Promovat
Casa de lux 5 camere,2 garaej,4 bai, 500 mp teren. Lipovei/Iulius Mall
20
3

De vânzare individuală, situată în Timișoara, la doar 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Locuința are o suprafață utilă de 170 mp, este amplasată pe un teren de 500 mp și dispune de beci amenajat, parter, etaj și pod. Proprietatea se vinde semi-mobilată. Compartimentare: Parter: - Hol generos ...

2676 EUR/m2 | 170 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!
10
2

Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!

Propun spre vanzare un apartament modern, situat la etajul 2, ideal pentru locuit. Locuinta este complet renovata si dispune de compartimentare practica. Beneficiaza de 2 bai si 2 balcoane. Este situat intr-un bloc izolat termic, vedere pe 2 parti. Se vinde mobilat si utilat. Dispune de centrala proprie. Detine ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8
1

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
0% Comision! Mobilat si Utilat! Apartament 3 camere! Zona Lipovei!
7
9

Apartament 3 camere, mobilat și utilat, mansardă cu acoperiș de țiglă, zona Lipovei 88.000 . Comision 0% pentru cumpărător. Descriere: Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la mansarda unui bloc izolat termic exterior, în zona Lipovei. Cu o suprafață utilă de 55 mp, locuința ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20
1

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
8

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
15

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg. Tel.0734879293

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie
14
2

Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie

De vanzare garsoniera situata in zona Lipovei la parterul unui bloc de patru nivele.Este amenajata pentru a oferi confort intr-un spatiu compact.Ideala pentru o persoana sau un cuplu,are toate facilitatile necesare pentru a locui.Spatiul eficient compartimentat,usor de intretinut este o investitie foarte ...

2350 EUR/m2 | 14 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Decomandat pe 2 parti
9

Decomandat pe 2 parti

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Lipovei, zona , intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul parter din 4, cu o suprafata de 60 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Terasa 66mp | Lipovei
10

Apartament deosebit cu 3 camere | Terasa 66mp | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere si 2 bai, situat in zona Lipovei. Locuinta impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi. Terasa de 66,32 mp se transformă intr-o adevarata oaza privata pentru relaxare. ...

2100 EUR/m2 | 85 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Lipovei
7

Apartament cu 3 camere | Lipovei

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate situat la etajul 1 din 4. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 54mp și dispune de 2 balcoane de 3 mp închis cu PVC și termopane. Imobilul este situat in zona Lipovei in apropiere de Lidl, având o poziționare ...