Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Judetean. Etaj 2. Bloc izolat!
18

Langa Judetean. Etaj 2. Bloc izolat!

Apartament situat in bloc izolat termic exterior Etaj 2 4 + Mansarda, 4 apartamente pe nivel Model cu vedere pe o singura parte; Model cu o baie, un balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan Amenajare interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere, decomandat, 53 mp utili - Girocului
10
1

Apartament 2 camere, decomandat, 53 mp utili - Girocului

ID: P2581 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 53mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de un balcon. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Se da spre vanzare un apartament in zona Girocului, aproape de Bulevard. Apartamentul are 2 camere, semidecomandate, la etajul 3. Dispune de o suprafata utila de 43mp, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Zona este una linistita, aveti in zona atat mijloace de transport cat si magazine. Va asteptam ...

1628 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

 Comision 0% Apartament 3 camere, mobilat-utilat, zona Girocului
12
8

ID intern: V5012 Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului aproape de Spitalul Judetean, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime de Subsol+ ...

1660 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

girocului, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu  2 camere zona Girocului
6
2

de vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la parter inalt si are o suprafata de 54 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Are o suprafata utila de 54mp, ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului
5
9

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 4. - Doua dormitoare - Sufragerie - Bucatarie - Baie- Balcon cu acces din Sufragerie. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune de centrala proprie si aer conditionat. Se afla amplasat in zona Girocului, in apropierea ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Apartament de 2 camere in zona Girocului,50 mp,etaj 3 4,compartimentare semidecomandata,bloc construit in anul 1988,apartamentul este amplasat la aproximativ 4 minute de mijloacele de transport in comun,aproape de Piata Giroc,Spitalul Judetean si statiile liniilor 15,16 si 17. In apropiere se gasesc ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului

Se vinde un apartament cu o camera in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean si la 7min pe jos de mijloace de transport in comun. Mobilat si utilat ca in poze, are o suprafata utila de 35mp si este la etajul 2. Bun si pentru investii. Pentru vizionari sunati la numarul afisat.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camere de vanzare Girocului
4
12

Apartament 1 camere de vanzare Girocului

and apartament cu 1 camera, nemobilat, pozitie foarte buna cu geam la baie, la etajul 3, avand o suprafata de 27 mp.

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4
15

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Girocului,(Plavat 2) disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata utila de 74 mp. Imobilul este situat intr-o zona foarte cautata, aproape de scoli, magazine si mijloace de transport. Pretul solicitat de ...

1473 EUR/m2 | 74 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului
20
2

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare cladire P+2E cu folosinta multipla: pensiune, bar, restaurant, azil de batrani situat in Timisoara zona Calea Girocului.Suprafata terenului este de 605 mp cu terasa si mult spatiu verde care poate fi utilizat pentru diverse activitati. Cladire este structurata in parter ...

1364 EUR/m2 | 550 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului
20
2

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare vila individuala situata in Calea Girocului, in Timisoara. Vila este construita pe 2 nivele. La parter regasim living spatios, bucatarie si baie plus terasa. La nivelul superior 3 camere, baie si 2 balcoane. Dispune de o suprafata de teren de 618 mp. Vila dispune de ...

2273 EUR/m2 | 220 m2

girocului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Girocului
12
1

Apartament cu 3 camere | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Calea Girocului, avand acces facil la mijloace de transport in comun, fiind aproape de McDonald's si spitalul Judetean. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 67 mp + balcon inchis de 6mp. Compartimentarea este ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea