Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Clădire multifuncțională
5

Clădire multifuncțională

Vând schimb cu casă cu diferență clădire multifuncțională în zona Bălcescu , aprox 740 mp , parter , 2 etaje + mansardă , în interior este și mezanina , pretabilă pentru diferite activități : Clinică Centru medical Hotel Birouri Spațiu comercial + depozit etc...u casă

1349 EUR/m2 | 740 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
5 camere Dorobantilor 120000
16

5 camere Dorobantilor 120000

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1091 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament
8
1

Proprietar vand apartament

Proprietar, vand apartament 3 camere decomandat Specificații Suprafata utila 75 Numar camere 3 camere Etaj Parter Compartimentare Decomandat Anul constructiei 1982 Descriere De vanzare apartament decomandat cu 3 camere, cu o suprafață utilă de 75 mp, Locuința se află in zona Girocului pe strada Dr.Ioan ...

1730 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
3

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere
5

Apartament 2 camere

Ap are 50mp ,complet mobilat si utilat , in apropiere este lidl,kaufland școală , magazine , spitalul județean la 5 minute de mers pe jos , apartamentul este din bca +rigips ( pereti exteruori sunt din bca + nu se aude zgomot de la vecini este foarte bine izolat este la mansarda + ( deasupra apartamentului ...

1340 EUR/m2 | 50 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Apartament 5 camere
6
5

Apartament 5 camere

!!! NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE !!! Vand apartament 93m2, in zona Dambovita Timisoara. Apartamentul are 5 camere, o bucatarie, 2 balcoane, 2 bai, 2 camari de depozitare. Are centrala proprie, apometre pe ambele coloane, gresie si faianta in bucatarie, bai si pe hol. Este la etajul 4 din 4 , ...

1237 EUR/m2 | 93 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Teren de vânzare comuna Secaș, sat Vizma,județul Timiș 1

Teren de vânzare comuna Secaș, sat Vizma,județul Timiș

Terenuri intravilane de vânzare în Secaș zonă liniștită, acces asfaltat! Visezi la o casă în afara agitației orașului sau cauți o investiție sigură? Acum ai ocazia perfectă: 2 parcele de teren intravilan disponibile în comuna Secaș, sat Vizma, județul Timiș! Locație excelentă într-o zonă liniștită, ...

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, 2băi-Pestalozzi
8
1

Apartament cu 4 camere, 2băi-Pestalozzi

De vanzare apartament cu 4 camere decomandat, spatios, pozitie excelenta, aproape de Complexul studentesc, Facultatea de medicina, la 10 min de centru, amenajat si utilat complet, vedere pe doua parti, centrala termica proprie, doua bai, camerele sunt spatioase, geamuri termopan, usa metalica, situat ...

1100 EUR/m2 | 100 m2

Complex%252bStuden%2525c8%25259besc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, 2 băi-Torontalului
9
5

Apartament cu 3 camere, 2 băi-Torontalului

De vanzare apartament cu trei camere, confort 1, intr un bloc cu 4 etaje: -situat pe artera principala, cu vederea in spatele blocului - decomandat, doua bai, din care una de serviciu si o baie mare cu cada -balcon deschis cu intrare din living - camerele sunt spatioase si luminoase, etajul este intermediar, -detine ...

1421 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, 3 băi -Zona Dorobanți Comision 0%
10
2

Apartament cu 4 camere, 3 băi -Zona Dorobanți Comision 0%

De vânzare apartament cu 4 camere, 3 băi, dressing, balcoane. Imobilul se află în zona Dorobanti, este renovat complet, schimbat gresie,parchet, uși, grupuri sanitare. Situat la etajul 4, apartamentul 81mp este compus din: bucătărie cu living open space, baie, dormitor matrimonial cu baie si dressing ...

1047 EUR/m2 | 127 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera-Zona Șagului
7
1

Garsoniera-Zona Șagului

De vânzare garsoniera 21mp, et4, str Eternității aproape de Shopping City. Mobilată și utilată complet. Prețul este de 37.000 euro

1762 EUR/m2 | 21 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...

625 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Proprietar,Ocazie, Langa Gara Herculane, Teren pt Casa,1025 mp ,FS 25 m,Pret 24 E mp Neg
6
3

Proprietar, Fara Comision, Vand Teren imprejmuit aproape de Gara din Herculane, magazin Penny, zona Cropolea, sânt Case Langa,Suprafata 1025 mp, Drum asfaltat, Front stradal 16 ml, acces la curent, Zona locuita in plina dezvoltare,Aer Curat ,Liniște, cu acces la DN 6 (E70). Preț 24 E mp negociabil.Tel ...