Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
1

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
3

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere la 5 minute de Shopping City Timisoara
10
5

Prețul este negociabil la 115.000 euro pentru plată integrală imediată, fără credit bancar. Apartament de vanzare cu 3 camere(65mp), decomandat si mobilat complet plus Boxa generoasa cu acces facil, se afla intr o zona linistita intr un bloc ferit de galagia masinilor, in zona Sagului strada Florilor ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Comision 0%-apartament 2 camere Calea Sagului
9
7

Comision 0%-apartament 2 camere Calea Sagului

Comision 0%-apartament 2 camere etaj 2,complet renovat,mobilat si utilat nou,geamuri termopan,apartament pe mijloc,S=33 mp.Calea Sagului-str.Muzicescu(langa scoala,gradinita,piata).

2121 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara ;Calea Sagului
1
1

Vand casa in Timisoara ;Calea Sagului

Aceasta casa 445 m 2 in zona Calea Sagului,situata in interiorul curti cu doua intrari . Intrare principala si intrare prin garaj . Garj cu groapa pentru masina si beci. Casa este din caramida,cu geamuri termopane, izolata pe exterior,spatioasa si luminoasa cu,4 dormitoare de 4 4 m,un living mare de ...

1600 EUR/m2 | 200 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Zona Sagului
5
37

Zona Sagului

Vand apartament cu 2 camere confort 2 spatios 42 mp zona Sagului Piata Doina situat la etajul 3 posibilitate centrala pe gaz mijloace de transport amenajari gresie faianta termopane mobilat si utilat pret 78000 euro negociabil

1714 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere
5

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere Apartament spațios 3 camere, decomandat 60 mp mobilat complet | Etaj 3 4 | Locație excelentă! Preț: 120000 euro* Ce îți oferă această locuință: - 3 camere decomandate, ideale pentru familie, birou sau relaxare - Balcon generos pe două camere loc ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat cu centrala proprie la parter, etajul 1 sau 2, in zona Calea Sagului

1900 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere 5

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere, nedecomandat, 40 mp, parter, recent renovat, centrala pe gaz, Calea Sagului aproape de City Mall.

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament
10

Vând apartament

Apartament, 3 camere decomandat, circular, balcon, 2holuri,1bucatarie,1baie,1boxa la bucătărie, 1boxa de interior, 1boxa la subsol, 65mp, etaj 4 din 4,vis-a-vis de piață Doina, Calea Sagului.

1846 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF
10
2

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF

1851 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, confort I, Sagului 19

Apartament 2 camere, decomandat, confort I, Sagului

Proprietara, acte in regula, la zi. Vand apartament 55,6 mp suprafata utila conform RLV recent facut. etaj 2 din 4. 2 camere, decomandate, confort I, 2 holuri, baie mare cu geam, dus pe podea (dar a fost cada de fonta, inainte) bucatarie spatioasa, apometre radio recent instalate în tot blocul, camara, ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vanzare ap Sagului,3 camere
8
56

Vanzare ap Sagului,3 camere

Vind ap 3 camere transformat in 2 camere decomandate,Sagului,Muzicescu,et 3,mobilat ,utilat,52500 euro,posibil 3 rate S ut 43,mp,2 clime ,ocupabil,ideal investitie inchiriere,cheltuieli intretinere mici,,mijloc,zona linistita,loc parcare,linga gradinita,inf la tel

1221 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu
5
20

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu

Vand Casa Timisoara, zona Sagului, casa parter modesta, 3.camere mari + 3 wc, s.ctr. 100mp, necesita renovare integrala, front stradal 22ml, apa, gaz, canal, asfalt, garaj, locuri de parcare, s.teren 500mp, curti constructii si arabil, intravilan, vecinatati locuite, un perete comun de calcan, PUZ nu ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 3 camere
10
4

Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 3 camere

Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Semidecomandat ,situat in zona Șagului,etajul 2,foarte aproape de Shopping City , Aproape de mijloace de transport,magazine, școlii, Apartamentul este structurat astfel: Hol intrare Dormitor 1 Bucătărie Living Balcon Hol intermediar Baie Dormitor 2 Finisaje ...