Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, in zona Sagului, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 si are o suprafata utila de 50 mp. Compartimentare: - Hol mare - Bucatarie - Dormitor - ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
6

Apartament 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, decomandat, confort 1 situat, in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla si are o suprafata de 72 mp utili. Compartimentare: - Hol ...

1458 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | centrala proprie | etaj intermediar | mobilat si utilat |
18
1

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament decomandat cu 3 camere situat in zona Sagului; - etaj 3/ 4, 2 apartamente pe nivel; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire; -SU: 65 mp + 2 balcoane cu suprafata totala de 7 mp; -se vinde mobilat si utilat ca in poze; -CENTRALA ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, etajul 1 , renovat, zona Sagului
7
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui bloc cu 8 etaje, reabilitat temic si are o suprafata de 57mp utili+ balcon. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie mobilata si utilata - ...

1802 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
17

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se oferă spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului. Pozitionare: Apartamentul se afla la 3 minute de Piata Doina, la 5-7 minute de 3 statii de transport in comun, numeroase magazine, supermarket si la 10 minute de Shopping City Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 3 in bloc de 4 etaje ...

1596 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Etaj 3 | 58 mp | Zona Sagului
8

COMISION 0% pentru chiriaș! Vă propun spre închiriere un apartament cu 2 camere, în zona Șagului, la etajul 3 al unui bloc cu regim de înălțime P+4, într-o zonă foarte bine conectată și apreciată din sudul Timișoara. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat la câteva minute de Shopping City ...

7 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Sagului, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet renovat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 48 mp utili. Compartimentare: - Hol ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere in zona Sagului
6
43

De vanzare apartament 3 camere in zona Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere in Calea Sagului, suprafata utila 65 etaj 3 din 5, bloc cu acoperis. Apartamentul este decomandat, utilat, compartimentat astfel:Bucatarie, living, doua dormitoare, baie, hol lung si o minidebara. Dispune de centrala proprie si clima. In apropiere gradinite, ...

1262 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
15

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Șagului, 30 mp, etaj 3. Proprietatea beneficiază de o poziționare bună,cu acces rapid către principalele artere ale orașului, fiind ideală pentru o persoană sau ca investiție imobiliară. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
INCONTRO- teren industrial- oportunitate investitie- 17800mp
9

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro/ acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare

17,800 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
PENTHOUSE superb cu 3 camere si terasa mare in Timisoara | COMISION 0
20

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un PENTHOUSE spectaculos, dispus pe 2 nivele, situat in Timișoara, zona Șagului, intr-un imobil exclusivist, cu doar 2 apartamente pe nivel, pozitionat la ultimul etaj. COMISION 0 Aceasta proprietate impresioneaza prin designul modern, suprafetele ...

1969 EUR/m2 | 127 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
4
8

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Propunem spre vanzare un apartament cu o camera, mobilat, situat in zona Brancoveanu. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3 si are o suprafata de 35 mp. Compartimentarea este decomandata. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
6
1

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Sagului la etajul 3, o suprafata utila de 44 mp.

1375 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA Comision. BLOC NOU in ORAS. Bucatarie inchisa. TERASA 10 mp
17
8

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 48 mp + terasa 10 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle, usa intrare din metal, usi interior ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea