Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar - vand teren cu casa in Timisoara, Zona Plopi
1
2

Proprietar - vand teren cu casa in Timisoara, Zona Plopi

Terenul intravilan, destinatie rezidentiala are 6.263 mp, este situat in Timisoara in partea de vest a Cartierului Plopi ( spre oras), in zona de vile si case cu toate utilitatile gaz, curent, apa si canalizare oras. Frontul stradal este de 39,73 metri. Terenul este partial imprejmuit. Se preteaza ...

Timisoara, Timis

Vand fosta zootehnie
1
16

Vand fosta zootehnie

Vand teren 46.000 mp intravilan in jebel..fosta zootehnie..la 5 euro mp teren...grajdurile gratuit...ptr detalii..tel:

Timisoara, Timis

Propietar schimb  APARTAMENT RENOVAT SI MOBILAT  județean apartament cu 3 camere in  Timișoara
10
26

Propietar schimb APARTAMENT RENOVAT SI MOBILAT județean apartament cu 3 camere in Timișoara

Propietar schimb apartament RENOVAT si MOBILAT doar sa muti hainele cu casa individuala la mosnita ofer diferența al meu e la et 1 la judetean 3 camere 50 mp în Timișoara preț 160.000 de euro nu este ptr închiriat.. tel

3200 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând casă demolabilă în Mehala, Timișoara
1
1

Proprietar vând casă demolabilă în Mehala, Timișoara

Proprietar vând casă bătrânească individuală, demolabilă, situată în cartierul Mehala, zonă semicentrală, pe un teren de 250 mp. Front stradal: 12 ml. Terenul beneficiază de utilități: apă (puț forat) canalizare curent internet gaz la aproximativ 3 m Acces facil, stradă liniștită, zonă exclusiv doar ...

2495 EUR/m2 | 95 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament deosebit , 121 mp, luminos si spatios in zona foarte linistita
9

Descriere Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat,intr-o zona de case foarte linistita cu vecini de treaba (romani). Caracteristici : - 121 mp - 2 dormitoare, dressing, baie (cu vana si 2 geamuri) , bucatarie + living open space , terasa (inchisa complet cu geamuri de termopan tripane) si ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
5

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1  FRAIDOR  STR POLONA  TIMISOARA    TEL TRECUT IN POZE
10
12

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1 FRAIDOR STR POLONA TIMISOARA TEL TRECUT IN POZE

VIND GARSONERA PROPIETATE PERSONALA LA ET 1 ZONA FRAIDOR STR POLONA (PENTRU MAI MULTE DETALI MA PUTETI SUNA LA NR TEL ( RUGAMINTE LA TOATE AGENTILE NU VREAU SA COLABOREZ CU VOI .VA MULTUMESC DE INTELEGERE CU BALCON AMENAJAT MODERN SI CU GUST RENOVATA INCEPIND DE LA USA DE INTRARE INSTALATIA ELECTRICA ...

1426 EUR/m2 | 27 m2

FOSTA FABRICA DE ZAHAR, Timisoara, Timis

Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
11

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta preț negociabil ...

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Am de vanzare duplex despărțit prin garaj, in Timisoara, complet mobilat și utilat, proprietar
10
3

Proprietar, vand apartament în duplex despartit prin garaj, 187 mp suprafata utila și teren 294 mp cu ieșire din indiviziune în CF, în zona Freidorf, Dâmbovița; vecinatati Shopping City, Calea Sagului. Finisajele sunt de calitate superioara, dispune de toate utilitățile, sistem smart home, se vinde ...

1598 EUR/m2 | 187 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand apartament
10

Vand apartament

Vând apartament, 60mp utili, decomandat, confort 1, etc.4, 2 camere, 2 balcoane, bucătărie mare+spais, debara, baie mare, 2 holuri, centrala termica Viessmann, aer condiționat, izolat termic la interior, zona Dâmbovița Nora, tramvai 2,7,9, Carrefour Market, Profi, Lidl, Shopping City in apropiere. ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Vând imobil central 35 mp
2
4

Vând imobil central 35 mp

Imobilul se afla in clădirea din poză la demisol lângă băcănie în stația de tramvai din piața Maria spre catedrala are 35 mp o încăpere o toaletă un hol comun de cca 25 mp și un wc individual plus o curte comună info whatsapp

1571 EUR/m2 | 35 m2

Centru, Timisoara, Timis

Garsoniera-Zona Steaua
7
2

Garsoniera-Zona Steaua

De vânzare garsoniera 21mp, et4, str Eternității aproape de Shopping City. Mobilată și utilată complet. Prețul este de 37.000 euro

1762 EUR/m2 | 21 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, 3 băi -Zona Dorobanți Comision 0%
10
2

Apartament cu 4 camere, 3 băi -Zona Dorobanți Comision 0%

De vânzare apartament cu 4 camere, 3 băi, dressing, balcoane. Imobilul se află în zona Dorobanti, este renovat complet, schimbat gresie,parchet, uși, grupuri sanitare. Situat la etajul 4, apartamentul 81mp este compus din: bucătărie cu living open space, baie, dormitor matrimonial cu baie si dressing ...

1047 EUR/m2 | 127 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, 2 băi-Torontalului
9
5

Apartament cu 3 camere, 2 băi-Torontalului

De vanzare apartament cu trei camere, confort 1, intr un bloc cu 4 etaje: -situat pe artera principala, cu vederea in spatele blocului - decomandat, doua bai, din care una de serviciu si o baie mare cu cada -balcon deschis cu intrare din living - camerele sunt spatioase si luminoase, etajul este intermediar, -detine ...

1421 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, 2băi-Pestalozzi
8
1

Apartament cu 4 camere, 2băi-Pestalozzi

De vanzare apartament cu 4 camere decomandat, spatios, pozitie excelenta, aproape de Complexul studentesc, Facultatea de medicina, la 10 min de centru, amenajat si utilat complet, vedere pe doua parti, centrala termica proprie, doua bai, camerele sunt spatioase, geamuri termopan, usa metalica, situat ...

1100 EUR/m2 | 100 m2

Complex%252bStuden%2525c8%25259besc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...

766 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Teren de vânzare
2
2

Teren de vânzare

Proprietar, vând teren intravilan în zona Lipovei, cu suprafața de 4971 mp, având un front stradal de 30,34 ml. Conform certificatului de urbanism obținut pentru teren, se pot construi: locuințe colective mici, înșiruite, cuplate, covor, izolate. Regim de înălțime: S+D+P+2E+Er. Terenul se poate parc ...

4,971 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea