Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, semicomandandat, etaj intermediar, Sagului
7
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic 10 cu etaje si are o suprafata utila de 58 mp utili+ balcon. Apartamentul este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie utilata - ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere DECOMANDAT,  CURTE   Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT, CURTE Calea Sagului

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat într-o zonă liniștită de case, Calea Sagului, la doar câteva minute de centrul orașului. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 54 mp Regim de înălțime: Parter Compartimentare eficientă Compartimentare: 2 dormitoare spațioase Living open space cu ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
5

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere DECOMANDAT,  CURTE   Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT, CURTE Calea Sagului

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie et 2 Sagului la 5 minute City Mall
10
4

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 2 din 4, zona Sagului, Ana Ipatescu, foarte aproape de piata Flavia si Shopping Mall, ferestrele sunt orientate spre interior, nu la artera principala, zona linistita, mijloace de transport in comun in apropiere. Apartamentul ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)
5

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)

De vanzare apartament 2 camere etaj 4,zona sagului,pozitionat foarte aproape de Shopping City,mijloace de transport in comun,magazine ,scoala,tot ce se afla in imobil este nou ,poate fii disponibil si pentru inchiriere,detalii:0766881167

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere,aproape de piata Doina
4
7

Apartament 2 camere,aproape de piata Doina

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere aproape de Piata Doina, in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces; - Living open space cu balconul inchis - Bucatarie - Dormitoar - 1 baie cu cada Confortul ...

1415 EUR/m2 | 41 m2

sagului, Timisoara, Timis

Casa P+E, 167 mp utili, Padureni jud. Timis
11
2

Casa P+E, 167 mp utili, Padureni jud. Timis

Vand casa P+ E in comuna Padureni, judet Timis. 167 mp utili ( fara spatiu tehnic, garaj si magazie ) Casa finalizata in 2024 in proportie de peste 60 % Parterul este la cheie , spatiul tehnic, si garajul sunt finalizate Etajul este la gri. Apa, canal, curent, asfalt Constructie din caramida de 25 cm Izolata ...

976 EUR/m2 | 167 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren intravilan, zona Brâncoveanu- Mureș
1
10

Teren intravilan, zona Brâncoveanu- Mureș

De vânzare teren intravilan 219 mp(există o construcție ),terenul are două fronturi stradale fiind pe colț 16 m si 14 m.Toate utilitati sunt branșate si funcționale( apa,gaz, curent, canalizare).Prețul solicitat de proprietar este de 107000 euro.Tel 0745126783.

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |
15

3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc anvelopat exterior in zona Sagului; - etaj 2/5, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 65 de mp, avand doua balcoane inchise cu suprafata totala de 8 mp; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 camere | etaj 1 | centrala proprie | mobilat si utilat | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc in zona Sagului; - etaj 1/4; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, hota, aer conditionat, frigider; - Detalii ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la parter inalt, zona Sagului, aproape de Pompieri
8
1

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la parter inalt intr-un imobil P+4, cu boxa pentru depozitare cu acces din balconul inchis. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere zona linistita ...

2105 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului

ID: P2324 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66,80 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+M, anul constructie 1989. Apartamentul dispunede 2 balcoane inchise de 6.5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, ...

1676 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea