Promovat
Aparatment cu 2 camere in zona Steaua
4
5

Aparatment cu 2 camere in zona Steaua

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Steaua,la etajul 1,suprafata de 46 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este situata in apropierea centrelor comerciale,magazine,scoli,gradinite,etc. Se ofera o parcare in pret si este usor negociabil ! Mai multe detalii telefonic !

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera spatios de vanzare, in zona Steaua, Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios, ideal pentru locuinta personala sau investitie, situat in zona Steaua. Caracteristici principale: • Suprafata utila: 39 mp • Compartimentare decomandata • Etaj: 1/4 • Centrala termica proprie • Luminos, cu structura ...

1846 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu o camera de vanzare Steaua
9

Apartament de vanzare cu o camera de vanzare Steaua

APOSTU ESTATe va propune spre vanzare, in exclusivitate un apartament cu o camera, situat la etajul 2, intrarea Peru din Steaua, cu acces facil la mijloacele de transport in comun. Compartimentare: -antreu; -bucatarie; -baie; -camera cu balcon mare, inchis in tamplarie PVC, cu geam termopan. Suprafata ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera complet renovata - Zona Steaua
4
1

Garsoniera complet renovata - Zona Steaua

REX Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera de 15 mp, complet renovata in zona Steaua - Timisoara. Proprietatea vine compartimentata astfel: - hol acces - baie - camera Ideal de inchiriat studentilor sau tinerilor aflati la inceput de drum. Pret solicitat: 23.500€ Pentru mai multe detalii ...

1567 EUR/m2 | 15 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, spatios, 65mp utili, zona Steaua - ID V4916
20
1

ID intern: V4916 Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Zona Steaua
4
3

Apartament 2 camere Zona Steaua

Vand apartament 2 camere decomandat cu o suprafata de 60 m2. Apartamentul are un balcon , un hol , bucatarie . Este dotat cu centrala proprie pe gaz,parchet laminat,gresie ,faianta,geamuri PVC. Se vinde complet mobilat si utilat. Zona Steaua langa shopping city ! Etaj 4.

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Steaua, Amenajata, Mobilata, Utilata
11
23

Zona Steaua, Amenajata, Mobilata, Utilata

Oferim spre vanzare o garsoniera 21 mp utili, situata la etajul 4 in zona STEAUA, Str. ETERNITATII. Garsoniera este compusa din hol, bucatarie, baie si camera. Locuinta dispune de toate utilitatile: apa, curent, canalizare si se vinde mobilata si utilata conform pozelor. Pret 27900 euro+ comisionul agentiei. tel. ...

1329 EUR/m2 | 21 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Casa individuala 3 camere | Zona Steaua
10

Casa individuala 3 camere | Zona Steaua

Favorit Estate vă propune spre vânzare o casă individuală cu 3 camere, situată în zona Steaua, într-o locație liniștită și cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea are o suprafață utilă de 70 mp și este amplasată pe un teren cu o curte de aproximativ 170 mp. Compartimentarea ...

1743 EUR/m2 | 70 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 SAGULUI
8
6

Apartament cu 2 camere et 1 SAGULUI

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, et 1, cu o suprafata de 33 mp. - datorita amplasamentului (et 1 ,inconjurat de alte apartamente în toate directiile, izolatie exterioare de 10 cm, apartamentul este calduros pe timpul iernii - cheltuieli mici de întretinere - mobilat partial - În vecinatate ...

1724 EUR/m2 | 33 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Steaua
6
1

Apartament cu 2 camere in zona Steaua

Vand apartament 2 camere decomandat, etaj 1, cu o suprafata de 47 mp, apartament de mijloc, vederea fata, fara centrala teava de gaz este trasa in apartament

1436 EUR/m2 | 47 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Zona Steaua
12
4

Apartament cu 2 camere Zona Steaua

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 4 Camere Decomandat 2 Bai Confort 1 Centrala Proprie Zona Steaua
10

Apatrtament cu 4 camere decomandat, confort 1, mobilat si utilat, etaj 1, centrala proprie, aer conditionat, su: 100 mp, bloc anvelopat. Apartamentul este dispus astfel: Hol intrare 3 debarale Bucatarie Living 2 balcoane 3 dormitoare 2 bai 1 hol mare Apartament este situat intr-o zona linistita, aproape ...

1530 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament luminos cu 1 camera și bucătărie închisă, bloc nou | Steaua
11

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament modern, cu 1 camera, complet mobilat și utilat, situat în Steaua, ideal pentru locuit dar și pentru investiție. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament decomandat ...

1459 EUR/m2 | 37 m2

steaua, Timisoara, Timis

zona Steaua, bloc construit 1999.
20
1

zona Steaua, bloc construit 1999.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, decomandat, etajul 3,model mare , pe două părți cu o suprafață utilă de 75 mp ,cu două balcoane si două bai. Apartament a fost renovat in anul 2025 si se vinde mobilat,încălzirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Locatia este foarte buna,zona STEAUA, ...

1727 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Steaua
6
2

Apartament cu 2 camere in zona Steaua

1436 EUR/m2 | 47 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Steaua
6
10

De vanzare apartament cu 2 camere zona Steaua

De vanzare Apartament Steaua. -doua balcoane inchse si izolate -etaj 1 -suprafata 57mp -clima -complet renovat -bucatarie mobilata si utilata -living mobilat -hol mobilat -baie mobilata -incalzire Colterm -aproape de magazine, scolii, gradinite, transport in comun. Mai multe informatii sau detalii ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera in zona Steaua
3
27

de vanzare garsoniera in zona Steaua

Se ofera spre cumparare o garsoniera in zona Steaua. Suprafata: 27mp. Etaj: 2. Puncte de interes: transport in comun, magazine, Shopping City, scolii. Compartimentare: semi-decomandat. Disponibilitate: imediata. Va asteptam la o vizionare! Sunati la numarul de telefon afisat!

1481 EUR/m2 | 27 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Steaua
3
4

De vanzare garsoniera in zona Steaua

Vand garsoniera in zona Steaua în apropierea mijloacelor de transport în comun (autobuze și tramvaie), diverse centre comerciale inclusiv Mall , Dedeman. Garsoniera are o suprafață utilă de 21 mp și este situată la etajul 4 . Garsoniera este complet mobilată și utilată. Încălzirea este asigurată de rețeaua ...

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Steaua
5
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Steaua

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Steaua. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, aproape de Shopping City, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1985, structura ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Decomandat 3 camere vis-a-vis de Noul Mall
16

Decomandat 3 camere vis-a-vis de Noul Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Steaua,cu vedere catre Noul Mall ( Shopping City ). Este disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Bloc cu acoperis de tigla din constructie,an 1989,cu elemente de siguranta suplimentare. Magazie ...