Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, complet mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 52 mp utili si este situat la etajul 5 din 5. - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul ...

1231 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la parter inalt, zona Sagului, aproape de Pompieri
8
1

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la parter inalt intr-un imobil P+4, cu boxa pentru depozitare cu acces din balconul inchis. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere zona linistita ...

2105 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Executive Apartment | Sagului | Luceafarul | 70mp | 2camere 2bai | Lux
20

Situat într-unul din cele mai dorite ansambluri rezidentiale noi din sudul Timisoarei, Luceafarul, acest apartament luminos cu camere inalte, este o resedinta exclusivista in cea mai dinamica zona, si anume intersectia Calea Sagului cu Bulevardul Liviu Rebreanu. Apartamentul are urmatoarele caracteristici ...

2708 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, 65mp, centrala proprie, zona Calea Sagului
8

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, in zona Calea Sagului. Cu o suprafata de 65 mp, imobilul este compartimentat astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space si iesire pe balconul inchis - 2 dormitoare - baie Comfortul termic se realizeaza cu ajutorul ...

1015 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere centrala proprie Sagului Dambovita
6
4

Apartament cu 2 camere centrala proprie Sagului Dambovita

Va propunem spre vanzare apartamentul semidecomandat cu 2 camere situat la etajul 3 al unui bloc anvelopat termic , incalzirea se face prin intermediul centralei propri pe gaz. Aer conditionat ,mobilat si utilat . Preț. 80000 euro Telefon. 0723674418

1702 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat et 3 Sagului Turist
10
6

De vanzare apartamentul cu 3 camere cu o suprafata de 56 mp, se afla la etajul 3 din 10, cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat, exact ca in poze. Se afla la doar 5 minute de Shopping City, foarte aproape de mijloace de transport in comun( E1, E8, 33, tramvai 2, 7 etc). Incalzirea se face de la ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si renovat CENTRALA ET 2 SAGULUI
6
1

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 49 mp, decomandat, recent renovat, situat la etajul 2, pe strada principală Calea Sagului, geamurile sunt cu vedere în spatele blocului, dispune de centrală termică. Pret. 94000 euro Telefon. 0723674418

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie mobilat modern Calaea Sagului
10
1

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera et 1 centrala proprie Sagului
8
2

Apartament cu 1 camera et 1 centrala proprie Sagului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, confort 1, situat in zona Sagului, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 35 de metri patrati utili reali (conform certificatului energetic). Apartamentul are si un balcon mare de 5 metri patrati inchis complet in termopan. Imobilul este situat ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere calea Sagului langa generala 2
12
11

Apartament cu 2 camere calea Sagului langa generala 2

De vanzare apartament cu 2 camere situat în cal Sagului,lânga sc.generala 2,cresa,gradinita,Carrefour,aproape de linia de tramvai 8 la 10min.de mers pe jos la Shopping City ,zona linistita cu loc de parcare în fata blocului. Este renovat recent ,instalatia electrica schimbata complet ,cu tot cu prize ...

1458 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere etaj intermediar 2 bai Calea Sagului Turist
8
11

3 camere etaj intermediar 2 bai Calea Sagului Turist

D e vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 10, bloccu lift, situat in Calea Salugului, la Turist. Apartamentul este decomnadat, nu are centrala proprie,are 2 băi, 65 metri patrati utili, 8 metri patrati balcon. Pret. 93000 euro negociabil Telefon. 0723674418

1431 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 1 minut de parcul Clabucet Sagului
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat cu o suprafata de 60 mp, 2 holuri, renovat total in 2025, instalatii sanitare si electrice noi, camalizare separata de coloana, parcare in fat, spatelele blocului, bloc izolat, magazine, statiei de autobuz, parc zona Sagului langa parcul Clabucet. Pret. ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camerere,renovat,  CENTRALA, clima et 3 la doar cateva minute de Shopping City
6

Apartament cu 3 camerere,renovat, CENTRALA, clima et 3 la doar cateva minute de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, este situat în Calea Sagului Dambovita , Timișoara, are o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite. Imobilul este decomandat, bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Sagului.
9
7

De vanzare apartament cu 3 camera cu suprafata utila de 56 mp si este compartimentat asftel: - bucatarie - 2 dormitoare - living - baie - loc pt masina de spalat - 2 balcoane inchise Dotari: Mașina de spalat rufe, Aragaz, Cuptor microunde Frigider Mașină de spălat vase Aspirator Aer conditionat. Apartamentul ...

1554 EUR/m2 | 56 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobiltat cu posibilitate de centrala Sagului
11

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0723674418

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie etajul 1 Calaea Sagului
7

Va propunem spre vanzare apartament in Sagului, decomandat, situat la etajul 1,scara este recent renovata iar blocul este anvelopat termic. Apartamentul dispune de centrala proprie montata in 2024 si clima. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - Baie cu geam Se vinde ...

1793 EUR/m2 | 58 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere mobilat si utilat de LUX LA 5 MINUTE DE CENTRU
7
4

2 camere mobilat si utilat de LUX LA 5 MINUTE DE CENTRU

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, la parter inalt cu vedere la bulevard, la 3 minute cu masina de Piata Operei. Blocul este termoizolat si recent amenajat, inclusiv rampa persoane cu dizabilitati. Apartamentul este recent renovat, 49 mp utili, balcon inchis amenajat, tamplarie integral ...

1898 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere etaj intermediar centrala proprie Sagului
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, situat la etaj 3 din 4 , semidecomandat, comfort 2, cu o suprafata de 54 mp utili, 2 balcoane inchise, clima, centrala pe gaz, bloc izolat termic, se vinde mobilat si utilat. In apropiere de Lidl, Profi, Carrefour, farmacii, parcul Clabucet, Shopping City la 10 ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex 4 Camere | P+1 | Calea Sagului-Unitatea Militara
20
3

Duplex 4 Camere | P+1 | Calea Sagului-Unitatea Militara

Disponibil spre vanzare, 1/2 Duplex, situat la limita dintre Chisoda si Calea Sagului-in apropiere de Unitatea militara. Vila are 140mp utili, Parter+Mansarda+Pod, cu 355 mp Teren, centrala proprie-calorifere. Interiorul casei in prezent este la gri si in curs de finisare. Compartimentare: Parter: ...

1500 EUR/m2 | 140 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren intravilan de vanzare 10.226 mp, Zona CET SUD
15

Teren intravilan pretabil constructii industriale de vanzare in Timisoara zona Calea Chisodei. FOXFORT propune oportunitate excelenta pentru investitie, teren intravilan ideal pentru constructii industriale, situat in Timisoara, zona SUD, avand o suprafata de 10.226 mp, numar fronturi 1 si deschiderea ...

10,226 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,65 mpu, zona Turist,bloc anvelopat,2 lifturi,decomandat. Negociabil!
12
1

Vindem apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, 65.3 mpu plus 2 logii in suprafata totala de 4.2 mpu, situat in bloc izolat termic exterior, la etaj 9 10 - vedere panoramica si 2 lifturi, cu 4 apartamente pe nivel. Model cu vedere pe o singura parte (regasiti schita apartamentului in fotografii), ...

145 EUR/m2 | 653 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere + boxa, zona Sagului
10
1

Apartament cu 3 camere + boxa, zona Sagului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton, material ...

1288 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului
5
2

Apartament 2 camere spre vanzare Sagului

Se vinde apartament decomandat zona Calea Sagului 55mp, etajul 4 4 cu acoperis si pod in bloc de caramida. Urmeaza sa fie facuta si izolarea blocului. Apartamentul are clima si centrala proprie si este compus astfel: hol bucatarie deschisa cu bolta camera 1 cu balcon inchis camera 2 baie cu cada loc ...

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea