intravilan, pretabil pentru constructii, situat in Timisoara, zona Girocului. Terenul are o suprafata de 987 mp, cu front stradal de 18 ml si acces facil. Caracteristici ...

3911 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere, decomandat, bloc din 1986, Plavat 2
8

3 camere, decomandat, bloc din 1986, Plavat 2

Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, având o suprafață utilă de 65,3 mp, situat la etajul 4 din 4, într-un imobil cu acoperiș, beneficiind de vedere pe 3 părți, ceea ce oferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Compartimentare: Living 2 dormitoare Bucătărie 1 baie + spațiu ...

1652 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de 2 camere Girocului - Martirilor
9

Apartament de 2 camere Girocului - Martirilor

Această ofertă de la Silvis Imobiliare reprezintă o oportunitate excelentă de a deveni proprietar al unui apartament , situat într-o zonă deosebit de accesibilă și bine conectată, pe Calea Martirilor 1989, în cartierul Girocului. Este un apartament de 2 camere, cu o suprafață utilă de 40 mp, care se ...

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Bloc Braytim - Girocului