Promovat
Direct Dezvoltator -Parcare Privata - Lift - Torontalului - TVA Inclus
9
2

NEO Imobiliare - Direct Dezvoltator Oferim spre vanzare apartamente moderne si bine compartimentate, cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele se afla la parter, etajul 1, etajul 2 si etajul retras, intr-o cladire care este prevazuta cu lift si au suprafata utila de 52 mp, 60.5 mp sau ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente 3 camere, 70 mp utili, zona Torontalului
11
5

Apartamente 3 camere, 70 mp utili, zona Torontalului

APOSTU ESTATE are placerea de a va prezenta un nou complex rezidential exclusivist, situat in zona Torontalului, in imediata apropiere a centrului comercial Metro. Proiectul este compus din blocuri cu regim de inaltime P+2E, concepute pentru a oferi locuinte spatioase, moderne si eficiente din punct ...

1700 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 2 camere, etaj 2, 53 mp utili, preț 95000 euro
14
29

Vând apartament 2 camere in BLOC NOU, zona Torontalului, etaj 2, cu o suprafata utila 53 mp și cu înălțimea interioară de 2.75 metri, 2 apartamente pe nivel, terasa spațioasă, living cu bucatarie open space, 1 baie cu geam și toate dotările, amenajările si finisajele sunt de calitate superioară, incalzire ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14
1

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare, zona Torontalului
9
5

Apartament 2 camere de vanzare, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere , zona Torontalului
8

Apartament 2 camere , zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etaj 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou
10
3

Finisaje la alegere. Zona Torontalului. Bloc Nou

Apartamente cu 3 camere in zona Torontalului in bloc Nou, disponibile imediat. Incalzire prin pardoseala cu centrala termica proprie. Finisate la cheie. 1 loc de parcare si TVA 21% incluse in pret - Etaj 3 din 3, suprafata utila de 66 mp + 2 terase: Pret: 118.900 Euro. - Etaj 1 din 3, suprafata utila ...

1802 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 3 camere - zona Torontalului
5
1

Apartament modern cu 3 camere - zona Torontalului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 6 Etaje. Anul constructiei 2024, structura de beton. ...

2179 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Torontalului
4
6

De vanzare apartament o camera zona Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu o camera , zona Torontalului , etaj 2 , bloc izolat termic , centrala proprie , aer conditionat , complet mobilat si utilat. Suprafata utila 32 mp. Pentru mai multe informatii , sunati la nr afisat !

2188 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera, ATENEO mobilat, Calea Torontalului - direct Proprietar
10
9

Un apartament de tip studio, Et. 3, cu bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice incluse (Aragaz,Frigider). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire în pardoseală, Baie cu vana, Clima, gresie, ...

3000 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare 52 de mp, in zona Torontalului
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

2404 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 3 camere in Timisoara - zona Torontalului
5

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 6 Etaje. Anul constructiei 2024, structura de beton. ...

2179 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului
3
22

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 32 mp, etajul 2, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1875 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului
9
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material ...

1979 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, 2 bai, etajul 16, zona Torontalului
7
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open-space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, intr-unul dintre cele mai populare si cautate complexe rezidentiale din zona de Nord. Este aflat la etajul 16 intr-un ...

2191 EUR/m2 | 73 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
35

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Vand un apartament de 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati. Apartamentul se vinde conform pozelor

1600 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Super Oferta - Apartament cu 2 camere, predare la cheie, zona Torontalului
5
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. Daca esti in cautarea unei oferte sub pretul pietei, acest apartament este ceea ce cauti. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, cu acces rapid catre ...

1879 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament o camera - Zona Torontalului
2
10

Apartament o camera - Zona Torontalului

Vand apartament cu 1 camera, cu o suprafata utila de 35 mp, la etajul 1 mobilat si utilat modern, aproape de mijloacele de transport in comun.

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand teren construibil zona Metro II Timisoara
1
2

Vand teren construibil zona Metro II Timisoara

Vând teren cu o suprafața de 1209 mp destinat pentru locuințe colective S+P+3 etaje (ultimul etaj retras ) . Procent de ocupare a terenului de 35% și CUT 0,9. Utilitati: curent electric, apa si canalizare. Front stradal : 46.50 ml * 26,00 ml. Pret negociabil.

1,209 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând atelier tapițerie Timisoara
2
12

Vând atelier tapițerie Timisoara

Proprietar privat vând atelier tapițerie in zona Torontal, Timișoara. Spațiul consta in 40mp(5m x 8m) cu utilități: curent și canalizare. + Drept de servitute trecut în CF, 40 mp

925 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Torontalului
4
1

Apartament cu o camera de vanzare in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 36mp, etajul 1, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1583 EUR/m2 | 36 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2
9
6

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului Exterior Nord. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + 1 Etaj retras. Anul constructiei ...

1787 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc Nou Toronto cu Loc de Parcare
17
1

Bloc Nou Toronto cu Loc de Parcare

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in bloc nou in cartierul Toronto. Apartamentul dispune de mobilier si electrocasnice moderne si loc de parcare proprie. Pretul solicitat de proprietar este de 87.000 euro negociabil. Detalii la telefon 0730128288

2175 EUR/m2 | 40 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Decomandat cu Centrala Torontalului
20

Decomandat cu Centrala Torontalului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje. Apartamentul este structurat in 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, Dispune de centrala termica proprie,termopane, usa metalica la intrare. Se desfasoara pe o suprafata de aprox 70 mp. Pretul solicitat ...

1900 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea