Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...
1872 EUR/m2 | 47 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 06:13
Anunțuri promovate – Vezi toate
1872 EUR/m2 | 47 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 06:13
Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...
1713 EUR/m2 | 40 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 09:52
Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro
1840 EUR/m2 | 50 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 10:31
PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...
2080 EUR/m2 | 50 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 10:25
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...
2000 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 11:45
Proprietar, vand apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 67 mp, situat în zonă Calea Șagului, str. Fraternitatii, la doar câteva minute de Shopping City (5 minute de mers pe jos). Apartamentul este la etajul 3 din 5, într-un bloc dotat cu lift, și este foarte bine întreținut, fiind ideal ...
1784 EUR/m2 | 67 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 10:41
1769 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 10:19
Proprietar Va ofer spre vânzare un apartament generos și luminos și spațios , situat la doar 5 minute de Shopping City într-una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. LOCALIZARE & AVANTAJE -Zona Sagului la 5 minute de Shopping City, Profi, Lidl , Kaufland , lângă Piața. ...
1917 EUR/m2 | 60 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 10:01
Proprietar,Am Acum de Vânzare în Zona Sagului -Dambovita -Restaurantul Nora,la 7 min pe jos de Choping City și Dedeman,Foarte aproape de toate Mijloacele de transport, De Lidl, Carfour,Bănci, Farmacii, Casă ți Vila, cu Teren de 341 mp, FS de 18 mp, P +E, cu placa beton ,putandu.se face P+2, cu Autorizație ...
2300 EUR/m2 | 300 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 09:52
Am Acum De Inchiriat in Zona Sagului-Lidl, la Etajul 4 din 5,O Garsoniera de 27 no, Cu Bucătărie separata,Hol,Baie,este Mobilata DECENT,Utilata, Conform pozelor atasate,Merită Văzuta 100%,E Libera Imediat. Cerem si oferim seriozitate ! Pret Fix 170 E luna .Se cere și Garantie cat o Chirie. .Imobilul ...
2300 EUR/m2 | 300 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 09:52
Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...
1713 EUR/m2 | 40 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 09:52
1713 EUR/m2 | 40 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 09:52
Comision 0%-apartament 3 camere decomandat situat pe bulevardul C.Sagului,amenajat complet,centrala gaz,mobilat si utilat complet,geam la baie,gata de mutare!Etaj 7din 10 cu lift,bloc anvelopat,ocupabil imediat!
1685 EUR/m2 | 54 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 09:38
Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...
1400 EUR/m2 | 65 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 09:29
Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...
2290 EUR/m2 | 214 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 08:41
Apartament 3.amere,decomandat,circular+boxa la subsol. Apartamentul are 2 box e, 2 holuri, balcon de 5mp,.Este situat la et. 4 din 4,vis-a-vis de p-ta Doina, Calea Sagului, str. MUREȘ, Timisoara
2000 EUR/m2 | 65 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 08:05
1872 EUR/m2 | 47 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 06:13
Vand apartament cu o camera, confort 1, decomandat , 36m Bul. Dambovita, timisoara. Cumpus din: camera, baie, bucatarie, hol, camara si balcon inchis. Centrala proprie. 65000 . Tel . dupa ora 16 .
1806 EUR/m2 | 36 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 22:39
1769 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 19:38
1769 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 14:57
De vânzare teren intravilan 219 mp(există o construcție ),terenul are două fronturi stradale fiind pe colț 16 m si 14 m.Toate utilitati sunt branșate si funcționale( apa,gaz, curent, canalizare).Prețul solicitat de proprietar este de 107000 euro.Tel 0745126783.
Șagului, Timisoara, Timis
ieri 13:41
Casă de închiriat pe Rusu Șirianu 86 spațioasă, modernă, eficientă energetic Se închiriază o casă generoasă, situată pe Rusu Șirianu 86, cu o suprafață de 311 mp, ideală pentru o familie numeroasă sau activități de birou. Proprietatea dispune de 7 camere, 3 băi și 1 baie de serviciu, 2 bucătării ...
6 EUR/m2 | 315 m2
Șagului, Timisoara, Timis
ieri 13:02
Vand 2 ha in calea Sagului, vis-a-vis de Metro, dupa halele Incontro, la cca 100 m de utilitati si drum betonat, front de 100 m la drum de exploatare, CF de comuna Giroc (Timis), 20 /mp., suprafata totala: 20000, Front stradal: 100
20,000 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 11:58
Apartamentul se afla la Parter,bloc cu 4 etaje,luminat natural. Acces facil la mijloacele de acces în comun,scoli,grădinițe,centre comerciale(Lidl,Kaufland,Profi,Mega,Carrefour) Zonă liniștită,parc pentru copii. Apartamentul este renovat,necesita doar o lavabila pentru împrospătare. Se vinde parțial ...
1755 EUR/m2 | 53 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 11:41