Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
34

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
INCONTRO- teren industrial- oportunitate investitie- 17800mp
9

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro/ acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare

17,800 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament decomandat cu 1 camera | Sagului
11

COM 0% Apartament decomandat cu 1 camera | Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spațios cu 1 camera în zona Sagului, mai exact pe Intrarea Clopotului, situat la parterul înalt al unui bloc anvelopat cu 4 etaje. Pozitionat excelent, imobilul se afla in apropiere de Shopping City, parc, supermarket , precum și de mijloacele ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 4 camere renovat integral | Etaj 3 | Calea Sagului
19

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere situat la etajul 3 din 10, într-un bloc cu structura din beton, în zona Calea Șagului. Anul acesta, apartamentul a beneficiat de o renovare integrală (tamplărie, finisaje, instalații termice, electrice și de apă). Imobilul se desfășoară ...

1866 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie  Zona Dâmbovița
7

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie Zona Dâmbovița

Apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 65 mp, etaj 3 din 4., bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 băi , 2 balcoane generoase cu vedere pe două părți diferite ceea ce îl face să fie luminos pe toată perioada zilei ...

1486 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona  Sagului Intre Case
10

Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Intre Case

Apartament deosebit cu 2 camere full decomandat, mobilat si utilat suoerb cu mobilier de calitate, fiind facut pe comanda,, centrala proprie, aer conditionat, su: 54 mp, situat la parter inalt si are iesire in curte privata, un loc de parcare in fata apartamentului privat si inscris in Cf. Disponibil ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Centrală Proprie Zona Sagului Piata Doina
6

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat, cum se vede în poze, centrala proprie, bucătărie închisă, 1 debara, 1 baie, 1 balcon, su: 67 mp situat la etajul 2 din 4, zona foarte liniștită și aproape de toate punctele de interes din zona, Școala, Grădiniță, Piața, Shopping City, Magazine, Farmacii, Băncii ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Plus Boxa Zona Sagului Shopping City
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat LuX, centrala proprie, prin condensare cu termostat incalzire prin calorifere su: 65 mp, situat la parter din 4, plus o boxa la subsol, este in perfecta stare, se prezinta la fel ca in pozele de prezentare. Acesta a fost renovat in totalitate in anul ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, decomandat, et3, Sagului
6
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, et3, Sagului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere decomandat, cu o suprafata utila de 60 mp, mobilat complet, situat la etaj 3 4, in zona Sagului- P-taDoina. Ce îți oferă această locuință: - 3 camere decomandate, ideale pentru familie - Blocul este de cărămidă - Balcon generos pe două camere - Centrală ...

1800 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Kaufland
7
1

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Kaufland

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat etaj 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic, pe o strada linistita la 5 minute de mers pe jos de Kaufland Calea Sagului. Suprafata utila este de 54 mp, necesita lucrari de modernizare, incalzirea este de la Colterm, dar exista ...

1370 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Plus Boxa Zona Sagului
5
1

Apartament 2 Camere Plus Boxa Zona Sagului

Apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, semi- decomandat, su: 40 mp, plus balcon cu intrare în boxă, cu rulouri la geamuri, situat la parter, cu grădină în fața, cu posibilitate de centrală proprie, teava de gaz fiind la aragaz, doar să achiziționati centrala, foarte aproape de toate punctele de interes ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, et 1, zona Sagului
7
4

Apartament cu 3 camere, et 1, zona Sagului

Va propunem spre achizitie un apartament in zona Sagului-Kaufland, decomandat, situat la etajul 1 8, cu o suprafata utila de 57 mp. Scara este recent renovata iar blocul este anvelopat termic. Apartamentul dispune de centrala proprie montata in 2024 si clima. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - ...

1816 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa cu 4 apartamente la curte comuna cu teren total 748 mp
9
10

Casa individuala cu 4 apartamente separate, pod mansardabil si gradina generoasa – zona Sagului, Timisoara Descriere: FOXFORT propune spre vanzare o casa individuala cu regim de inaltime Parter + Pod, situata in Timisoara, zona Sagului – o proprietate aparte, unde traditia anilor 1950 se intalneste ...

845 EUR/m2 | 148 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Etaj 3 | 58 mp | Zona Sagului
8

COMISION 0% pentru chiriaș! Vă propun spre închiriere un apartament cu 2 camere, în zona Șagului, la etajul 3 al unui bloc cu regim de înălțime P+4, într-o zonă foarte bine conectată și apreciată din sudul Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat la câteva minute de Shopping City ...

7 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Blv. Liviu Rebreanu
2
3

Apartament o camera de vanzare Blv. Liviu Rebreanu

Vand apartament cu 1 camera, etaj 1 intr-un bloc anvelopat. Apartamentul are suprafata de 29 mp este decomandat si dispune de parchet laminat, gresie, faianta, usi interioare schimbate, geamuri termopan, usa intrare metalica. Este structurat astfel: hol intrare, bucatarie, baie cu geam, camera. Exista ...

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa de inchiriat Zona Sagului , str Rusu Sirianu.
15

Casa de inchiriat Zona Sagului , str Rusu Sirianu.

Casă de închiriat pe Rusu Șirianu 86 spațioasă, modernă, eficientă energetic Se închiriază o casă generoasă, situată pe Rusu Șirianu 86, cu o suprafață de 311 mp, ideală pentru o familie numeroasă sau activități de birou. Proprietatea dispune de 7 camere, 3 băi și 1 baie de serviciu, 2 bucătării ...

6 EUR/m2 | 315 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
9
1

Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 54 mp utili si este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat termic. - Hol de acces - Bucatarie - Living - ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea