Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
5

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
1

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
9

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală Torontalului Metro 2
10

Casa individuală Torontalului Metro 2

**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...

2181 EUR/m2 | 160 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind loc de veci
3
2

Vind loc de veci

Vind loc de veci cimitir mixt Calea Lipovei in spatele casei funerare ,alee principala.

1 m2

Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

casa sau teren in Dumbravita jud.Timis
1
5

casa sau teren in Dumbravita jud.Timis

Teren în Dumbrăvița lîngă șoseaua principală cu casă veche pe el de demolat s-au restaurat .Se poate construi mult în spate față de frontul stradal.Este împrejmuit cu gard nou plăci beton înalt de 2 metri suprafață de 575 m șosea asfaltată . front 12.30 m lungime aprox. 50 m cu toate utilitățile.Stânga,dreapta ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Apartament  Iosefin lângă piata.
1
11

Apartament Iosefin lângă piata.

Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit,

1350 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mari, parchet masiv, tavane înalte, strada General Ion Dragalina 130.000 euro
1
6

Se oferă spre vânzare un apartament cu farmec aparte, situat într-un imobil din zona Iosefin, pe strada General Ion Dragalina o locație apreciată pentru arhitectură și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are aproximativ 68 mp și este amplasată la etajul 2. Configurația este semidecomandată, ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
10

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

1  2 Duplex Nou,Giroc
8
5

1 2 Duplex Nou,Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 150000 euro.Tel 0745126783.

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | zona buna | apartament nou |
8
1

Vă ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în bloc izolat termic exterior, în zona Calea Urseni. Etaj 3 din 3. Suprafață utilă: 70 mp + 2 balcoane cu suprafață totală de 15 mp. 1 baie cu cabină de duș. Loc de parcare inclus în CF. Apartament nou, locuit aproximativ o lună. Se vinde mobilat ...

1629 EUR/m2 | 70 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

1  2 Duplex  ,proiect modern,Timișoara
20
1

1 2 Duplex ,proiect modern,Timișoara

De vânzare jumătate de duplex, zona Freidorf lângă Lidl cu o suprafață utila de 135 mp si un teren de 620 mp. Compartimentarea este următoarea; 4 dormitoare, living,bucatarie, două bai,cameră tehnică,terasă mare acoperită. Încălzirea cu centrală termică pe gaz și este in pardoseală cu termostat in ...

2593 EUR/m2 | 135 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren intravilan-zona Industriala
4

Teren intravilan-zona Industriala

De vânzare teren intravilan 50000 mp ,cu un front stradal de 200 m la Drumul Național DN 59 ,localizat pe partea stanga inainte de centura si pasaj. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Casa individuala, Proiect deosebit modern, Calea Lugojului -Ghiroda
18
2

De vânzare casă nouă individuală, structurata pe parter si compartimentata in doua apartamente distincte dar cu legătură între ele, casă este ideală pentru două familii. Compartimentarea este următoarea, la apartamentul mare: Living mare cu bucătărie open space, hol de acces, trei dormitoare, doua bai, ...

2462 EUR/m2 | 130 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

Vila deosebită  ELISABETIN
15
6

Vila deosebită ELISABETIN

Se oferă spre vânzare vila de tip P+E+M in zona Elisabetin Girocului, cu o suprafață utilă de 333 mp si un teren de 470 mp .Vila este compartimentată astfel, living ,cinci camere,trei bai,trei balcoane, terasă mare,cameră tehnică, garaj dublu.Locația este foarte buna, liniștita, având din proxima ...

2132 EUR/m2 | 333 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Aradului- CORA- str București
2
4

Aradului- CORA- str București

De vânzare teren intravilan str București 1505 mp front stradal 34,toate utilitatile, asfalt, str București ( zona Aradului-Cora).Terenul e format din două parcele de 753 mp si 752 mp fiecare având un front stradal de 17 mp.Prețul solicitat de proprietar este de 200 Euro mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Șag-Mănăstire,1 2 duplex parter
8
21

Șag-Mănăstire,1 2 duplex parter

De vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime pe Parter, situat in Sag, zona Manastire, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 90 mp si teren 250 mp,împrejmuit cu gard de placi de beton . Alei din jur împrejur și spațiul de parcare din beton amprentat. Structura casei :beton, material ...

1278 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Teren industrial- front de 100 m la DN 59,la 4 benzi
3
2

Teren industrial- front de 100 m la DN 59,la 4 benzi

De vânzare teren industrial in suprafata de 28000 mp,cu 2 fronturi stradale din care unul este de 100 m la Drumul Național DN 59, Timisoara-Sag, localizat pe partea stânga înainte de intrarea în Sag. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni
12
4

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 59 mp,plus terasă mare si loc de parcare. Prețul solicitat de proprietar este de92000 euro. Tel 0745126783

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea