Promovat
Apartament in Complex Rezidential zona Torontalului COMISION 0
17

COMISION 0! Apartament cu 2 camere, etaj 1 din 4, intr-un Complex Rezidențial modern cu lift in zona Torontalului! Suprafața utilă este de 55 mp, compartimentarea fiind practică, cu bucătărie închisă, oferind confort și intimitate. Compartimentare: -hol -bucatarie openspace -living -dormitor -baie -balcon Apartamentul ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 2 camere, etaj 2, 53 mp utili, preț 95000 euro
14
29

Vând apartament 2 camere in BLOC NOU, zona Torontalului, etaj 2, cu o suprafata utila 53 mp și cu înălțimea interioară de 2.75 metri, 2 apartamente pe nivel, terasa spațioasă, living cu bucatarie open space, 1 baie cu geam și toate dotările, amenajările si finisajele sunt de calitate superioară, incalzire ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 3 camere, parter, loc parcare inclus, pret 105000 euro
13
23

Vând apartament 3 camere zona Torontalului, BLOC NOU, parter, suprafața 53 mp, 1 balcon spațios de 8 metri, 2 dormitoare, living cu bucătărie open space, amenajat cu materiale de calitate, centrală proprie cu incalzire in pardoseala, gresie, faianța, parchet, geamuri termopan, baie cu geam, terasa spațioasă, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Super Oferta - Apartament cu 2 camere, predare la cheie, zona Torontalului
5
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. Daca esti in cautarea unei oferte sub pretul pietei, acest apartament este ceea ce cauti. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, cu acces rapid catre ...

1879 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament o camera - Zona Torontalului
2
10

Apartament o camera - Zona Torontalului

Vand apartament cu 1 camera, cu o suprafata utila de 35 mp, la etajul 1 mobilat si utilat modern, aproape de mijloacele de transport in comun.

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand teren construibil zona Metro II Timisoara
1
2

Vand teren construibil zona Metro II Timisoara

Vând teren cu o suprafața de 1209 mp destinat pentru locuințe colective S+P+3 etaje (ultimul etaj retras ) . Procent de ocupare a terenului de 35% și CUT 0,9. Utilitati: curent electric, apa si canalizare. Front stradal : 46.50 ml * 26,00 ml. Pret negociabil.

1,209 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând atelier tapițerie Timisoara
2
11

Vând atelier tapițerie Timisoara

Proprietar privat vând atelier tapițerie in zona Torontal, Timișoara. Spațiul consta in 40mp(5m x 8m) cu utilități: curent și canalizare. + Drept de servitute trecut în CF, 40 mp

925 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Torontalului
4
1

Apartament cu o camera de vanzare in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 36mp, etajul 1, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1583 EUR/m2 | 36 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2
9
6

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului Exterior Nord. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + 1 Etaj retras. Anul constructiei ...

1787 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc Nou Toronto cu Loc de Parcare
17
1

Bloc Nou Toronto cu Loc de Parcare

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in bloc nou in cartierul Toronto. Apartamentul dispune de mobilier si electrocasnice moderne si loc de parcare proprie. Pretul solicitat de proprietar este de 87.000 euro negociabil. Detalii la telefon 0730128288

2175 EUR/m2 | 40 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Decomandat cu Centrala Torontalului
20

Decomandat cu Centrala Torontalului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje. Apartamentul este structurat in 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, Dispune de centrala termica proprie,termopane, usa metalica la intrare. Se desfasoara pe o suprafata de aprox 70 mp. Pretul solicitat ...

1900 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Spatios 2 Balcoane Iulius Mall Torontalului
19
4

Spatios 2 Balcoane Iulius Mall Torontalului

YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 2 camere spatios, situat in zona Torontalului. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 56.99 mp . Este structurat in living spatios, dormitor, baie, bucatarie, 2 balcoane. Este pozitionat la etajul 4 al unui bloc de ...

1550 EUR/m2 | 50 m2

torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului
3
6

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului

Va propunem spre vanzare un apartamnet cu 1 camera in zona Torontalului,intr-o zona linisita,decomndat,la etajul 2 din 4,avand o suprafata de 35 mp,acesta se vinde mobilat si utilat complet. Confortul termic este realizat prin centrala proprie si AC. In apropierea apartamentului se gasesc statii de autobuze,troleibuz,parcuri,diverse ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Mehala P-ta
32
3

Mehala P-ta

Vă oferim spre vânzare proprietate teren +imobil, suprafața casa 340 mp, teren 4500 mp, Front stradal 29 ml ,camere, birou, 2 camere de serviciu, 2 băi, 2 balcoane, salon, Terasă, subsol, cameră tehnică, pivniță, in curte piscină.Zona Mehala.

256 EUR/m2 | 4,500 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Spatiu comercial 295 mp cu vad bun, zona Torontalului
9
1

Spatiu comercial cu o incapere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial open space cu suprafata utila de 295,22 mp, situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime Parter + 5 Etaje. Finisaj fatada: Peretii exteriori sunt realizati din caramida cu ...

1929 EUR/m2 | 295 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, zona Torontalului - Etaj retras
7
7

Apartament 3 camere, zona Torontalului - Etaj retras

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului, etaj retras, 2 terase. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + 1 Etaj retras. Anul ...

1802 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului
6
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

1979 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0 % Apartament de vanzare 2 camere langa VOX Timisoara
13
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 7 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 16 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este ...

2535 EUR/m2 | 43 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren extravilan de vanzare, 41100 mp, Timisoara - ID V3582
2
22

Teren extravilan de vanzare, 41100 mp, Timisoara - ID V3582

ID intern: V3582 Teren de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare teren agricol extravilan în Timisoara, Torontalului, avand o suprafata de 41.100 mp si deschiderea de 100 ml la 1 front stradal. Teren pretabil pentru investitie, ferma, activitati industriale ...

41,100 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare 3 camere, zona Torontalului
14

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 16 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton ...

2191 EUR/m2 | 73 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere Torontalului
15
1

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 16 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton ...

2241 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea