Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
7

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar
10

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar

Direct proprietar, comision 0%! Apartament cu doua camere, decomandat, suprafata utila 50mp. Situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1
5

Teren intravilan zona industriala Fraidorf

Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon

4,982 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

vand teren aeroport 2

vand teren aeroport

vand teren lângă pista aeroportului Timișoara, pe partea cu Giarmata, cu 2 fronturi stradale. Suprafața terenului este de un hectar.

10,000 m2

Timisoara, Timis

vand apartament
8
5

vand apartament

vând apartament decomandat lângă spitalul de copii LUIS Țurcanu etajul 2 mobilat utilat, centrala proprie, balcon mare, debara, termopane, ușa metalică, clima, bloc din cărămida. Merită văzut.

2482 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Vand teren construibil zona Metro II Timisoara
1
2

Vand teren construibil zona Metro II Timisoara

Vând teren cu o suprafața de 1209 mp destinat pentru locuințe colective S+P+3 etaje (ultimul etaj retras ) . Procent de ocupare a terenului de 35% și CUT 0,9. Utilitati: curent electric, apa si canalizare. Front stradal : 46.50 ml * 26,00 ml. Pret negociabil.

1,209 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând atelier tapițerie Timisoara
2
11

Vând atelier tapițerie Timisoara

Proprietar privat vând atelier tapițerie in zona Torontal, Timișoara. Spațiul consta in 40mp(5m x 8m) cu utilități: curent și canalizare. + Drept de servitute trecut în CF, 40 mp

925 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Aradului 2 Camere SAD Etaj 1
10

Aradului 2 Camere SAD Etaj 1

Persoana Fizică vând Apartament cu 2 camere+ loc de parcare cu CF situat în Calea Aradului pe str Felix în spate la Spitalul Premier Blocul a fost construit în anul 2019 are centrala climă Suprafața utilă de 46.09 mp + balcon Etaj 1 din 7 două lifturi pe casa scării Compartimentare interioara Hol ...

3038 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

De vanzare: Vand vila D+P+M in Timisoara
6
3

De vanzare: Vand vila D+P+M in Timisoara

PROPIETAR vand vila D+P+M în Timișoara, Zona Blașcovici Localizare: O zonă liniștită și bine conectată la facilități, aproape de grădiniță și la câțiva pași de stația de tramvai. Caracteristici principale: Suprafață construită: 340 mp Teren: 500 mp Camere: 6 Băi: 3 An construcție: 2003 Fronturi stradale: ...

1359 EUR/m2 | 320 m2

Timisoara, Timis

Vând teren la Pădureni
2
3

Vând teren la Pădureni

Vând teren pentru casa la Pădureni jud Timiș 15 km de Timișoara 500 mp.22000 euro

500 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera micuța 12 mp
7
3

Garsoniera micuța 12 mp

Garsonieră de vânzare direct de la proprietar! Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland. Autobuzul 33 sau E1. E8 la 2 minute de mers pe ...

2083 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Pozite excelenta. Bucatarie inchisa. Etaj 1. Bloc NOU-FINALIZAT
5
17

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, ETAJ 1, in bloc NOU-FINALIZAT, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + TERASA de 7 mp. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vand   schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 89990
10

vand schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 89990

Apartament renovat complet, finisaje de calitate etaj 4 acoperiș de țiglă 2 camere + balcon 41mp cheltuieli foarte mici zona cea mai buna cu acces și facilități 2 min de Mall shopping city Timișoara preț 89990 sau schimb

2195 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț
10
16

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea