Promovat
De vanzare apartamente noi in zona de Nord - Comision 0%
17
1

De vanzare apartamente noi in zona de Nord - Comision 0%

Stil de viaţă modern, în inima verde a Timişoarei! Pentru Denya Forest a fost aleasă o locaţie privilegiată, în zona de nord a Timişoarei, în vecinătatea Pădurii Verzi, într-o comunitate cu aceleaşi valori ca ale tale. Însumând 117 apartamente, construite la standarde occidentale, cu finisaje de ...

2302 EUR/m2 | 59 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei
6
1

Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente deosebite cu 2 camere, situate in zona Lipovei. Apartamentele impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi, fiind alegerea ideala pentru cei care cauta un spatiu modern, luminos si generos. Apartamentele ...

1998 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vila langa Iulius Town 722 mp teren oportunitate investitie , dezvoltare ,cabinet medical,after scho
10

Proprietate rara disponibila intr-una dintre cele mai cautate zone din Timisoara, la cateva minute de Iulius Town, cu acces rapid catre zona de business si facilitati urbane. Amplasata pe un teren generos de 722 mp, proprietatea este compusa din doua unitati distincte (2 CF-uri), oferind flexibilitate ...

1714 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
4

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 56 mp, zona Lipovei
11
1

Apartament 3 camere, 56 mp, zona Lipovei

Blitz îți propune un apartament cu 3 camere în zona Lipovei, cu o configurație eficientă de tip compartimentare decoamdată și două intrări separate, oferind flexibilitate maximă — ideal atât pentru o familie, cât și pentru cei care doresc să desfășoare activități comerciale (posibilitate schimbare destinație ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 62 mp, Calea Lipovei
10

Apartament 3 camere, 62 mp, Calea Lipovei

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4, în zona Lipovei din Timișoara – una dintre cele mai căutate zone, datorită accesului rapid către puncte de interes, mijloace de transport, magazine, școli și spații verzi. Proprietatea se află la doar 1.9 km de ...

1766 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere decomandat , zona Lipovei, pozitie excelenta
7
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1985, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 1 din 4 si dispune de o suprafata utila de 78,5 m², completata de doua balcoane inchise , iar suprafata ...

2152 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Terasa 66mp | Lipovei
10

Apartament deosebit cu 3 camere | Terasa 66mp | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere si 2 bai, situat in zona Lipovei. Locuinta impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi. Terasa de 66,32 mp se transformă intr-o adevarata oaza privata pentru relaxare. ...

2100 EUR/m2 | 85 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Lipovei