Promovat
Aparatament 2 camere, aproape de Shopping City Timisoara
12
4

Aparatament 2 camere, aproape de Shopping City Timisoara

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Sagului, Steaua, pozitie excelenta, aproape de Shopping City situat la Parter intr-un imobil P+4, cu 2 apartamente pe etaj. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea ...

1509 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
76

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere renovate de vanzare in zona Sagului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cochet, ideal pentru locuinta personala sau investitie, situat in zona Sagului. Caracteristici principale: • Suprafata utila: 38 mp • 3 camere: 2 dormitoare decomandate, living cu bucatarie open space • Baie cu geam pentru aerisire • Etaj ...

1947 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, terasa  22 mp, bloc nou cu lift, zona Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere, terasa 22 mp, bloc nou cu lift, zona Sagului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 3 al unui imobil nou din 2010 cu 3 etaje si lift are o suprafata de 43 mp . Compartimentare - Bucatarie open space - Living - Dormitor - Baie cu cada -Terasa ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OX704 Sagului, Complet Mobilat Si Utilat
13

OX704 Sagului, Complet Mobilat Si Utilat

OXIA The Real Estate Agency prezinta in exclusivitate spre vanzare apartament cu doua camere situat in Timisoara, zona Sagului (cu acces de pe strada Gavril Muzicescu) situat la mansarda inalta a unui imobil cu 4 etaje construita in anul 2014. Proprietatea are 33 mp utili, compartimentati astfel: Hol ...

1909 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

AX1267 Sagului - Turist, Renovat Complet, Lift
15

AX1267 Sagului - Turist, Renovat Complet, Lift

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, situat in Timisoara, Zona Sagului - Turist, la etajul 3/10 cu lift, renovat complet, avand suprafata de 78 MP utili + doua balcoane de 10 mp respectiv 3 mp, compartimentat astfel: - Hol acces - Bucatarie inchisa - ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie Sagului Dambovita
6
4

Apartament cu 2 camere centrala proprie Sagului Dambovita

Va propunem spre vanzare apartamentul semidecomandat cu 2 camere situat la etajul 3 al unui bloc anvelopat termic , incalzirea se face prin intermediul centralei propri pe gaz. Aer conditionat ,mobilat si utilat . Preț. 80000 euro Telefon. 0723674418

1702 EUR/m2 | 47 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat et 3 Sagului Turist
10
6

De vanzare apartamentul cu 3 camere cu o suprafata de 56 mp, se afla la etajul 3 din 10, cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat, exact ca in poze. Se afla la doar 5 minute de Shopping City, foarte aproape de mijloace de transport in comun( E1, E8, 33, tramvai 2, 7 etc). Incalzirea se face de la ...

1714 EUR/m2 | 56 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si renovat CENTRALA ET 2 SAGULUI
6
1

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 49 mp, decomandat, recent renovat, situat la etajul 2, pe strada principală Calea Sagului, geamurile sunt cu vedere în spatele blocului, dispune de centrală termică. Pret. 94000 euro Telefon. 0723674418

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie mobilat modern Calaea Sagului
10
1

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera et 1 centrala proprie Sagului
8
2

Apartament cu 1 camera et 1 centrala proprie Sagului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, confort 1, situat in zona Sagului, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 35 de metri patrati utili reali (conform certificatului energetic). Apartamentul are si un balcon mare de 5 metri patrati inchis complet in termopan. Imobilul este situat ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere calea Sagului langa generala 2
12
10

Apartament cu 2 camere calea Sagului langa generala 2

De vanzare apartament cu 2 camere situat în cal Sagului,lânga sc.generala 2,cresa,gradinita,Carrefour,aproape de linia de tramvai 8 la 10min.de mers pe jos la Shopping City ,zona linistita cu loc de parcare în fata blocului. Este renovat recent ,instalatia electrica schimbata complet ,cu tot cu prize ...

1458 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere etaj intermediar 2 bai Calea Sagului Turist
8
11

3 camere etaj intermediar 2 bai Calea Sagului Turist

D e vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 10, bloccu lift, situat in Calea Salugului, la Turist. Apartamentul este decomnadat, nu are centrala proprie,are 2 băi, 65 metri patrati utili, 8 metri patrati balcon. Pret. 93000 euro negociabil Telefon. 0723674418

1431 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 1 minut de parcul Clabucet Sagului
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat cu o suprafata de 60 mp, 2 holuri, renovat total in 2025, instalatii sanitare si electrice noi, camalizare separata de coloana, parcare in fat, spatelele blocului, bloc izolat, magazine, statiei de autobuz, parc zona Sagului langa parcul Clabucet. Pret. ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camerere,renovat,  CENTRALA, clima et 3 la doar cateva minute de Shopping City
6

Apartament cu 3 camerere,renovat, CENTRALA, clima et 3 la doar cateva minute de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, este situat în Calea Sagului Dambovita , Timișoara, are o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite. Imobilul este decomandat, bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Sagului.
9
7

De vanzare apartament cu 3 camera cu suprafata utila de 56 mp si este compartimentat asftel: - bucatarie - 2 dormitoare - living - baie - loc pt masina de spalat - 2 balcoane inchise Dotari: Mașina de spalat rufe, Aragaz, Cuptor microunde Frigider Mașină de spălat vase Aspirator Aer conditionat. Apartamentul ...

1554 EUR/m2 | 56 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobiltat cu posibilitate de centrala Sagului
11

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0723674418

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie etajul 1 Calaea Sagului
7

Va propunem spre vanzare apartament in Sagului, decomandat, situat la etajul 1,scara este recent renovata iar blocul este anvelopat termic. Apartamentul dispune de centrala proprie montata in 2024 si clima. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - Baie cu geam Se vinde ...

1793 EUR/m2 | 58 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere mobilat si utilat de LUX LA 5 MINUTE DE CENTRU
7
4

2 camere mobilat si utilat de LUX LA 5 MINUTE DE CENTRU

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, la parter inalt cu vedere la bulevard, la 3 minute cu masina de Piata Operei. Blocul este termoizolat si recent amenajat, inclusiv rampa persoane cu dizabilitati. Apartamentul este recent renovat, 49 mp utili, balcon inchis amenajat, tamplarie integral ...

1898 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere etaj intermediar centrala proprie Sagului
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, situat la etaj 3 din 4 , semidecomandat, comfort 2, cu o suprafata de 54 mp utili, 2 balcoane inchise, clima, centrala pe gaz, bloc izolat termic, se vinde mobilat si utilat. In apropiere de Lidl, Profi, Carrefour, farmacii, parcul Clabucet, Shopping City la 10 ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex 4 Camere | P+1 | Calea Sagului-Unitatea Militara