Promovat
Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!
7
1

Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!

Apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc izolat termic pe exterior Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 cu ACOPERIS Amenajare interioara : - gresie, parchet laminat, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, usi interioare noi, corpuri sanitare, ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 43 mp utili. Compartimentare: - ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Girocului, etaj 3, balcon – Cosminului, SUT 65 mp | Com 0%
14
1

Apartament 3 camere – Zona Girocului, Str. Cosminului Etaj 3 | 60,59 mp utili | balcon Timiș Imobiliar propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Girocului, pe Strada Cosminului, o zonă apreciată pentru accesul facil la tot ce contează în viața de zi cu zi. Parc, școală, grădiniță, ...

1568 EUR/m2 | 61 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Parc Padurice. Etaj intermediar. Mobilat si utilat.
8
1

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului, langa Parcul Padurice, pozitie foarte buna. Situat la etaj intermediar, intr-un bloc cu acoperis. Apartament renovat complet, instalatie electrica noua, centrala termica proprie, aer conditionat, geamuri termopan, complet mobilat si utilat. ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 50mp, 2 camere, langa Judetean
12

Apartament 50mp, 2 camere, langa Judetean

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de Judetean pozitie excelenta, situat la parter inalt intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar - vand PUZ locuințe colective, 43 apartamente   parcela, P+3E+Er M, zona Giroc -Tmisoara
5
2

Proprietar - vand PUZ locuințe colective, 43 apartamente parcela, P+3E+Er M, zona Giroc -Tmisoara

Proprietar, vând 6 parcele dintr-un PUZ finalizat pentru locuințe colective Zona Giroc - Timișoara Oportunitate investițională într-o zonă cu dezvoltare accelerată, situată pe Strada Anton Pavlovici Cehov, colț cu Bulevardul Aviatiei, în vecinatatea viitorului Complex Sportiv si Centru Comunitar construit ...

1,865 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4
15

Decomandat 3 camere Plavat 2 Etaj 4

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Girocului,(Plavat 2) disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata utila de 74 mp. Imobilul este situat intr-o zona foarte cautata, aproape de scoli, magazine si mijloace de transport. Pretul solicitat de ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului
20
2

Pensiune Azil Spatiu Comercial Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare cladire P+2E cu folosinta multipla: pensiune, bar, restaurant, azil de batrani situat in Timisoara zona Calea Girocului.Suprafata terenului este de 605 mp cu terasa si mult spatiu verde care poate fi utilizat pentru diverse activitati. Cladire este structurata in parter ...

1364 EUR/m2 | 550 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului
20
2

Vila Individuala cu Pisicna 600 MP Teren Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare vila individuala situata in Calea Girocului, in Timisoara. Vila este construita pe 2 nivele. La parter regasim living spatios, bucatarie si baie plus terasa. La nivelul superior 3 camere, baie si 2 balcoane. Dispune de o suprafata de teren de 618 mp. Vila dispune de ...

2273 EUR/m2 | 220 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
2

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Girocului,decomandat,la etajul 2,cu o suprafata de 52 mp,fiind mobilat modern si utilat complet. Zona este linistita,oferind numeroase facilitati precum centre comerciale,Profi,supermarketuri,localuri,farmacii,restaurante,scoli,gradinite,etc. In ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea