garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
32

garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 20 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat & Utilat. Afacere la cheie. Et. 3 cu lift. Nou. Lipovei. NEGOCIABIL!
11
3

. Vă propunem un apartament de 2 camere, predat la cheie, într-un bloc nou din 2017, situat pe una dintre cele mai liniștite și apreciate străzi din cartierul Lipovei, la pas de Pizza Thalia. Imobilul este complet mobilat și utilat, iar în prezent generează venit constant în regim hotelier. Poate fi ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartamente noi in zona de Nord - Comision 0%
17
1

De vanzare apartamente noi in zona de Nord - Comision 0%

Stil de viaţă modern, în inima verde a Timişoarei! Pentru Denya Forest a fost aleasă o locaţie privilegiată, în zona de nord a Timişoarei, în vecinătatea Pădurii Verzi, într-o comunitate cu aceleaşi valori ca ale tale. Însumând 117 apartamente, construite la standarde occidentale, cu finisaje de ...

2302 EUR/m2 | 59 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere la parter - mobilat si utilat, pozitie excelenta
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei . Apartamentul se afla la parter intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 61 m², plus o boxa in folosinta la subsolul blocului. Compartimentarea este decomandata oferind un spatiu luminos, ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Lipovei
4
4

Apartament 2 camere zona Lipovei

Vand apartament 2 camere zona Lipovei aproape de artera principala, bloc izolat , etaj 2 5, utilat si mobilat, 52 mp.

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | Lipovei | 134.900 EUR
9
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament semidecomandat, situat la etajul 2 al unui bloc, intr-una dintre cele mai cautate zone ale Timisoarei – Lipovei. Suprafata utila: 71 mp Regim inaltime: P+4+M Mobilat si utilat complet – te poti muta imediat, fara investitii suplimentare Avantaje ...

1900 EUR/m2 | 71 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
2

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
19
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura lemn, material ...

1330 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei usor negociabil
3
7

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei usor negociabil

Se vinde o garsoniera in zona Lipovei. Strada Leandrului. Garsoniera este la etajul 2 (5 etaje+pod) si are o suprafata utila de 28mp utili. Se accepta si credit bancar. Zona linistita, aproape de Iulius Mall. Sunati pentru a stabilii vizionari.

2143 EUR/m2 | 28 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei  etaj 2
8
1

Apartament 3 camere Lipovei etaj 2

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei , la etajul 2 din 4 nivele, cu 2 balcoane inchise cu termopane, 1 baie, este renovat , are instalație electrică nouă , încălzire cu centrală proprie , ușă metalică , aer condiționat , uși interioare noi geamuri termopan , boxă ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
30

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Se da spre vanzare gsoniera in zona Lipovei,aproape de oficiul postal,la etajul 3 din 4,cu o suprafata de 27 mp,se vinde complet utilata si mobilata. Se afla situata in apropiere de mijloace de tranport,dar si de alte puncte de interes,cum ar fi gradinite,scoli,magazine,etc. Se vinde imediat! Pentru ...

1630 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Lipovei Timisoara
12

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Lipovei Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat spatios si elegant cu 2 camere de 43 mp transformat in 3 camere, bucataria fiind mutata pe balcon, iar in locul bucatariei s-a facut o a doua camera (oricand se poate reveni la stadiul initial) , situat la etajul 2 din ...

2233 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandate Lipovei
4

Apartament 2 camere decomandate Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 82900 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 5 camere, mobilat - utilat, Timisoara - Zona Lipovei
20
9

Duplex 5 camere, mobilat - utilat, Timisoara - Zona Lipovei

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situat in Timisoara, zona Lipovei, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 158 mp si teren 283 mp. Anul constructiei este 2021, structura ...

2025 EUR/m2 | 158 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Lipovei 2 camere
6
4

Apartament Lipovei 2 camere

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei, dotat cu toate cele necesare, complet utilat si mobilat, cu o suprafata de 53 mp, etaj 3. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!!

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, 70 mp Lipovei
9

3 camere, 70 mp Lipovei

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc anvelopat, cu acoperiș refăcut integral recent, cu membrană și garanție de 10 ani. Apartamentul este decomandat și are o compartimentare practică: living 2 dormitoare bucătărie închisă 2 băi ...

2000 EUR/m2 | 64 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere la parter, Calea Lipovei
12
2

Apartament cu 3 camere la parter, Calea Lipovei

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la parter, complet renovat și mobilat, într-o zonă liniștită din Calea Lipovei. Proprietatea se află aproape de Piața Nouă și are acces facil la mijloacele de transport în comun, școală, grădiniță, parcare și Iulius Mall. Detalii ...