Promovat
 Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare- investiție sigură, chiriași existenți -Lipovei
4
1

Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Direct de la dezvoltator! Locație: ...

2045 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 3 camere zona Lipovei
5
12

apartament cu 3 camere zona Lipovei

Vand apartament cu 3 camere , 2 bai , suprafata utila 66 mp , aer conditionat , anul constructiei 1998 , bloc cu acoperis din tigla , izolat termic situat in vecinatatea centrelor comerciale. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 . Pt mai multe detalii , va rog sa ne sunati!

1121 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou - Denya Forest 7 bloc nZEB - COMISION 0%
18

Apartament nou - Denya Forest 7 bloc nZEB - COMISION 0%

Denya Forest a fost gândit ca un loc de refugiu perfect, într-o locație privilegiată din nordul Timișoarei, la marginea Pădurii Verzi, în mijlocul unei comunități ce împărtășește aceleași valori ca și tine. Cu un total de 117 apartamente construite la standarde occidentale, blocul 6 oferă finisaje de ...

2254 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - COMISION 0 pentru cumparator. 3 camere, CENTRALA, Acop. Tigla.
8
3

Apartament de vanzare cu 3 camere, in zona Lipovei - aproape de Pizzeria Thalia, situat intr-un bloc izolat termic exterior, se afla la Mansarda, suprafata de 55 mp + 3 mp balconul, model cu vedere spre apus, model semidecomandat, geam la baie. Dotari: Parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare garsoniera in zona Lipovei
3
28

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 24 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Lipovei amenajat mobilat centrala proprie
7

Avem placerea de a va oferi un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, cu o suprafata utila de 56 mp si o suprafata totala de 60 mp, la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,in apropiere de Piata Agoalimentara, zona Lipovei,pozitionat cu vederea spre parcul de langa bloc. Apartamentul ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei decomandat amenajat modern centrala proprie langa Piata Noua
8

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Lipovei,langa Piata Noua. Apartamentul se afla la parter inalt, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Avand o suprafata utila de 61 mp, apartamentul este compus din 3 camere, 2 bai(baia mare cu aerisire naturala), o bucatarie si ...

1959 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
7
1

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4. Anul constructiei este 1985, structura fiind din beton. Suprafata ...

2013 EUR/m2 | 77 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament smart premium cu 4 camere | Calea Sever Bocu
19
1

Apartament smart premium cu 4 camere | Calea Sever Bocu

Apartament smart premium cu 4 camere | Complet renovat | Calea Sever Bocu. FOXFORT iti propune spre achizitie un apartament deosebit cu 4 camere, decomandat, situat intr-o zona excelenta din Timisoara – Calea Sever Bocu, ideal pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si acces rapid la facilitati ...

2976 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere de vanzare, Denya Forest, zona Lipovei, Timisoara
13

Agentia Imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc nou (2015), la etajul 11/11, in Complexul Rezidential Adora/Denya Forest, zona Lipovei — o locatie premium, chiar vis-a-vis de padure, ideala pentru cei care isi doresc liniste, aer curat si o priveliste ...

2453 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat,centrala proprie,Lipovei
18

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament complet decomandat si bine ingrijit, cu 3 camere, situat in zona Lipovei din jud. Timis, Timisoara. Locatie excelenta, ce ofera acces rapid catre majoritatea punctelor de interes. In imediata apropiere regasim: scoala generala nr. ...

1832 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Lipovei 2 camere
6
5

Apartament Lipovei 2 camere

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 53 mp, etaj 3. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!!

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei decomandat amenajat centrala proprie
5

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80, dotat cu acoperis de tigla). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

 Apartament cu 3 camere - Lipovei
14
13

Apartament cu 3 camere - Lipovei

De vânzare apartament 3 camere | Etaj 1 4 | 65 mp utili | Zona Lipovei Locație: Zona Lipovei, Timișoara Suprafață utilă: 65 mp Etaj: 1 din 4 Compartimentare: Semidecomandat Băi: 2 Încălzire: Termoficare Balcon: închis cu termopan Compartimentare : -Hol -2 dormitoare luminoase -Living generos -Bucătărie ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei etaj 2 langa Scoala amenajat mobilat utilat ocupabil imediat
9

Vand apartament cu 3 camere semidecomandat confort 1 sporit, suprafata 64mp utili, ocupabil imediat, an constructie 1983,situate in zona Lipovei in apropierea Scolii, la etaj 2 din 4 al unui bloc cu 4 etaje,amenajat cu parchet din lemn masiv in stare foarte buna, gresie, faianta,ferestre PVC ,inclusive ...

1789 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare, cu garaj, Lipovei, Timisoara
17
3

Casa individuala de vanzare, cu garaj, Lipovei, Timisoara

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o casa individuala cu 6 camere, situata in Timisoara, zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale ale orasului, cu acces rapid catre numeroase puncte de interes, magazine, scoli, parcuri si mijloace de transport in comun. Proprietatea dispune de ...

1359 EUR/m2 | 220 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de decomandate etaj 3 amenajat integral cu 2 balcoane
17

Se oferă spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat,situate la etajul 2, Lipovei. Apartamentul a fost amenajat in 2013 si oferă confort, compartimentare eficientă și numeroase îmbunătățiri modern,are vedere pe două părți,cu 2 balcoane,in suprafata utila de 56mp si 63mp cu tot cu balcoane.Ca si ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

  Apartament cu 3 camere Lipovei etaj 1 amenajat 2 balcoane centrala
5

De vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat,vedere pe doua parti cu 2 balcoane, situat în Calea Lipovei.Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80, cu acoperiș de țiglă). Compus din 3 camere, o baie, o bucătărie,2 balcoane și un coridor. Apartamentul este renovat ...

2134 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere parter inalt cu balcon Lipovei in fata amenajat
10

Se vinde apartament 2 camere semidecomandat,confort 1 in suprafata de 50mp , in calea Lipovei, la parter , cu balcon. Este compus din 2 camere , bucatarie mare , baie cu aerisire naturala, hol de acces intre camere , camara pentru depozitare. Dispune de ,geamuri termopan , usa metalica , gresie,faianta ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere confort 1 bloc mansardat si izolat termic Lipovei langa Biserica
8

Vand apartament foarte luminos la etajul 4 in cadrul unui bloc izolat termic si mansardat,avand mansarda locuibila, situat pe str. Sf. Apostoli Petru si Pavel la 10 minute de Iulius Mall. In apropiere se afla statia de autobuze, magazine,piata, brutarie, fizioterapeut, laborator analize, gradinita, etc.Apartamentul ...

1852 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei
10
51

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei

Spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 2. Suprafata utila 74 mp. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea