Promovat
COM 0% P.U.Z. cartier de blocuri | Mehala
4

COM 0% P.U.Z. cartier de blocuri | Mehala

District Real Estate vă propune spre vânzare un P.U.Z. dezvoltat în scopul realizării unui cartier de blocuri, situat în zona Mehala din Timișoara. Planul prevede 6 blocuri, 80 de apartamente cu funcțiuni complementare la parter, spații verzi și 101 parcari supraterane. 4 blocuri S+P+2E+M/Er cu 35% ...

16,300 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere, 52mp utili, etaj 1/3,  zona Mehala
8
1

Apartament decomandat cu 2 camere, 52mp utili, etaj 1/3, zona Mehala

ID:P668 West Hub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 1/3, constructie 2024 situat in zona Mehala. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice ...

2308 EUR/m2 | 52 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament NOU 2 camere - Zona Mehala
1

Apartament NOU 2 camere - Zona Mehala

REX Imobiliare va ofera la vanzare un apartament cu 2 camere , situat intr-un Complex Rezidential , zona Mehala Atractive, spațioase și luminoase, apartamentele noastre cu 2 camere, au un design modern și optim, creat pentru a beneficia din plin de spațiul tău. Imobilul are o suprafata utila ...

2543 EUR/m2 | 60 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Mehala Duplex 5 Camere 3 Bai | 106mp 220mp Teren | P+1E
20
3

Mehala Duplex 5 Camere 3 Bai | 106mp 220mp Teren | P+1E

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un duplex modern, in stil mediteranean, situat in Timisoara, zona Mehala, intr-un cartier nou de case. Strada este asfaltata, toate utilitatile sunt trase. Comision 0% de la cumparator! Pretul este usor negociabil. Suprafata utila a casei este de 96mp, plus ...

1865 EUR/m2 | 96 m2

mehala, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere
5
1

Apartament 3 Camere

Vând apartament 3 Camere , etajul 1 din 3. Suprafață 65 mp utili, 12 mp balcon. loc de parcare inculs în CF. Zona Torontal , strada Martha Bibescu 22. prețul este cu TVA inclus. preferabil vânzare pe firmă. Nu colaborez cu Agenții.

1800 EUR/m2 | 65 m2

Mehala, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, bloc nou, loc de parcare, zona Mehala
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 2 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 3, intr-un bloc cu regim ...

2026 EUR/m2 | 49 m2

Mehala, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren extravilan agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala
3
3

Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, cu potential de investitie. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, avand o suprafata de 25.000 mp, numar fronturi 1, deschiderea de 96m si lungime de 317m. Caracteristici teren: ...

25,000 m2

Mehala, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala cu 8 camere, de vanzare in zona Mehala
20
1

Casa individuala cu 8 camere, de vanzare in localitatea Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + 2 Etaje + Pod, situata in Timisoara, zona Mehala, avand un numar de 8 camere, cu o suprafata utila de 290 mp si 355 mp teren. Anul constructiei ...

2690 EUR/m2 | 290 m2

Mehala, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, loc de parcare, bloc nou, zona Mehala
7
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 2 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la Parter, intr-un bloc cu regim ...

1904 EUR/m2 | 50 m2

Mehala, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala 3 camere, Mehala - Garaj, terasa si curte
11
8

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Timisoara, zona Mehala, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 62 mp si teren 325 mp. Anul constructiei este ...

4016 EUR/m2 | 62 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Oportunitate investitionala rara | Locatie ultracentrala | Mehala
10

Casa individuala cu 7 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, zona Mehala, avand un numar de 7 camere, cu o suprafata utila de 200 mp si teren 760 mp. Anul constructiei este 1939, ...

1555 EUR/m2 | 200 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Vila exclusivista 880 mp utili zona Mehala pretabil clinica - ID V4454
14
8

ID intern: V4454 Vila cu 18 camere de vanzare in localitatea Timisoara, pretabil clinica stomatologie sau clinica estetica, prevazuta cu lift, zona Mehala. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Mansarda, situata in Timisoara, zona Mehala, ...

568 EUR/m2 | 880 m2

Mehala, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren extravilan proximitate strategica, front la sosea
4
2

Teren extravilan agricol, de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, avand o suprafata de 12.500 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 30 ml la sosea cu o lungime de 416 m. Utilitati: la distanta Oportunitate Unica de ...

12,500 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Bloc nou in Timisoara. Comision 0%. Bucatarie inchisa. Etaj 1
5

Modele apartamente: 2 camere: - 50.22 mp utili + 3.53 mp balcon, disponibil la P, Et. 1 si Et. 2 – Pret: 119.700 Euro – 120.900 Euro; - 51.66 mp utili + 3.53 mp balcon, disponibil la Et. 1 si Et. 2 – Pret: 124.300 Euro; - 47.63 mp utili + 3.21 mp balcon, disponibil la Et. 1 si Et. 2– Pret: 116.700 Euro ...

2407 EUR/m2 | 50 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Bucatarie separata. Etaj. 1 sau Et. 2. Parcare. Comision 0%
5

Bucatarie separata. Etaj. 1 sau Et. 2. Parcare. Comision 0%

2475 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Etaj 1. Bloc nou. Parcare inclusa. Comision 0%. TVA inclus
7

Etaj 1. Bloc nou. Parcare inclusa. Comision 0%. TVA inclus

2403 EUR/m2 | 63 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala 5 camere  -  Zona  Mehala
13
1

Casa Individuala 5 camere - Zona Mehala

Rex Imobiliare va ofera oportunitatea de a achizitiona o casa cu 5 camere, situat intr-o pozitie excelenta Timisoara , zona Mehala Aceasta ofera 130 mp suprafata utila, pe Parter si un teren aferent de 1187.5 mp cu tot cu casa . Constructia este din boltari de zgura arsa . Este izolata pe ...

2075 EUR/m2 | 130 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament NOU 2 camere - Zona Mehala
1

Apartament NOU 2 camere - Zona Mehala

2543 EUR/m2 | 60 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament NOU 3 camere - zona Mehala
2

Apartament NOU 3 camere - zona Mehala

REX Imobiliare va ofera la vanzare un apartament cu 3 camere , situat intr-un Complex Rezidential , zona Mehala Atractive, spațioase și luminoase, apartamentele noastre cu 3 camere, au un design modern și optim, creat pentru a beneficia din plin de spațiul tău. Imobilul are o suprafata utila ...

2511 EUR/m2 | 72 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament NOU 2 camere  Tip PENTHOUSE - zona Mehala
1

Apartament NOU 2 camere Tip PENTHOUSE - zona Mehala

4674 EUR/m2 | 65 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament NOU 3 camere  Tip PENTHOUSE - zona Mehala
1

Apartament NOU 3 camere Tip PENTHOUSE - zona Mehala

REX Imobiliare va ofera la vanzare un apartament cu 3 camere Tip Penthouse , situat intr-un Complex Rezidential , zona Mehala Atractive, spațioase și luminoase, apartamentele noastre cu 3 camere, au un design modern și optim, creat pentru a beneficia din plin de spațiul tău. Imobilul are o ...

4483 EUR/m2 | 99 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cochet-Zona Mehala
13

Duplex cochet-Zona Mehala

REX Imobiliare vă oferă spre vânzare un duplex P+E în zona Mehala, Timișoara. Duplexul dispune de o suprafață utilă de 100 mp, este amplasat pe un teren de 225 mp și vine compartimentat astfel: Parter: • hol acces • baie • bucătărie închisă • 1 dormitor / birou Etaj: • hol • 3 dormitoare, dintre ...